mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 00:25:03

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Pu
Strani: 1 [2] 3 4   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pu  (Prebrano 14318 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #15 : sreda, 21.06.2006 : 11:28:00 »

NajMANJŠIMI, ne najMLAJŠIMI  Wink.
Logiran

nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #16 : sreda, 21.06.2006 : 11:35:39 »

Ojej, a mam disleksijo al kuga! Roll Eyes Wink Se opravičujem Puju, Kiss da sm ga tkole hotla postarat.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #17 : sreda, 21.06.2006 : 11:42:54 »

Hehe...ti bo zihr oprostil, če prideš in se pustiš sezuti  Tongue.
Logiran

bolha2
odvisnež
*****
Sporočil: 871


« Odgovor #18 : nedelja, 02.07.2006 : 18:30:08 »

Ta kuža pa sploh ni tako majhen kot sem mislila.  Cheesy Je kar dobre srednje postave in obožuje svojo žogico, tako da išče samo svojega metalca žogic.  Grin Je posrečen mali, ampak rabi nekaj časa, da pošteka, kaj hočeš. Cheesy

http://roadie.moj-album.com/slike/959196/Rxvumy4SpRJkhP3F.v.jpg

Aja, čevlje nam je pa pustil gor. Grin
Lp
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #19 : nedelja, 02.07.2006 : 22:05:29 »

Ja, samo priznaj, da je probal, hehe... Tongue
Logiran

nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #20 : nedelja, 02.07.2006 : 23:54:01 »

Ja, bolhini čeveljci so se mu zdeli še najbolj primerni za sezuvanje, pa se je zadnji hip spomnil, da se to ne spodobi. Wink Ampak je res en dobrodušen medo tole, učenje ga ne zanima pretirano, samo tekanje za žogico mu gre po glavi, tudi če je samo namišljena. Sm mislla, da je bolj v smer novofundlandca, pa se je Smetka odločila, da ga bo probala unovčit kot neke vrste kraševca. Tongue Grin
http://nutella.moj-album.com/slike/2527078/ngAYSa8X9SGvejiw.v.jpg
http://nutella.moj-album.com/slike/2527078/kNt1oX21mKDeLyij.v.jpg
Logiran
satin
rad pišem
****
Sporočil: 380


« Odgovor #21 : ponedeljek, 03.07.2006 : 08:22:55 »

Pa ne smemo pozabit fante se zelo rad pogovarja Grin, še posebaj če mu žogice dovolj hitro ne vržeš Wink Drugače pa prijazen pesjan z veliko energije, glede učenja pa mislim da je Pu ravno tako na počitnicah kot ostali šolarčki, bo v jeseni sigurno bolj zavzet, ko se začne novo šolsko leto Wink
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #22 : sobota, 15.07.2006 : 18:29:46 »

Pu se smeje.....



in uživa...



Moji čevlji mu niso bili všeč in se je odločil, da mi jih kar gor pusti. Smiley

lp, Katarina
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #23 : petek, 21.07.2006 : 11:25:19 »

So me opozorili na sezuvanje,ko sem ga imela včeraj čast peljati, pa je tudi moje superge pustil čisto pri miru.Sem šla obuta domov.Pa je bil zadnji na vrsti. Smiley
Tale žvauka bi bla pa prec zame (če nebi že imela Lize)oprosti moja Liza ampak res je super,super dec.
Vesel tisti, ki ga bo vzel. Cheesy
Pa kmalu naj se negdo najde!! Grin
LP Mojca

Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #24 : petek, 21.07.2006 : 11:38:54 »

Še tole
Xena, ko bova na morju, greva pogledat moje živalsko carstvo.
Je tale PU ista faca, kot moj ŠON,
Pa še mojga NAJLEPŠEGA PRIJATELJA LIĐA bom predstavila, pa BUBO,
pa ŠINO, pa MARKOTA,pa ČOTOLO, pa kakšen milijon kozic. (beeee)
Se že veselim, da greva skupaj tja. Cheesy
Je ni "babe" da se nebi na prvi pogled zatreskala u mojga najlepšga prjatla.
(ni tok lepga smeškota,za tukile!!) Tongue Smiley Wink Tongue Kiss Grin
LP Mojca
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #25 : petek, 21.07.2006 : 12:34:42 »

Citat
So me opozorili na sezuvanje,ko sem ga imela včeraj čast peljati, pa je tudi moje superge pustil čisto pri miru.Sem šla obuta domov.Pa je bil zadnji na vrsti

Hehe, tale Pu je res smesen. Ko sva ga midva s fantom sprehajala, sva se prav ponosno pogovarjala kako pa naju sploh ne zeli sezuti. Par metrov nizje pa sem skoraj na glavo padla, ko se je spravil na moje cevlje. Ampak je takoj pridno odnehal, ko sem rekla da ne sme. Pa eno palico sva mu dala, da jo je lahko nesel in je bil ves navdusen. Mogoce ima celo kaj prinasalske krvi v sebi, ker jo je pridno nosil nazaj, ko sem jo metala. Res ljubek pesjancek. lp
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #26 : petek, 21.07.2006 : 12:37:47 »

Včasih se prav hecno počutim, ko vsem razlagam...pazte, da vas ne bo sezul...pa pridejo nazaj in rečejo, sej nas ni niti probal  Grin..potem pa se zgodi kaj takega kot Kaji  Grin Grin...Fante res sezuva!
Logiran

kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #27 : petek, 21.07.2006 : 13:00:05 »

Citat
potem pa se zgodi kaj takega kot Kaji 

Te kar vidim kako se naslajas nad tem... Angry Grin
Logiran

žana
rad pišem
****
Sporočil: 311


« Odgovor #28 : petek, 21.07.2006 : 15:17:43 »

Če je tale prijaznež res tako nor na žogico, kot pravite, bi ga morda odkupili v Podutiku za službenega psa. Rabijo pse, ki so dobesedno nori na žogco. Rabijo jih za iskanje droge. Da ne bo kdo mislil, da gre za "grde" stvari. Ko psa učijo iskati drogo, skrijejo žogico in zraven podtaknejo različne droge. Pes išče žogico, ki ima vonj po njegovi slini, a kmalu zašteka, da se pri določenem vonju, ki ga ima npr. heroin, skriva njegova žogica. Po najdbi obvezno sledi igra z žogico, saj psa droga pač ne zanima, ampak le igra. Tako se pes takrat, ko je v službi pravzaprav igra z vodnikom. Enostavna logika, a ne. Za psa skrbi njegov osebni vodnik in kolikor jih poznam so prav fajn fantje. Pa še to - znesek, ki ga ministrstvo plača za takšnega psa je res veeeeeeelik. Je pa tudi res, da je nanj treba čakat nekaj mesecev. Ampak za psa je vmes dobro poskrbljeno. Tudi veterinar je vseskozi prisoten.
Ideja pač. Upam, da me ni kdo narobe razumel.
Logiran
žana
rad pišem
****
Sporočil: 311


« Odgovor #29 : petek, 21.07.2006 : 15:21:00 »

Sem pozabla povedat, da pa je pomembno, da je pes res zdrav. Predvsem so pazljivi glede kolkov. Če pes naredi prvi preizkus, sami plačajo slikanje kolkov na kliniki v LJ.
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Pu
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines