mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 16:35:25

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Walker
Strani: 1 [2] 3 4 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Walker  (Prebrano 17227 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
babyjazz
odvisnež
*****
Sporočil: 694


« Odgovor #15 : sreda, 03.05.2006 : 08:49:14 »

žiga žaga jajca preč, pa ne bo renčal več. Simpl
Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #16 : četrtek, 04.05.2006 : 02:02:38 »

Vprašanje če bo jajčka preč pomagalo. To imajo pinčki v nravi.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #17 : četrtek, 04.05.2006 : 08:10:09 »

Ne, seveda ne bo pomagalo. Ga sicer motijo  Tongue, ampak je kar se tega tiče čisto obvladljiv. Se je pa še vsak unesel....saj dojamejo hitro, kaj vse jim je dovoljeno, pa dojamejo tudi, kaj jim nikakor ni.
Logiran

Byron
novinec
*
Sporočil: 22


« Odgovor #18 : četrtek, 04.05.2006 : 19:14:29 »

Ste se mogoče že dogovorili za operacijo za odstranitev metka?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #19 : četrtek, 04.05.2006 : 19:24:01 »

Naslednji petek gre na kastracijo, takrat bi se hkrati odstranil tudi metek, ampak ga bomo najbrž kar pustili. Nič se ne gnoji, zarašča se že, moti ga ne...en mali rožiček mu bo prav pristajal  Wink. Škoda rezat psa in povzročat po nepotrebnem bolečine, če res ni treba.
Logiran

Byron
novinec
*
Sporočil: 22


« Odgovor #20 : četrtek, 04.05.2006 : 19:41:09 »

Seveda je nesmiselno povzročati po nepotrebnem bolečine, sploh če ga ne boli in se mu ne gnoji.
Zdaj se je pri vas že najbrž kar udomačil. Malo ugibam.....ali je zelo glasen in skrben čuvaj Wink
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #21 : četrtek, 04.05.2006 : 19:54:08 »

Je ja, precej glasen. Včasih ne morem verjet, da ima tako močan glas tak majhen pišek.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #22 : ponedeljek, 08.05.2006 : 18:49:14 »

mimajša, že po telefonu sem ti povedala, da težko jaz presojam, kako bo reagiral pes, ki ga še v življenju nisem niti videla, kaj šele živela z njim. Pričakujem od skrbnika, da bo znal presoditi, kako bo reagiral njegov pes na novega člana. Jaz lahko povem samo, kakšen je Walker. Glasen, dominanten, ko osvoji okolje, v katerem je, se nikogar ne boji. In niti na kraj pameti mu ne pade, da bi se komu podrejal. Ne rečem, da ne moreš imeti še enega psa, če si ga želiš, ampak po opisanem sodeč bo to težko Walker.
V petek ga čaka kastracija, torej bo šel zelo kmalu v nov dom. Od jutri naprej so zanj možni ogledi, želim mu najti posvojitelja, ki pasmo pozna ali se vsaj zaveda, da so malo posebni in da si ne pustijo kar tako ukazovati. S psi, velikimi, majhnimi....se razume, z mački je združljiv ob nekaj potrpežljivosti.
Pred morebitnim ogledom pokličite na 051/30-44-35(Polona) ali 041/22-56-80(Ines), da se dogovorimo za dan in uro.
Logiran

mimajša
novinec
*
Sporočil: 2


« Odgovor #23 : torek, 09.05.2006 : 09:05:15 »

Najlepša hvala Polona za ta iskren odgovor, občudujem te kako si iskrena, negdo bi vse nardil, da se psa znebi, ti pa nisi taka,  Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley

Polona definitivno te bom poklicala, samo da te pridem spoznat in tvoje kužke, ker še eno odsvetovanje mi je pa res dovolj, da ne rinem nekam kar mi ne sodi.

Polona bom pa na tvoj LB račun nakazovala, kadarkoli bom lahko, v to bodi prepričana.

OSTANI TAKO EDINSTVENA KOT SI, pa še enkrat hvala za odgovor.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #24 : torek, 16.05.2006 : 20:24:08 »

Ranger je bil danes kastriran, vse okej. Mi je pa tudi z vsakim dnem bolj jasno, kakšnega skrbnika iščem...tole je eno dominantno, grizoče, polno samega sebe...bitje. Simpatičen, kot je sploh lahko, prebrisan in zvit še bolj...Navezal se bo na enega, pogojno prenašal morda še koga zraven, če se bo le-ta držal vseh pravil  Cheesy Wink; in tistega enega branil pred zaresnimi in namišljenimi sovražniki  Grin. Saj so smajliji zraven, ampak kar pišem, je čisto res...
Logiran

Byron
novinec
*
Sporočil: 22


« Odgovor #25 : torek, 16.05.2006 : 22:19:29 »

Me veseli, da je vse okej. Vaš opis je natančen.  Držim pesti, da bo čimprej dobil svojega človeka, dom  in kavč za njega ni dovolj.

lp
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #26 : torek, 23.05.2006 : 19:04:57 »

http://www.moj-album.com/slike/1601452/Ha1zEOgKl0_XsQ2R.jpg
Logiran

Ora
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


WWW
« Odgovor #27 : sreda, 24.05.2006 : 08:08:30 »

O Walker... dobr si se ti to smestio   Cheesy
Kaže, da se zanj ne išče le kavč, ampak tudi veliko povštrov Roll Eyes
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #28 : četrtek, 25.05.2006 : 07:52:11 »

Moja, moja.... Kiss
http://www.moj-album.com/slike/76039/54wIVC1asAAQbLcY.v.jpg

Od uživancije se lahko oči tudi zeleno zasvetijo, he he :
http://www.moj-album.com/slike/76039/E8mO8Cw8JfkW2DfU.v.jpg

Jap, tale Walker je res en model, čeprav se je včeraj do mene kar spodobno obnašal... je pa res, da ko enkrat delaš z azilaši in podobnimi nepredvidljivčki, ti pridejo poudarjeni miritveni signali in ala zombi počasno premikanje kar v kri. Grin Grin. Se je celo neki hodil cartat, a me je Polona opozorila, da ni nujno, da to tudi pomeni, da bi se samo cartal. Pa sem ga pustila lepo pri miru, njemu pa nič jasno, he he. Imel je ogromno dela - pod kontrolo je moral imeti mene, pa eno psičko, pa varovati je moral Polonino - kajpada absolutno ogroženo - življenje, šteti bonbone, ki so po nesreči padli na tla.... skratka defitivno mu pristoji nadimek MULTIPRAKTIK, saj vedno počne več stvari naenkrat. Grin Grin

lp, Katarina
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #29 : četrtek, 25.05.2006 : 08:19:40 »

Ja, drži...mali multipraktik, kar pa pomeni tudi, da iščem prav multipraktičnega posvojitelja  Tongue.
Logiran

Strani: 1 [2] 3 4 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Walker
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines