mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 17:44:36

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Ming
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 20   Dol
Natisni
Avtor Tema: Ming  (Prebrano 77574 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #90 : sobota, 18.08.2007 : 18:41:49 »

Danes je bil Ming varuška - sicer ne po svoji izbiri, ampak je svoje delo opravil kar dobro Smiley

Brez vzgoje se ne pride nikamor Roll Eyes
http://maja-kos.moj-album.com/slike/3867423/ZYYLKbp0wgdDe0jE.jpg

Kljub temu, da se mu je mali Buc vztrajno poskušal obesiti na rep, ga je Mingo le okaral Smiley
http://maja-kos.moj-album.com/slike/3867423/LHKUsyOJAJkxhrln.jpg

Sicer pa je kar dobro prensel horjulsko otročad - celo migal je z repkom in se na vsake toliko časa zapodil s katerim od malih naokoli.  In kljub temu, da zna Smetko včasih pošteno spraviti ob živce, jo je danes veselo vabil h igri Cheesy

Lp, Maja
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #91 : torek, 21.08.2007 : 09:19:09 »

Lepotec Cool

http://maja-kos.moj-album.com/slike/3867423/T_x3ZW3oXmEyi8ZC.jpg

Lp, Maja
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #92 : nedelja, 02.09.2007 : 20:42:02 »

Danes me je Ming veselo vabil h igri, medtem ko sem se ukvarjala z Viktorijo...je priletel do mene kot pasji mladič, skakal naokoli, se pogovarjal, me z gobčkom parkrat sunil v roko, da je dobil mojo pozornost. In to isti pes, ki je včasih hotel le da ga pustimo pri miru. Zdaj pa cela galama, če ga slučajno spregledam med igro hehe  Roll Eyes Ming je več kot preveč pripravljen za nov dom - že doooolgo časa. Torej, posvojitelji?


Lp, Maja
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #93 : ponedeljek, 10.09.2007 : 19:28:32 »

Vidim, da je Mingova tema prebrana kar 12616 krat...in med temi kliki ni nobenega, ki bi se za Minga resno zanimal? sram
Med temi kliki, ki za njimi stojijo potencialni (odgovorni) posvojitelji? Na fotkah se ne da videti, kakšen simpatičen pesjan je Mingo, kako nori naokoli po dvorišču, kako te pogleda ko prosi za pozornost, kako te preučuje ko ga nahruliš, kako dobesedno brunda okoli tebe....pa ne vem ali je bolj žalostno to, da se ljudje odločajo na podlagi fotk ali pa pač ne "štimajo" opisi živali, njiovih karakterjev, navad? Mar res ni nikjer nobenega za Minga?

Lp, Maja
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #94 : ponedeljek, 10.09.2007 : 20:42:24 »

Maja, ti bom odgovorila, ker je na žalost postala tema o Mingu skoraj tvoj monolog.
Meni je tale pesjanko že dolgo všeč. Kadar sem jaz tam, je miren, leži na travi in opazuje, kaj se dogaja okrog njega. Potem malo sprehoda, se pride počohat, pa podeli kakšnega poljubčka, potem se pa zopet uleže na sonce v travo in uživa. Pes mojih sanj, ker nimam rada sprehodov pod nujno vsak dan, ob vsakem vremenu. Že kdaj bi ga vzela, ampak Polona ne vidi možnosti sobivanja z Bobijem. Jaz ji pa zaupam in Mingca ne vzamem, da ne bi naredila dveh nezadovoljnih živali. Zato ga hodim gledat v Horjul.
tako izrazit značaj ima, da bi se sigurno moral najti posvojitelj zanj. Tak, ki uživa v miru, domačnosti, ki se gre samo občasno razmigat v naravo. In pozimi bo lepo grel gospodarjeve noge. Skratka, kužek za ugodje.  Kiss
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #95 : ponedeljek, 10.09.2007 : 21:11:37 »

svrkica,

si zelo lepo napisala in se seveda strinjam Smiley. Držimo pesti za Minga še naprej...

Lp vsem, Maja
Logiran
gajaaro
novinec
*
Sporočil: 29


« Odgovor #96 : torek, 11.09.2007 : 11:10:21 »

jst se vam spet oglašam po dolgem času...pa ne mislt da zato ker sem neresna Smiley

a mi lohk poveste kako bi se ming razumel z otroki, takimi bolj malimi....oziroma če bi bil ljubosumen na prihod novega družinskega člana. zaenkrat še ne morem osebno v horjul, da bi se pozanimala, nočem pa polone klicat pa kakega upanja zbujat....tako da samo informativno če mi lahko odgovorite.

hvala
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #97 : torek, 11.09.2007 : 12:01:56 »

Mislim, da je vseeno najboljše Polono poklicat, ne glede kako se boste odločili. Ona je konec koncev tista, ki Minga najbolj pozna.

Lp
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #98 : torek, 11.09.2007 : 12:35:50 »

Ming želi rutino. Če le-ta vključuje življenje z malimi, tudi prav. Dokler veste, da gre za psa, ki dotikov ne mara preveč, je vse ok. Gotovo ne bo napadel dojenčka ali kogarkoli.

Tudi Ming (tako kot Glu) išče nov dom zdaj in ne čez leto ali dve. Mene ne rabi več, jaz pa rabim njegov prostor za ostale, ki prihajajo.
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #99 : torek, 11.09.2007 : 12:39:58 »

Gargamelčica, kako pa se kaj do rotvajlerk obnaša? Smiley

lp, Katarina
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #100 : torek, 11.09.2007 : 12:42:15 »

Jaz zmorem samo tole:  Grin in v celoti odgovor na gornje vprašanje prepuščam Gargamelci  Tongue.
Logiran

Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #101 : torek, 11.09.2007 : 12:51:33 »

Mislim, da je Smetka že prej pisala, da ima Ming izdelan okus Smiley Trenutno je pač navdušen nad določeno pasjo damo...kar vključuje tudi tudi določene prijeme (dobesedno). Je pač optimist in vedno poskuša izvesti nekaj novega, po Mingovsko da se razumemo. Še en dokaz več, da je mali frajer zelo posrečen, izredno iznajdljiv in zadeve naštudira iz vseh možnih kotov  Cool

Lp, Maja
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #102 : torek, 11.09.2007 : 12:59:12 »

Aha ok, Gargamel ga ne bo izdala. Namreč, Nina se mu nastavlja čez ograjo, ker ima svoje dneve. Ming jo pa za rep(ek) zagrabi (zares, prav zagrabi za repek  Shocked) in jo hoče potegnit ven. Želi si spravit rotvajlerko čez 10x10 cm veliko mrežo  Smiley. A ne, Gargamelca, da je tako  Tongue?
Logiran

Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #103 : torek, 11.09.2007 : 13:05:28 »

Očitno je mislil, da mu bo pa mogoče uspelo...se je pač vštel v kalkulaciji, kaj ga zdaj grajate Tongue In moraš priznati, da je izgledal prav prisrčno, ko je skušal ubogi repek zvleči čez mrežo...in Nina sploh ni imela nič proti Smiley Iznajdljiv pesjanko torej Cool

Lp, Maja
Logiran
gajaaro
novinec
*
Sporočil: 29


« Odgovor #104 : torek, 11.09.2007 : 15:04:46 »

hvala za odgovore...sem še enkrat prebrala celoten ''spis'' o mingu pa vidm, da se je tudi sprostil glede dotikov in česanja - kar me je dejansko najbolj skrbelo. 

sem že tudi razmišljala da bi enkrat prišla pa šla na kakšen sprehod z njim (če se to da seveda) ali pa kdaj samo na obisk, da ga malce bolje spoznam.

hvala še enkrat za informacije
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 20   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Ming
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines