mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 13:18:33

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Ming
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 20   Dol
Natisni
Avtor Tema: Ming  (Prebrano 77565 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #105 : nedelja, 16.09.2007 : 13:19:44 »

En plakat za Minga ze visi - mogoce, mogoce pa bo kaj ucinka.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #106 : nedelja, 30.09.2007 : 02:50:42 »

No, ni ga.
Logiran

Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #107 : torek, 09.10.2007 : 18:16:00 »

Dober dan! Cheesy
http://maja-kos.moj-album.com/slike/3867423/EiUN6sRB3Az1hqVT.v.jpg

http://maja-kos.moj-album.com/slike/3867423/qHFZ8SpKKTfHIISH.v.jpg

Lp, Maja
Logiran
gajaaro
novinec
*
Sporočil: 29


« Odgovor #108 : sreda, 10.10.2007 : 21:39:18 »

joj kaki cortek...komaj čakam da ga vidim v živo   Wink


Maja hvala za slikce
Logiran
gajaaro
novinec
*
Sporočil: 29


« Odgovor #109 : ponedeljek, 15.10.2007 : 17:52:01 »

no pa smo dočakali...mingec je v živo še lepši kot na fotkah  Cheesy. z možekom sva bila čisto navdušena, je pa fant res izjemno bister in zna uveljavit svojo voljo  Roll Eyes. Maja hvala ti za tvoje napotke, so še kako prov pršli.

lp Valentina
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #110 : ponedeljek, 15.10.2007 : 20:42:49 »

mingec je v živo še lepši kot na fotkah  Cheesy

a ne da je Cheesy lepotec mali Cool

Maja hvala ti za tvoje napotke, so še kako prov pršli.

lp Valentina

ni za kaj Smiley

In če je kdo slučajno pozabil - Ming še vedno išče svoj vrt  Smiley

Lp, Maja

Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #111 : ponedeljek, 15.10.2007 : 20:45:12 »

In če je kdo slučajno pozabil - Ming še vedno išče svoj vrt  Smiley

...z eno fajn kompanjonko!  Cheesy
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #112 : ponedeljek, 15.10.2007 : 21:15:25 »

Ja, Šajo bo odpeljal s seboj.

P.s. Ne me zbudit.
Logiran

Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #113 : ponedeljek, 15.10.2007 : 21:26:11 »

joj kaki cortek...komaj čakam da ga vidim v živo Wink


Maja hvala za slikce
Ah, jaz sem pa že mislila da se mu kaj obeta:(
Logiran
gajaaro
novinec
*
Sporočil: 29


« Odgovor #114 : ponedeljek, 15.10.2007 : 21:32:42 »

Ah, jaz sem pa že mislila da se mu kaj obeta:(

ja sva bila tudi midva trdno odločena, da poskusiva najti rešitev kako bi se lahko izšlo. Sva razdelala različne opcije in se ne izide ali za naju ali pa bi za mingca. Pol k sva ga pa še osebno vidla, nama je blo še tolk bolj žal. Ampak ne bova obupala, če ni mingec taprav bo pa ker drug pes. Zdej se morava sam še pomenit, keri je ta ta drug, ker vseh naenkrat na sprehod ne moreva pelat....no saj mislm da ne Smiley Bova zihr še kontaktirala Polono, upam da ji ne bom preveč živcev požrla z nenehnim telefoniranjem, in da bomo našli ta nar bolšo rešitev.

lp
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #115 : ponedeljek, 15.10.2007 : 21:52:07 »

ja sva bila tudi midva trdno odločena, da poskusiva najti rešitev kako bi se lahko izšlo. Sva razdelala različne opcije in se ne izide ali za naju ali pa bi za mingca. Pol k sva ga pa še osebno vidla, nama je blo še tolk bolj žal. Ampak ne bova obupala, če ni mingec taprav bo pa ker drug pes. Zdej se morava sam še pomenit, keri je ta ta drug, ker vseh naenkrat na sprehod ne moreva pelat....no saj mislm da ne Smiley Bova zihr še kontaktirala Polono, upam da ji ne bom preveč živcev požrla z nenehnim telefoniranjem, in da bomo našli ta nar bolšo rešitev.

lp

Odločila sta se pravilno, saj bi bilo vse drugo stresno za Minga...tako da se nič sekirat Wink In definitivno je pravilnejša odločitev ta, kakor da bi rinili "z glavo skozi zid", kjer nebi profitiral niti Ming niti vidva. Ane?  Smiley

Ah, jaz sem pa že mislila da se mu kaj obeta:(

Nič bit žalostna, Ming bo zagotovo, kakršna afna pasja je Cheesy, še koga navdušil Smiley

Ja, Šajo bo odpeljal s seboj.

P.s. Ne me zbudit.
= črn humor = optimistična Smetka Grin Wink

Ok, zdaj pa resno - Ming potrebuje svoj dom, ampak ne kavč temveč vrt, na katerem se bo nahajal super popedenan pesjak Smiley In če slučajno niste navdušeni nad pohodništvom in se vam na splošno ne da sprehajati naokoli, se nič sekirat - nad tem ni navdušen niti Ming Smiley V pesjaku je zelo čist, navajen rutine in tako je tudi najbolj srečen...zakaj bi ga torej silili v kaj drugega? Definitvno pa bo rad norel po vrtu...ampak kateri pes pa ne? Wink In še bolj rad bo norel z kako fajn pasjo kompanjonko, (strelizirano seveda); najbolj primerna bi bila seveda Šaja (ki se prav tako oddaja - glej sosednjo temo). Mogoče pa o posvojitvi še enega kosmatinica razmišljajo posvojitelji male Loške? No, v tem primeru je Ming pravi za vas! Wink

Kako bi torej izgledalo vaše življenje z Mingom? Zjutraj vstanete, ga pride pozdravit, ga spusite, da se nanori naokoli medtem ko vi spijete kavico in pozajtrkujete. Potem dobi tudi Ming svoj dnevni obrok = briketi, ki jih na vašo veliko veselje strese naokoli po pesjaku Smiley vsak dan  Smiley Ampak ni treba pospravljat, saj je to pač Mingov način obedovanja. Nato sledi malo čohanja in še malo norenja in popoldan ponoviš vajo. Gledaš ga, kako zadovoljno nori z svojo prijateljico po vrtu in se nasmehneš sam sebi kakšnega malega norca imaš doma  Cheesy In kako ga imaš rad  Kiss Zvečer se tako ugnezdiš v posteljo dobre volje, študiraš kaj bo ušpičil jutri in na koncu zaspiš od same sreče, da si posvojil tako nezahtevnega psa, ki vbistvu rabi samo, da ga nekdo razume Smiley Torej, če mislite, da ste tisti "pravi" za malega Minga, pokličite Polono na 051/30-44-35.

Lp, Maja

Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #116 : torek, 16.10.2007 : 14:51:38 »

gargamel, ganljivo te je brat... kako se trudiš...

žal je na tem svetu tako, da se posebnih starih psov ne posvaja. še običajne stare pse se težko odda. tako da je opcija, da si omisliš en vrt za svojega ljubljenca med horjulčki in si ga posvojiš ti. ker ga najverjetneje nihče drug ne bo. ker je pač poseben in še star za povrhu. kdo pa rabi/hoče takšne pse?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #117 : četrtek, 18.10.2007 : 20:44:46 »

kdo pa rabi/hoče takšne pse?

Sej tole je retorično vprašanje... in res ni nobene potrebe, da bi kdo kaj odgovoril.
Včasih se vprašam, kaj bi bilo z njim, če se meni kaj zgodi. Edina sem, ali kaj, pri kateri je Ming lahko?
Logiran

sparks
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #118 : petek, 19.10.2007 : 11:53:15 »

Žalostno, da je za starejše pse tako malo "posluha" pa vendar držim pesti, da se bo tudi zanj našel en velik vrt z dobrimi ljudmi, ki ga bodo imeli radi.

In če ne bo druge, lahko odpremo "klub starih azilantov", malo za šalo, malo zares  Tongue.

Lp, Saša
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #119 : torek, 30.10.2007 : 19:42:40 »

Ming ponavadi v času rund nori naokoli z kakšno fajn pasjo babo, zadnja je bila Vika, ki pa ima zdaj drugega kompanjona za igro...no, da mu ne bi bilo danes  v tem deževju dolgčas samemu stopicati naokoli, sem se odločila da bom z njim norela jaz Smiley Še dobro da me ni noben videl Grin Sva skakala pa tekla okoli po dvorišču, pa malo sem ga hecala ko sem ga za rep pocukala in  odskakala naprej da me je lahko lovil Cheesy Kakšna vesela pasja brunda je tole, res. Sem se mu morala prav nasmejati! In potem sva strenirala še kako vzameš priboljšek iz roke, ne da bi ga takoj zatem pljunil na tla in še 1x pojedel (beri: Mingova fora stresanja briketov preden jih poje). No, danes je oba (ok, v resnici tri Tongue) veselo popapcal dirketno iz roke. Seveda sva se potem še fajn prečohala, repek je delal sto na uro Smiley Skratka sem ful ponosna na malega norca Kiss Dejte ga že posvojit! Wink

Lp, Maja
Logiran
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 20   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Ming
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines