mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 23:38:28

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Pesjanček VIKI
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 9   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pesjanček VIKI  (Prebrano 25929 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #15 : nedelja, 02.07.2006 : 22:24:56 »

Viki se veliko druži z Belo, pa se mu to že pozna  Cheesy...Zlat kuža...kaj res ni nikogar zanj?
Logiran

delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #16 : nedelja, 09.07.2006 : 09:58:21 »

Kakšna škoda, da Viki še ni oddan, pa tako bi osrečil novega skrbnika, ko je tak cuker.
Mali crkljanček, živahen in okreten, da bi ga človek kar naprej crkljal in se z njim igral, tako srečen je, kadar se kdo igra z njim in ga pelje na sprehod.
Njegove očke prav prosijo;VZEMI ME K SEBI ZA ZMERAJ;.

le pozdrav, Jana
Logiran
larson
novinec
*
Sporočil: 12


« Odgovor #17 : nedelja, 09.07.2006 : 19:11:00 »

Danes sva s sinom sprehodila Vikija.
  Ja, kaj naj rečem,vse kar je o njem napisano je res: živahen,simpatičen ,ves čas bi se crkljal,hitro pohrusta priboljšek. Podili smo se za metuljčki,ki jih je hotel na vsak način ujeti Cheesy,prisrčen je res.

Lp Nataša
 
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #18 : nedelja, 09.07.2006 : 21:29:14 »

Je ja...le da ga najbrž prav nihče ne bo želel posvojiti, ker "ni očem všečen", smo tudi že slišali...
Logiran

Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #19 : ponedeljek, 10.07.2006 : 07:15:47 »

O bog Smetka, prav vsak pes je simpatičen, najbolj je pa itak pomemben karakter. Žalostno, da ljudje dajejo take izjave.
Logiran
galy
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 150


« Odgovor #20 : ponedeljek, 10.07.2006 : 19:16:17 »

Očem "nevšečen" Viki Roll Eyes
http://galy.moj-album.com/slike/211363/0ojVXq2k6S1dfP_E.jpg
(slika je primerna tudi za osebni dokument, npr. vozniško Tongue)

http://galy.moj-album.com/album/4016104/?os=4016127
http://galy.moj-album.com/album/4016104/?os=4016121
Logiran
arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #21 : ponedeljek, 10.07.2006 : 23:00:22 »

Pa sploh ni grd! Pač mešanček z vseh vetrov - molto simpatico! Cheesy
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #22 : torek, 11.07.2006 : 05:56:28 »

Viki je res en tak simpatičen kuža!!! Meni tudi sploh ni grd, ampak mi je taka posrečena pojava - tako kot je rekla Arončka, mešanček z vseh vetrov. Njegov karakter je pa sploh ekstra. Kiss
Mi je pa Smetka povedala še za eno simpatično zadevco pri njemu - Viki ima vse tačke "nalakirane" - na tačkah ima nad vsakim posameznih nohtkom črno liso dlake. Ful lušno, sama tega prej sploh nisem opazila. Cheesy

LP
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #23 : torek, 11.07.2006 : 08:18:59 »

Joj, tega kužkota se pa dobro spomnim! Je en tak prijaznež in z zvrhano vrečo veselja in dobrovoljnosti! Mislim, da bi znal biti en dober spremljevalec za kakšne dolge sprehode in užitke v naravi. Na vsakem koraku zna polepšat počutje z dobrikanjem in prošnjo po čohanju! Tako je dober, ko se v zraku vrže na hrbet Grin in ga MORAŠ počohat Cheesy. Mislim, da je res pravi šarmer Cool! Upam, da bo našel pravega kompanjona, ki mu bo neizmerno zvest! Wink
Srečno pesjanko!
polonak
Logiran
AlenkaEka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 100


« Odgovor #24 : torek, 11.07.2006 : 11:46:21 »

Lepota je relativna stvar, pa tudi vsake oči imajo svojega malarja. Pač ni po "jus-u", pa ravno to mu daje svoj šarm in simpatičnost. Kdor pa tega ne vidi, ga pa tako ali tako ni vreden. Se bo našel nekdo, ki ima prave oči za Vikija, nekdo, ki gleda s srcem.
Držim pesti, da se bo zgodilo čimprej!
Logiran
Ora
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


WWW
« Odgovor #25 : sreda, 19.07.2006 : 06:41:15 »

Jej, jej, jej... tale Viki me je pa včeraj začaral Roll Eyes
Padam pa na pametne, živahne, vesele in postavne.... in on vse to je Kiss

A to ste vedeli, da žogico prinaša dokler si ti mu jo ljubi metati Tongue Cheesy
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #26 : sreda, 19.07.2006 : 06:45:15 »

.... pa češe se tudi rad... čeprav mora ob tem držati svojo žogico v gobčku! Smiley

lp, Katarina
Logiran
prstica
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 41


« Odgovor #27 : četrtek, 20.07.2006 : 07:32:26 »

Whiiiiiiiiiiiii, midva s fantom sva doživela včeraj krst v Horjulu in takoj na začetku sva dobila Vikija in njegovo svetlokožuhasto lepotičko.
Ne morem povedat kok sva se presmejala njunim vragolijam. Ne bi o tem, da sta si oba izbrala isto palico in jo potem s skupnimi močmi prenašala po gozdu.
Kot že vsi pred mano, tudi jaz ne razumem kako to, da Viki še nima doma. Vsem, ki nam je  padel v oči, imamo verjetno že doma enega pesjana in tako je posvojitev tega razuzdančka nemogoča. Vsaj pri nama, ker imava eno mrcino, ki ne mara samčkov kaj preveč. : ))))
Skratka, drživa pesti in vsekakor sprehajanje kužkov zavetišča Horjul uvrstiva na najin plan.

Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #28 : petek, 21.07.2006 : 16:32:17 »

malo berem za nazaj...  Grin  tale otrok je hotel grizt, ko je prišel ''k hiši''!  Grin

zdajle pa povsem neškodljiv... ah, ja, čim več takih dokumentiranih vedenjskih preobrazb, pa bodo ljudje drugače začeli gledat na posvajanje najdenčkov, ki so starejši od pol leta. mnogi namreč še vedno mislijo, da pride s tako živaljo v hišo kup težav, ker vendar ''ne moreš vedet, kaj vse je doživel''. pa je potrebno le nekaj tednov opazovanja in pravilnega ravnanja in pesjan rata povsem ok. (in ima potem isto izhodišče kot vsak drug pes, ki ob nepravilni vzgoji seveda lahko rata nemogoč razvajenec.)

smiselno je, da opazovanje in prepričevanje, da svet ni tako grob, kot se je psu/mački morda na začetku zdelo, izvajajo izkušeni ljudje v zavetiščih. šele ko presodijo, da nekih silnih presenečenj iz tega naslova ne bo več, pa žival lahko začnejo oddajat. posvojitelji tako dobijo stabilno žival in vse možne napotke in navodila, kako ravnati s posvojeno živaljo, da bo vedenjsko še napredovala. ni je slabše reklame za posvajanje zavetiških živali, kot to, da pri sosedu vidiš, kakšno panično pobezljano žival so jim oddali, z zagotovilom, da je socializirana... žal kar pogosta situacija.

mnogi/e se sprašujete, zakaj tak pasji cukerček še ni posvojen. (tudi pri drugih psih opažam taka vprašanja.) razlog je preprost: ker je živali enostavno preveč. ob vseh leglih, ki pridejo na svet, ob vseh luštkanih kepicah, ki racajo okoli mamic po zavetiščih, je en viki pač malo manj ''zanimiv''. žal tudi mamice teh malih zavetiščarjev, pa čeprav stare šele leto ali dve, večkrat niso zanimive in ko njihovi otroci gredo v nov dom, so one uspavane. tako pač je. in tako bo, dokler ne bodo ljudje več svojih živali dali sterilizirati in kastrirati.

ampak prepričana sem, da tudi na vikija nekje čaka en udoben kavč. in nobena evtanazija ga ne bo ''prehitela'', ker pač imel srečo, da je prišel v pravo zavetišče.  Wink

pa zelo sem vesela, da mnogo ljudi tu misli, da je viki luštkan. meni je sicer zelo simpatičen, a takole na pamet bi rekla, da se bo ''glas ljudstva'' glede njegovega videza obrnil proti njemu....
Logiran
smrček2
rad pišem
****
Sporočil: 327


« Odgovor #29 : sobota, 22.07.2006 : 09:03:58 »

 Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Viki, danes se ti ti obeta pomemben obisk Grin Grin Grin
Upam, da se bosta ujela....
Držimo tačke in pesti Smiley
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 9   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Pesjanček VIKI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines