mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 23:51:46

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Mandi
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mandi  (Prebrano 30725 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
mirjana
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 135


« Odgovor #90 : četrtek, 05.04.2007 : 19:21:16 »

 Sad Smo upali, da bodo boljše novice. Si kar predstavljam v kakšnem šoku ste, pa vseno močno in odločno v boj.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #91 : četrtek, 05.04.2007 : 19:33:04 »

Tecka, žal mi je. Če boš rabila karkoli, povej. Boste test ponavljali ali je to to?
Logiran

Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #92 : četrtek, 05.04.2007 : 19:50:44 »

Kri bomo še testirali (slabokrvnost) konec naslednjega tedna in potem na pol leta, da se ji nebi spet kdaj poslabšalo do te mere kot je bilo sedaj. Levkozo (upanje ostaja - ali pa po domače: pesek si mečem v oči Roll Eyes) pa še enkrat čez kakšna dva tedna.
Trenutno bi rabila samo nasvet, če je dobro dajati kakšno posebno hrano? So kakšni dodatki za izboljšanje imunskega sistema (kot je recimo Imunal za ljudi) v prosti prodaji (nisem uspela šibat do trgovine)? Drugače pa "bomo" Mandi pomagali tudi z bioenergijo, ideje za še kaj pa dobrodošle.
lp
T.
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #93 : četrtek, 05.04.2007 : 19:54:53 »

Hemobartonela je zajedalec, mi je pomagala Maja01.
lp
T.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #94 : četrtek, 05.04.2007 : 20:01:45 »

Tačiju nisem dajala nič takega. Biodyl naj bi dobival (v obliki injekcij) enkrat na mesec, pa ni šlo, ker mu je vsaka injekcija prinesla nekrozo na mestu vboda. Kvalitetni briketi, meso, ki ga ima rada, čim manj stresa, bioterapija, veliko sreče...in to bi moralo zadostovati za naslednjih veliko let. Ima kakšne težave v ustni votlini? Kako pa je danes z njo? Jo imaš doma?
Logiran

Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #95 : četrtek, 05.04.2007 : 20:16:05 »

Ko grize "škrta" z zobmi, to smo se zmenili, da še bolj natančno pogledamo jutri, ker je bilo danes že preveč vsega (revica bo od stresa kmalu "plešasta") in zobki mi ne zgledajo ravno najlepši, jih pa ne pusti čistit. Za pse sem brala, da imajo pasto, ki jo samo namažeš na zobe in ni treba prav veliko drgnit, za muce pa česa podobnega še nisem našla.
Brikete ima že od začetka kvalitetne, meso tako ali tako dobi, ko kuham za tamaledva (jaz ga ne jem), občasno kakšno Almo Nature konzervo, stresa pa do zdaj (razen ceplenja) ni bilo. Torej bomo nadaljevali po starem.
Zdaj je doma. Je že na videz boljša, čeprav mi trenutno deluje kar utrujena. Ni ravno navdušena nad vožnjo in še celodnevna infuzija sta verjetno vzrok za utrujenost. Na veterini je jedla, doma še ne, ji pa nosim na pol ure pod nos. Kanilo za infuzijo so ji pustili v tački in je kot kup nesreče, ker se zaradi povoja ne more umit. Jo tolažim, da samo še jutri...
lp
T.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #96 : četrtek, 05.04.2007 : 21:22:59 »

Uboga muca...in ti, Tecka. Tega vam pa res ne privoščim.
Logiran

Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #97 : četrtek, 05.04.2007 : 21:39:40 »

Smetka, ne sekiraj se. Saj bo... Če sem Janija in Šapija s kroničnimi obolenji ledvic "vlekla" toliko let in sta imela lepo življenje, ga bo imela tudi Mandi. Ne trdim, da mi ni hudo in da nisem žalostna, sem se pa vsaj malo že sprijaznila in bomo pač živeli s tem, upam da čimdlje s čimmanj težavami. Saj po eni strani še dobro, da je pri meni, kdo drug bi se hitro vdal Wink.
Prej je pojedla skoraj celo skledico briket Smiley.
No pa za malo smeha... Gospodična se je odločila, da so te vožnje in pikanja zadnje dni čisto "tumač" in da mi bo to tudi pokazala. Pride v dnevno, me gleda, se obrne okrog in sedi s hrbtom obrnjenim proti meni, ter na vsake toliko preveri, če vidim, da me ignorira  Grin
lp
T.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #98 : četrtek, 05.04.2007 : 22:06:13 »

Saj po eni strani še dobro, da je pri meni, kdo drug bi se hitro vdal Wink.

Ja, sem vesela, da je pri tebi. Če že mora biti tako...
Logiran

luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #99 : petek, 06.04.2007 : 07:37:11 »

 Smiley Nekaj dobrih novic in tista z ignoriranjem je znak za pravo pot.
Veliko veliko zdravja Mandiki in seveda, tečka, vesela sem, da imate toliko volje za vse to. Ni nas dosti takih, ki bi to Vse naredili. Upam, da bo kmalu drugače!

lp
Logiran
guju
rad pišem
****
Sporočil: 308


« Odgovor #100 : petek, 06.04.2007 : 08:23:54 »

Bravo Tecka! Še dobro, da si tako močna.  Držite se še naprej.

Logiran
zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #101 : petek, 06.04.2007 : 08:42:06 »

Tečka res si močna. Upam, da se bo počasi vse uredilo.
Logiran
smrček2
rad pišem
****
Sporočil: 327


« Odgovor #102 : petek, 06.04.2007 : 09:00:03 »

Tečka, ni za obupat. Moja , zdaj žal že pokojna mačka, je navkljub slabim napovedim, ker je bila pozitivna na levkozo, dočakala mesec manj kot 21 let.
Jedla je kvalitetno hrano, dodajala pa sem ji še multivitaminsko pasto. Predvsem pa- brez stresa. V devetih letih, od postavitve diagnoze smo imeli le dve krizni situaciji-zato, držte se...
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #103 : petek, 06.04.2007 : 15:31:50 »

smrček2: obupala pa res ne bom Wink.
Danes sva bili na zadnji infuziji in domov prišli založeni z zdravili. Dobili sva Medrol (1+1/8 tablete na 24h po jedi), Enroxil (1 tableta na 24h po jedi) in Ranital ampule (0,25ml na 12 ur pol ure pred jedjo). Tole že vidim, da se bova "kregali" in bo spet sedela s hrbtom obrnjenim proti meni.
Brihta je že pogruntala kako in kaj je s temi vožnjami. Na poti na kliniko se je drla, kot bi jo dajali iz kože Lips Sealed, nazaj grede je bila pa pridna in tiho kot miška Cool. Za zdaj vse dobro kaže. Upam, da bom od zdaj pisala samo pozitivne novice Wink
lp
T.
Logiran
Toga
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 168


« Odgovor #104 : petek, 06.04.2007 : 18:54:13 »

Tečka!
Trdno verjamem, da bo vse dobro. Živalce čutijo, da jih ima človek rad in tudi same dodajo svoj del, da se sožitje nadaljuje.
Lp! Toga
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Mandi
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines