mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 16:21:55

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Pesjanček VIKI
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pesjanček VIKI  (Prebrano 25914 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #120 : torek, 06.02.2007 : 19:48:26 »

Kako lepo! Vi pa res uživate! Sem vesela za Vikija! Kar tako naprej! Grin
Logiran
smrček2
rad pišem
****
Sporočil: 327


« Odgovor #121 : sreda, 07.02.2007 : 15:37:32 »

Tina, če naredi Viki lumparijo tam v kotu ni nič hudega, če jo boš pa ti, potem pa Wink
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #122 : četrtek, 08.02.2007 : 11:15:39 »

smrčica, ti pa res obiskuješ eno waldorfsko šolo.  Grin  Grin  Grin
Tina, a je Viki res zrasel,odkar je šel iz Horjual, ali se meni samo zdi. Vsekakor je videt super.  Huh
Logiran
TinaViki
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 44


« Odgovor #123 : četrtek, 08.02.2007 : 14:40:30 »

Ja tudi mi zadnje čase opažamo, da je nekam zrastel, hm. Samo če ga skos gledaš niti ne opaziš, opazijo bolj tisti, ki pridejo vsake toliko na obisk.
Pa pred kakšnim tednom se mi je zdelo, da je tak suhec, ampak se je po tehtanju izkazalo, da ima 2 kili več  Roll Eyes Zimske obloge Wink
Drugače ma pa lepo postavco, men je en tak seksi kuža  Grin
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #124 : četrtek, 08.02.2007 : 17:01:25 »

Sem ful vesela, da se Vikiju tako gode. Dokler je bil v zavetišču, sem ga kar velikokrat dobila za na sprehod in imam nanj res lepe spomine. Taka lušna nežna dušca! Kiss

LP
Logiran
TinaViki
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 44


« Odgovor #125 : četrtek, 07.06.2007 : 18:48:44 »

Hoj hoj po dolgem času!

Danes sva šla z Vikijem prvič laufat v Tivoli in me je spet prijetno presenetil. Pričakovala sem, da se bom morala stalno ustavljat in ga vlečt za sabo, ampak ne, lepo je tekel ob meni po ritmu!  Smiley

Talent za vse ni kaj  Cool Wink Da ne omenjam, kako dober maser za noge pod mizo je, če se cele dneve učiš, uživa če razgibavaš prstke na njem  Tongue


Lep pozdrav vsem
Viki in Tinka

ps.: Kako je kaj z Belo???
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #126 : četrtek, 07.06.2007 : 18:59:24 »

Lepo je ugotovit, da sta še živa in zdrava in da še uživata Upam, da se kdaj med tekom srečamo. LP
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #127 : četrtek, 07.06.2007 : 19:23:11 »

O TinaViki, sem zelo vesela, da sta se oglasila z Vikijem. Ali je Viki še tako hiperaktiven?
Kadar pomislim nanj se istočasno spomnim tudi Bele. Morda pa se tudi ona kaj oglasi tukaj  Smiley.
Viki je eden od kosmatinčkov, ki jih človek ne more pozabiti, ko jih spozna.
Uživajte in javite se še, malemu pa en koš  Kiss .
l.p.
Logiran
TinaViki
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 44


« Odgovor #128 : četrtek, 07.06.2007 : 20:01:00 »

Na momente je še hiperaktiven ja, ampak ne več tako kot je bil, se je malo umiril (se staramo hehehehe Wink Tongue. Ima pa veliko energije, za igranje z drugimi pesjani še posebej Wink Drugače je pa veliko bolj poslušen pa priden. Zadnjič sta z enim kužatom ugotovila, da je ful zabavno lajat, tako da zdaj se celo kdaj oglasi.
Pa na limanice gre tudi rad, ker je bila na terasi enkrat ena mačka in se mu je čisto zmešalo, ko je pobegnila, pa ga zdaj hecamo: "Viki, kje je muca, išči muco..." in bučman zalaufa na teraso in potem malo zajamra, ko muce ni od nikoder, hehe. Works everytime  Grin

Mogoče se pa res kdaj srečamo med tekom, midva bova zdaj laufala tam okoli 18h, 19h...
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #129 : petek, 08.06.2007 : 05:57:24 »

Sem vesel,a da si se spet malo javila in da Viki uživa! Viki je bil tudi meni ena taka faca, lušen pesjanček in imam lepe spomine nanj. Uživajte pa še enega čohca v mojem imenu!  Smiley

LP
Logiran
TinaViki
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 44


« Odgovor #130 : petek, 08.06.2007 : 09:35:40 »

Uh ja čohcev je pa veliko, zdaj točno ve kam se postavit, da ga doseže roka, ki moli iz ležeče osebe na kavču, hehe Cheesy
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #131 : petek, 08.06.2007 : 11:49:23 »

A ne kako to hitr ugotovijo?  Tongue Imajo na centimetre naštudirano, da ne bi bili slučajno predaleč in bi jih slučajno kje ne mogli počohat.  Grin Grin

LP
Logiran
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Pesjanček VIKI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines