mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 16:15:32

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Ming
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 20   Dol
Natisni
Avtor Tema: Ming  (Prebrano 77570 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #120 : sobota, 10.11.2007 : 18:37:44 »

Sporočam, da Ming zadnjič ni prevrnil svoje posode z briketi - je pojedel vse do zadnjega prav iz tiste smotane, srebrne posodice, ki mu gre očitno tolikokrat na živce Smiley Da ne boste mislil, da Ming uči druge le grde navade (ane Rossy Wink). Mar res ne bi prav noben posvojil tega bučmana? Mi gre namreč po glavi (pa ne le v tem momentu) Smetkin stavek, da ziher NI EDINA, ki ima lahko Minga. Rabi vrt, pa en pesjak, obilo ljubezni in časovno minimalne sprehode. Pa še vsedel se vam bo v srce, tako z celo svojo oranžno tazadnjo, bučman mali Smiley

Lp, Maja
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #121 : sobota, 10.11.2007 : 18:54:03 »

A dej Gargamelca, jaz nimam denarja za Palomo kupit, ko ga bo zares kdo posvojil. Kaj boš pa pol  Huh??
Logiran

Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #122 : sobota, 10.11.2007 : 19:51:58 »

Bo pa Paloma sponzor Mingove posvojitve Tongue Grin Wink Je pa  nekaj definitvno res - je en velik bučman in ga je veselje gledati kako elegantno skače naokoli, brunda in dela pač vse po svoje. Zdaj je en tak pravi srečen pesjan in je res lepo videti, da uživa življenje ( tisto kar je dal čez, verjento ni bilo podobno ničemur). Norc mali Smiley (evo, sem priznala! Wink)

Lp, Maja
Logiran
shime
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 222


« Odgovor #123 : nedelja, 11.11.2007 : 17:08:18 »

Če pomaga lahko jest robčke prnesem Grin
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #124 : petek, 16.11.2007 : 07:57:14 »

Ming je od takrat, ko je prišel... do zdaj čisto drug pes. Je zadovoljen, neproblematičen, celo vesel pes. Je kje kdo, ki bi ga vzel začasno - do konca njegovih dni seveda, če je že beseda posvojitev tak bavbav? Nobenega razloga ni več, zaradi katerega bi moral biti tu.
Logiran

Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #125 : četrtek, 27.12.2007 : 19:34:49 »

Ming se zadnje dni obnaša kot otrok Roll Eyes Skače naokoli kot ping pong žogica, brunda, se zaletava v moje roke in seveda poleg razmišlja kaj vse bi lahko ušpičil. Afna res Smiley

Lp, Maja
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #126 : sobota, 02.02.2008 : 22:36:24 »

Meni je pa tako hudo, da Ming še ni našel svojih ljudi. Pa tak srček je in tako dolgo že čaka.
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #127 : sobota, 02.02.2008 : 23:05:02 »

Bo morala Gargamelca še kaj lepega o njem napisat  Wink
Logiran
nina88
novinec
*
Sporočil: 3


« Odgovor #128 : sreda, 06.02.2008 : 00:53:48 »

Lep pozdrav!
Mingova zgodba me je zelo pretresla. Sama zanj nimam ne časa ne prostora, saj študiram. Mogoče pa mu vseeno lahko pomagam. Moja stara starša, ki sta velika ljubitelja živali imata velik ograjen vrt, kjer bi se ming lahko cel dan igral. Oba imata zdravstvene težave zaradi katerih bi bilo priporočljivo da gresta vsaj na 2,3 dni na sprehod. Vedno najdeta izgovor (imata 2polno" dela) da jima ni potrebno iti, pa bi morala. Ker psa nikakor ne bi želela zanemarjati bi bila tako PRISILJENA storiti nekaj za svoje zdravje. Tako bi onadva pomagala Mingu, hkrati pa tudi on njima. Ming bi imel kočo pod stopnišče (pod streho) ob slabem vremenu pa bi imel na voljo gatažo oz. kletno nadstropje ki je prazno. Edino kar Ming ne bi mogel imeti je družbe. Žal dveh psov ne bi mogla imeti. Obstaja pa en problem. Imela sta psa, ki je zaradi kapi poginil. To ju je popolnoma strlo, od takrat niti pomislita ne na psa. Nista ga prebolela (5 let je od tega). Tako da bi potrebovala napisano Mingovo celotno zgodbo ina pa par tehle lepih slikic da jima nesem pokazati. Če se Ming uspe dotakniti njunih src potem ima dom. Seveda če se ti zdita primerna posvojitelja zanj. No še to smo iz Velenja. Komaj čakam da dobim odgovor ker se mi kuža res smili. Pa ne da bi mislila da mu je hudo! Ampak zasluži si čisto svoj dom- Zato. Lep pozdrav! Nina
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #129 : sreda, 06.02.2008 : 08:25:03 »

Ming je res drug pes! Vsakič, ko ga vidim, za en odtenek bolj nagajivo in prefrigano gleda  Wink in ko priteče do tebe, se mora obvezno še malo "zaletet", kenede! Smiley Saj ne tako, da se prevrneš ampak ravno prav, da preveriš, če trdno stojiš na tleh, hihi...

Res ni nobenga razloga več, da bi se samo v nas zaletaval.

lp, Katarina
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #130 : sreda, 06.02.2008 : 10:22:59 »

nina, pokliči Polono!
051/30-44-35
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #131 : sreda, 06.02.2008 : 12:24:54 »

Kaj bi jaz tole Mingcu privoščila, ampak samo Polona bo vedela, če je pravi zanju. Srečno. Pa še, če bi ga odpeljali, bi se jaz želela poslovit od njega. Pa še kdo drug tudi, a ne, Gargamelca.  Kiss
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #132 : sreda, 06.02.2008 : 17:41:17 »

No, to pa itak Smiley

Lp, Maja
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #133 : četrtek, 07.02.2008 : 18:49:49 »

Ming isce posvojitelja, ki ga bo vzel za takšnega kakor je...in ga imel rad Smiley Ce bi imela moznost in pogoje za Minga, bi ze zdavnaj tecnarila Smetki...in vzela bi ga zaradi tega ker ima zanimiv karakter, posebne potrebe in ker je pac Ming - norc in ga imam prav taksnega rada Smiley

Ming ima za seboj resda težko življenje in žalostno zgodbo, ampak to je za njim. Že dolgo časa. In se pravzaprav nima komu za smilit, ker se tudi sam sebi ne. Je zadovoljen, v pesjaku ima fensi barvasto deko, vsak dan dobi skledo polno kvalitetnih briketov, ki jih veselo pomeče naokoli po pesjaku, po mili volji pomarkira vse kar mu je na poti (kljub besedni zvezi: "Ming, neeeeee!!!!"), hodi na sprehode takrat ko njemu pase, prehodi dolzino, ki mu odgovarja in se obrne nazaj, ko hoče domov. Čohanja mu ne manjka, vsak dan kaj novega ušpiči, priboljskov je tudi vedno dovolj, se posebej takrat ko me ovija okoli prsta. Ne pisemo zastonj nekateri v to temo, da je Ming drug pes - srečen pes. In išče dom točno tam, kjer ga bodo za takšnega tudi imeli in za to skrbeli.

Lp, Maja
Logiran
Zivc
rad pišem
****
Sporočil: 392


« Odgovor #134 : petek, 08.02.2008 : 02:28:10 »

Sprehodi s tem psom so resno fantastični! Čisto vseeno ali greš proti gozdičku ali po cesti, vse prešnjofa, pomembno pomarkira (nek se zna, ko je care!) in potem se USEDE, smrček nezmotljivo kaže proti zavetišču. Enkrat samkrat sem se trudila, da bi ga prepričala v nekaj dodatnih metrov (še ni opravil vsega), pa ni šlo. Sem mu pod nos dala celo vrečko priboljškov (ki jih je prej z veseljem papcal), pa je Ming rekel: NE, NE, korupcije se pa ne gremo. In sva šla pač nazaj.

Pes, ki sam najbolje ve, kaj je nujno v njegovem življenju. EDINSTVENOST, ki jo iščeš.
Logiran
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 20   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Ming
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines