mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 19:31:28

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Ming
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 20   Dol
Natisni
Avtor Tema: Ming  (Prebrano 77577 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
eva.r
novinec
*
Sporočil: 26


« Odgovor #30 : nedelja, 14.01.2007 : 12:34:35 »

No včeraj sem videla Minga ki se je vračal s sprehoda...mirno in počasi kot se za gospoda v letih spodobi;)
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #31 : četrtek, 08.02.2007 : 12:40:54 »

Boste Minga obdržali v zavetišču ali iščete zanj dom?
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #32 : četrtek, 08.02.2007 : 13:25:11 »

zalarjeva, tale "horjulski koticek" je razdeljen na:

- osnovno rubriko "zavetisce Horjul", kjer so vse za posvojitve aktualne zivali in nekatere druge aktualne in pomembne teme ter seznam posvojitev na daljavo,
- podrubriko "Licitacije - pomoč Zavetišču Horjul", kjer so vse teme, povezane z licitacijami (tukaj je se pod-podrubrika "arhiv licitacij"),
- podrubriko "Arhiv Zavetišča Horjul", kjer so vse teme zivali, ki so ze posvojene, vse teme zivali, ki niso za posvojitev (Brcica, Lucka, Punci...) in vse za same posvojitve nekoliko manj pomembne teme (pretekli dogodki, pretekle akcije, nekaj zabavnih tem...).

Vsako temo Polona premakne v "arhiv" takoj, ko objavi, da je zival posvojena, da ni vec na voljo za posvojitev, ker je...
Torej, vse zivali, ki so predstavljene v osnovni rubriki "zavetisce Horjul" so aktualne za posvojitev. Ce so kaksni zadrzki za posvojitev v trenutku, ko to beremo (Moro se caka na operacijo, prav tako Lucky Lukec...), pise v vsaki temi - pri vsaki zivali posebej. Ampak, ce so tukaj, pomeni to samo eno - isce se posvojitelje - jutri, naslednji teden, cez en mesec, cez...
Prav zato je tako pomembno, da se vsa obvescanja in vse objave navezujejo tudi na spletno stran zavetisca Horjul (od tam pa na te teme), da se v vsakem trenutku ve, kako je s posamezno zivaljo.
Je pa priporocljivo, da se temo prebere od zacetka do konca, da smo o vsem na tekocem, posebej v primeru, ce smo morebitni posvojitelji katere od zivali ali ce imamo kaksno vprasanje.

Pa brez zamere.
Logiran

Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #33 : nedelja, 18.02.2007 : 18:39:21 »

Ming je postal tak navihanec, da je kar veselje; danes je veselo raziskoval dvorišče, se uspešno izognil vsem mojim prijemom, da bi ga pripela na vrvico - beri: bežal pred mano Grin in mi nasploh dal vedet, da me sicer šteka kaj hočem, ampak raje ne bi Tongue

http://lh6.google.com/image/maja.kos.email/RdiHqvMvcqI/AAAAAAAAAFM/1ly3iNGfU3c/DSC02264.JPG?imgmax=144...maham z repkom, lepo te gledam...zdej pa pejt stran Grin

http://lh4.google.com/image/maja.kos.email/RdiH-PMvcrI/AAAAAAAAAFU/WGlmuFSgQq0/DSC02265.JPG?imgmax=144 ...no, če me pa že lih slikaš, pol pa pridem bližje Wink

A ni faca no? Cool Prava pasja "pojava"!

LP vsem! Maja Wink
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #34 : nedelja, 18.02.2007 : 18:43:53 »

Rajši povej, kaj je naredil iz svojega pesjaka in kaj si misli o najinem pospravljanju  Tongue.
Logiran

Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #35 : nedelja, 18.02.2007 : 18:55:28 »

Jah, Mingo ima svoj okus ko pride do opremljanja svojega bivališča Roll Eyes...in ko je bilo to urejeno/pospravljeno, je Ming svoje bivališče ponovo re-dekoriral Grin Nekako mu ni po godu, da bi on imel brikete v skledi...le zakaj, če jih imaš lahko povsod okoli sebe ?Tongue Grin
Logiran
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #36 : torek, 20.02.2007 : 18:52:32 »

Ming je bil na sprehodu priden, veselo je korakal, vsake toliko časa zašprintal par metrov, Cheesy poziral (celo v klanec sva morala lezt po navodilih sofotografke Grin) in se odzival na klic, si je pa seveda tudi zase vzel čas in prevohljal kakšen zanimiv kotiček. Smiley Sem ga temeljito preslikala, tako da bomo lahko njegove oboževalke spet ugotavljale, kako lep in globok pogled ima naš Mingec. Wink Kiss
Še fotk: Ming1, Ming2, Ming3, Ming4

http://nutella.moj-album.com/slike/2527078/ZcP8nTX7KTruVTCe.jpg

Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #37 : torek, 20.02.2007 : 19:26:43 »

Še na slikah se opazi kako poseben pogled ima Ming, njegove oči so neverjetno lepe  Smiley .Želim mu, da dobi tudi posebnega človeka, kateremu bo lahko zaupal.
l.p.
Logiran
fetta
rad pišem
****
Sporočil: 359


« Odgovor #38 : torek, 20.02.2007 : 20:23:52 »

Tle Ming je pa res za zaljubit se v njegove učke.

nutella (in sofotografka), vse čestitke za tele slikce!
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #39 : torek, 20.02.2007 : 21:19:18 »

Slikce so res dobre, ampak model pa tudi in učke in bogata dlaka. Pa še zelo dolg sprehod je opravil. Se ni takoj za ograjo usedel in gledal nazaj. Napreduje. Čestitam  Smiley
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #40 : torek, 20.02.2007 : 21:39:22 »

Tudi tu ni kaj dosti več za povedat...Ming se je otresel večine svojih strahov, ni problematičen do kogarkoli, rabi in išče svoj dom.
Logiran

Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #41 : torek, 20.02.2007 : 22:18:20 »

...kjer bo potrebno skledo z briketi pritrditi na tla Tongue Grin
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #42 : torek, 20.02.2007 : 22:21:46 »

Ja, to je pa res  Cheesy. Dobi polno skledo, pa mu gre to strašno na živce. Vedno in vsako, tudi tisto votlo na sredini, uspe obrnit okoli v naslednjih nekaj sekundah. Ne vem, zakaj do posod takšne zamere goji  Tongue.
Logiran

bolha2
odvisnež
*****
Sporočil: 871


« Odgovor #43 : torek, 20.02.2007 : 23:22:00 »

Fotka s klanca Grin:

http://roadie.moj-album.com/slike/959196/OPklCd8tDssYaCMJ.v.jpg

Lp
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #44 : sreda, 21.02.2007 : 12:52:03 »

Zakaj tegale starejšega, umirjenega pasjega gospoda noben noče, saj sploh ne bi bil moteč na enem ograjenem vrtu ?  Smiley
Meni je ful prijazen pesjan  Smiley
Naj se najde nekdo, ki ga nima časa skoz božat, ampak lepo skrbeti za Minga  Kiss
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 20   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Ming
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines