mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 21:13:38

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Mandi
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 10   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mandi  (Prebrano 30722 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #30 : sobota, 03.06.2006 : 12:51:47 »

Mi (nam) je čisto všeč taka  Smiley . Saj sem rekla, da hočem hiperaktivca  Wink
Se ti pa opravičujem, ker še ni slikic, nikjer ne najdem kabla od digitalca... Nazadnje ga je moj dragi posodil in sumim, da ga še ni prinesel nazaj...
Če bo možno (predvsem če bo moj dragi "frej"), se vidimo v Mostecu.
lp
T.

Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #31 : petek, 23.06.2006 : 19:24:20 »

No kabla še kar ni na vidiku, imam pa eno mačje vprašanje, pa ne vem kam drugam pisat in ker se tiče tudi Mandi sem se odločila, da vprašam tudi tukaj. Težavica je pri hrani... Koliko lahko mladi muci (Mandi) škodi, da poleg svoje hrane (RC kitten) poje tudi kakšen senior (Janijev) briket. Ali celo kakšnega pasjega (Thebin RC giant junior)  Shocked se mi zdi neverjetno, da se ne zadavi. Namreč kradejo si hrano, Mandi pa praktično spleza na Thebino dvignjeno skledo in ji izpod gobčka ukrade brikete  Shocked   Cheesy   Shocked
Za Janija in Thebo isto velja... Ali jim lahko škodi?
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #32 : petek, 23.06.2006 : 20:05:01 »

od enega ali pa rih zamenjanih briketov na dan ne bo nobenemu nic grozno narobe, ce pa ti ukradeni briketi predstavljajo znaten delez prehrane, boste morali pa hrano zascititi pred krajo Wink
lp, m.
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #33 : petek, 23.06.2006 : 20:17:48 »

Ne, ne gre za nekaj ukradenih na dan... No samo da jim ne škodi  Wink
lp
T.
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #34 : petek, 07.07.2006 : 19:52:40 »

Končno našla kabel... Mandi : http://www.moj-album.com/album/3984775/
lp
T.
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #35 : petek, 07.07.2006 : 20:20:46 »

Teli mucki pa ne samo da je žlica v med padla, ampak je v med padla kar cela mucka. Wink Cheesy Grin

Krasne slikce!!!!

LP
Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #36 : petek, 07.07.2006 : 21:06:46 »

Joj kolk sem jaz vesela, da si našla kabel  Grin Cheesy

Mačkica mala, kako uživa! Ob takšnih slikah si zaželim več akih staršev...  Kiss

navdušena ostržka
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #37 : sobota, 08.07.2006 : 18:46:37 »

Teli mucki pa ne samo da je žlica v med padla, ampak je v med padla kar cela mucka. Wink Cheesy Grin

Krasne slikce!!!!

LP

Hmm če je padla v med presodite sami, je pa definitivno enkrat že padla v "skret". Kako hitro se je moj dragi naučil zapirat pokrov po tem dogodku, prej pa vse moje tečnarjenje ni zaleglo  Wink  Grin  Cheesy .
No pa pohajkuje tudi rada, predvsem po hodniku do sosedov.
Še ena dogodivščina: zjutraj smo sočasno odprli vrata - jaz sem Thebo peljala ven, sosedje pa v službo in hčero v varstvo. Ko sem se vrnila Mandi nikjer  Shocked. Sem zagnala celo paniko, iskala povsod (vsi predali, stroj,...), ko sem se odločila, da je najbrž mogla dol past (čeprav mi ni bilo jasno kje, ker je bil balkon zaprt, kot vedno, ona pa samo 2 odprta na "kukerle" - ne poznam drugega izraza). Se obujem iščem zunaj, čeprav če bi padla najbrž nebi preživela. Mandi seveda nikjer. Se vračam domov in zaslišim mačje dretje pri sosedih. Seveda je gospodična v jutranjem navalu odbrzela k njim  Shocked . Še dobro, da so razumevajoči ljudje z lastno firmo, da je gospa takoj prišla odpret moji mali hiper raketi  Wink  Smiley . Res nam popestri vsak dan in veseli smo, da je tako (no včasih malo manj, ker smo panični).
lp
T.
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #38 : torek, 11.07.2006 : 22:46:44 »

oh, joj... jaz bi se prav zleknila na tisto udobno blazino med enim ''nevarnim'' velikim psom in eno malo, še bolj ''nevarno'' mačico.... tak nalezljiv popodlanski dremež...  Smiley
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #39 : petek, 14.07.2006 : 20:12:20 »

http://www.moj-album.com/album/3984775/?os=4062776

http://www.moj-album.com/album/3984775/?os=4062779

Malo motni slikici je slikal Tomaž...
Vsaj pri kuhanju nisem nikoli sama  Wink  Cheesy  Grin
lp
T.
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #40 : sreda, 26.07.2006 : 22:27:26 »

Takole pa mi naša mala mačica "pove" kaj moram še postoriti Wink :http://tecka.moj-album.com/album/3984775/?os=4196693
Jo moram "ujeti" še pri ostalih opravilih. Res je taprava. Takšna mala zgagica kot smo si želeli  Smiley
lp
T.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #41 : sreda, 26.07.2006 : 22:30:31 »

Mhm, ZGAGA.
Logiran

Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #42 : ponedeljek, 31.07.2006 : 21:38:02 »

Končno sem razrešila hudo skrivnost, ki pesti naš dom zanje dva ali tri tedne. Izginevale so nam namreč obleke. Danes pa sem ujela tatu na delu. Mandi si namreč sama odpre omaro, zgrabi cunjo (nogavice, majice,...), se igra z njo, jo "povalja"... in nazadnje zvleče za omaro  Shocked  Cheesy . No vsaj serviserja mi ne bo treba plačati, ker so bile nogavice za katere sem bila sigurna, da jih je stroj "požrl" vse v Mandijinem "skrivališču"  Cheesy  Grin.
Naslednjič (sklepam, da se bo "zabava" ponovila) čakam z digitalcem Wink
lp
T.
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #43 : ponedeljek, 31.07.2006 : 21:52:32 »

Ta pa je navihanka, uf sem se nasmejala in me mal spominja na našega Dona, ki iz odprtega pralnega stroja povleče moževe smrdeče nogavice in si jih nese v posteljo. Očitno potem lažje zaspi  Grin
Komaj čakam, da navihanko z aparatom dobite na delu!
l.p., Jana
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #44 : torek, 05.09.2006 : 20:31:22 »

No Mandi zaenkrat pri krajah cunj še nisem ujela (se pa ponavljajo) z digitalcem, zato pa nekaj drugih slikic...
Mandi je zelo pridna in namesto mene pomije pasjo skledo
http://tecka.moj-album.com/slike/3410326/lHi9jfbn0BKG5SRq.jpg
Si umiva zobe
http://tecka.moj-album.com/slike/3410326/u23A0xuFh4UwMf6y.jpg
Ko je pod nadzorom gre lahko na balkon in hoče notri pri drugih vratih
http://tecka.moj-album.com/slike/3410326/ioXW5dUEuuM_wlWV.jpg
In še foto zgodba...
Nekaj novega v hiši:


Theba pridi sem:


Kaj je to:


Povej že kaj je not' no:


lp
T. in vedno bolj scrkljana Mandi
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 10   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Mandi
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines