mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 10:10:02

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Mandi
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mandi  (Prebrano 30707 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #45 : torek, 28.11.2006 : 12:28:33 »

Že dolgo se nisva nič pokazali... Zato slikica na kateri se vidi, da je Mandi postala ena velika scrkljana muca, ki se mora vedno koga tiščat.
http://tecka.moj-album.com/slike/3410326/rF_zvDB8JueGRsmB.jpg
lp
T.
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #46 : torek, 28.11.2006 : 12:42:00 »

Kaj ste dobri  Grin res ste ful fajni vsi skupaj   Cheesy
Logiran

TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #47 : torek, 28.11.2006 : 12:44:26 »

hudo  Cheesy
krasno, kako uživate
t.
Logiran
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #48 : torek, 28.11.2006 : 12:52:04 »

Ijooooj. Cheesy Velika in mala kravica se stapljata s kavčem. Grin Kiss
Logiran
Jolly1
rad pišem
****
Sporočil: 312


« Odgovor #49 : torek, 28.11.2006 : 16:29:32 »

Svetovna slikca.  Smiley
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #50 : petek, 09.02.2007 : 11:56:06 »

Ker sem se komaj prebila skozi BI - BOM - PA NE BI temo (in po pravici povedano, nisem čisto vsega prebrala  sram), sem se odločila, da malce osvežim tole temo, v upanju, da bo Smetko spravila v malo boljšo voljo. Če mi uspe super, če ne pa bo mogoče koga drugega.
No ja, včasih koga prepriča samo Smetkin opis karakterja  Wink. Pri nas se je 100% obneslo. Nisem niti slike dobro pogledala, še za starost sem naknadno vprašala. Pač mi je ustrezal karakter.
Je pa res, da je za muco drugače. Pes ima stik s tujci, potrebno ga je šolati, sprehajati,... Pa vseeno. Najbrž ne bi bila tako zadovoljna, če bi se odločala na podlagi barve, spola, starosti... In odkrito povedano: sem dolgo premišljevala o oranžnem mucu/muci. Pa vendar tudi muce imajo svoje težave, nam povzročajo kakšno preglavico...
Mandi naprimer med vožnjo (sicer zaenkrat samo na veterino in nazaj) celo pot tuli, kot bi jo zažigali na grmadi, balkon je konstantno zaprt zaradi strahu, da bi skočila na ograjo in padla (še vedno nismo zasteklili  sram) izjema je čas, ko jo lahko nadzorujem in sva skupaj na "svežem" zraku, prav tako okna odpiram le na "kukerle" pa še to samo tiste na katere ne more skočit iz kakšne omare  Roll Eyes. Ko zračim jo zaprem na en konec stanovanja in zračim izmenično. Njen najljubši kotiček za spanje je sušilec za perilo, poln svežih cunj in vedno jih ob zlaganju še krtačim. O sterilizaciji in držanju hiperbejbe v mirovanju pa sploh ne bi razglabljala  Lips Sealed. Pa vse te "težave" v sekundi pozabim, ko me ob prihodu domov čaka na polički pri vratih, ko šiba po stanovanju z miško v gobčku , ko šiba s takšno hitrostjo, da komaj spelje kakšen ovinek, ko napada nevidne miške, ki živijo pod mojo odejo, ko se mi vsede na tipkovnico v smislu: dovolj buljenja v to škatlo, zdaj boš čohala, ko za košček salame izvede sedi,...
Zadnji trik je, da iz Tomaževe postelje (dvignjene na višino pograda) zvleče deko, jo privleče po lestvi potem pa še po stopnicah navzdol (imamo duplex) do dnevne ali kuhinje (odvisno kje sem) me prav nagajivo pogleda: "lej kaj sem ti spet prinesla" in z nadzvočno hitrostjo šibne drugam  Grin  Cheesy.
Začelo se je z nogavicami in kuhinjskimi krpami, nadaljevalo z majicami, mojo "pasjo" jakno, zdaj smo pri deki. Sledi lahko samo še jogi in če ji to uspe pokličem Guinessa  Wink  Grin
 
Hvala ti za našo hiper Mandi!
lp
T.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #51 : petek, 09.02.2007 : 12:02:03 »

 Grin

Hvala tebi za "poročilo"!
Logiran

Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #52 : torek, 03.04.2007 : 19:33:37 »

Tokrat se javljam s slabšimi novicami. Smetka ne brat, imaš že svojih težav dovolj, rabim bolj nekomu se "zjokat" in trenutno imam na voljo samo forum. Ubistvu ne vem ali naj sploh pritisnem tisti gumb sporočilo ali rajši ne, da ne obremenjujem zdaj še drugih...
Mandi zadnjih nekaj dni ni bila najbolj prava. Še vedno superaktivna, vendar ne hiper, kot sem je navajena. Danes pa, ko sem zjutraj vstala je bilo stanovanje polno krvavkastih driskastih iztrebkov in bruhanja. Seveda sva šli k veterinarju. Vzeli so ji kri, testirali en kup zadev (ne še vsega) in moja hiper maca je hudo anemična, glede na ostale izvide pa kaže na neko avtoimuno bolezen. Jutri se vračava na veterino še na dodatne teste in infuzijo. Glede na izvide obstaja možnost, da je levkoza ali kuga vendar se mi zdi nemogoče - saj je bila vendar testirana in cepljena in nikoli zunaj.
Sem tako živčna, da sem si že pol gipsa "ocufala". Kaj bodo ugotovili sporočim jutri - takoj ko zvem. Držite prosim pesti, da bo z našo Mandi vse OK.
lp hudo zaskrbljena, žalostna in živčna
T.
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #53 : torek, 03.04.2007 : 19:34:45 »

joj.
Držimo pesti, da bo vse vredu.
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #54 : torek, 03.04.2007 : 19:48:33 »

drzimo pesti!
Logiran
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #55 : torek, 03.04.2007 : 19:55:32 »

Mandi, drži se. Kiss Močno upam, da ni tako hudo, kot je zdajle videt.
Logiran
mirjana
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 135


« Odgovor #56 : torek, 03.04.2007 : 20:19:19 »

Držimo pesti in tačke seveda, da bo vse o.k. Poseben pozdrav Mandi od mojega Mej-a, ki ji je full podoben.
Logiran
cac
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #57 : torek, 03.04.2007 : 20:22:27 »

Mandi, drži se... mi vsi držimo pesti in tačke Kiss
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #58 : torek, 03.04.2007 : 20:31:48 »

Tudi mi mislimo na vas Kiss
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #59 : torek, 03.04.2007 : 20:58:35 »

Jej...kakšne teste pa so delali danes? Samo kri so pogledali, hemogram in biokemijo? A še enega testa za levkozo, če jo sumijo, pa niso naredili? Kar se testov tiče...prvič so testirani pri osmih tednih, pred tem tako ni smiselno, čeprav smo "doživeli" že tudi pet tednov stare pozitivne. Mandi je bila oddana še čisto majhna...upam, da ne gre za levkozo. Včasih pri tej starosti test ne pokaže prave slike. Do zdaj je bila povsem zdrava? Kam pa sta šli k veterinarju?
Logiran

Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Mandi
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines