mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 13:54:31

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Ming
Strani: 1 ... 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20   Dol
Natisni
Avtor Tema: Ming  (Prebrano 77610 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #240 : ponedeljek, 20.07.2009 : 21:49:16 »

O, Mingec, brihtnež, ti jih ne zmanjka Grin Kiss
Logiran
Lu Lu
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 59


WWW
« Odgovor #241 : ponedeljek, 27.07.2009 : 12:11:10 »

Mingec taaako uživa v Majinih poljubih... Cheesy
Sonček.. Kiss
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #242 : sreda, 21.07.2010 : 10:15:33 »

Malo obujanja spominov...

Ming. Imena pa niti nisi mogla vedet, ker ga ni na netu. Ima težko zgodbo za sabo, pa bo tu najbrž doživljenjsko. Razen če se ne bo našla kakšna dobra duša z ograjenim vrtom in prostorom zanj, ki bi vzela k sebi starejšega psa, ki ne prenaša dotikov, ker ne more pozabit, da so le-ti enkrat zelo boleli.

Ogled in posvojitev možna po predhodnem dogovoru na tel.: 051/30 44 35.
Nikomur, tudi meni ne. Včasih, ko je zelo dobre volje, se pusti božat po prsih, po gornjem delu telesa ali glavi pa niti slučajno. Pusti se pripeti, da gremo lahko na sprehod, vendar tako, da ne primem ovratnice, pa na sprehodu ni rad dolgo, rine nazaj....Ni agresiven, ampak če bi silila, bi ugriznil. Drugače je zelo vesel pri nas, še najbolj takrat, ko smo sami in ni nikogar...teka naokoli, nosi žogico, poklončke dela...ne morem pa ga počesat, dati frontline ali kaj drugega je cela umetnost...Napredek je ogromen, ampak je to skoraj zagotovo največ, kolikor zmore. Še en, ki je zelo podoben Lučki...le da je še slabše, kar se tiče dotikov. Navsezadnje pa...jaz sem zadovoljna, ko ga vidim, da je tudi on. Zakaj bi ga spravljala v stisko...Vse, kar bi rabil je nekdo, ki bi ga razumel....saj zna biti vesel, zna pokazat, da te ima rad, le dotikov ne mara...Jaz skoraj nimam upanja, da je kje kdo tak, če pa mislite, da bi lahko imel svojo temo, pa povejte. Probamo lahko. Star je cca 7, 8 let.

Ming je kuža meseca marca 2007 - http://www.zavetisce-horjul.net/kuzam.php


Mašo je danes vlekel za lase, uščipnil v uho, se znesel nad Tačko in njenima tamalima (po Mingovsko  Tongue), plesal, se valjal; in če me ni vsaj 30-krat butnil z gobcem prav objestno in tako, kot zna samo on, tudi nič nočem. Ne afna, norc stari. Res bi bilo lepo, ko bi našel nekoga samo zase. In tisti nekdo bi moral imeti eno fajn psičko za družbo. Tako tapravo, Ming ima namreč izdelan okus. Tačka in Mara nista ok. Loška je super, Irka je fajn za malo vzgajat, ostale naše ta trenutek pa niso omembe vredne  Tongue. Torej... Mingec še kar išče nov dom s pravo pasjo družbo po možnosti.

Aha ok, Gargamel ga ne bo izdala. Namreč, Nina se mu nastavlja čez ograjo, ker ima svoje dneve. Ming jo pa za rep(ek) zagrabi (zares, prav zagrabi za repek  Shocked) in jo hoče potegnit ven. Želi si spravit rotvajlerko čez 10x10 cm veliko mrežo  Smiley. A ne, Gargamelca, da je tako  Tongue?


Mingec, tole je celo sranje, ti povem. Danes sem uspela oddati psa, starejšega od tebe. Tule je bil en dober mesec. In koliko časa si ti tu?

Toliko, da se počutiš dobro, celo odlično. Nobenega strahu več, nobenih travm, rutina ti več kot ustreza, sprehajalcem običajno prav prijazno razložiš, da več kot kakšnih 500m enkrat ali dvakrat na teden stran od zavetišča niti ne želiš biti.

Blagor vsem. Tistim, ki imajo dolgo valoviti dlako in so opaženi. Pa tistim, ki imajo na najbolj nemogoč potumpan gobec, čudno zveriženo telo in bi se utopili, če bi šli plavat. Važno je, da imajo težave z dihanjem, da spuščajo čudne glasove, ko spijo in so na sploh prisrčni. Sploh blagor tistim, ki imajo cifre v ušesih ali kje drugje.... in koneckoncev so lahko celo starejši od tebe, pa dobijo dom.

Da ne boš slučajno ostal brez njega ti, ki si (poleg star) še rjav in nič od ostalega naštetega, kar bi te naredilo opaznega, bo najbolje, da ostaneš kar tu. Pa še jaz si neham metat pesek v oči, pa privoščim lepo dvema danes nov dom. Enemu še starejšemu s krasno dolgo dlako, pa drugemu staremu s kratko rjavo dlako.

P.s. Bomo vseeno nalimali kakšno fotko semle iz Mingovega doma tudi v prihodnje.

Zdaj, ko je v arhivu, lahko napisem: ce bi imela hiso in velik vrt, bi vzela Minga. Ker tako lepo postima mladice, ki dajo potem miiiir... Sam pa je res nezahteven. Malo pozornosti, malo cohanja in je navdusen.

Ming z Bimbom Smiley

Logiran
steva cenejac
odvisnež
*****
Sporočil: 542


« Odgovor #243 : četrtek, 22.07.2010 : 08:29:29 »

Ming je car - če se samo spomnim provizoričnih ograj Roll Eyes
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #244 : četrtek, 22.07.2010 : 09:27:20 »

A tista nevidna ograja, ki je postavljena ca. 10 metrov od zavetišča na poti v gozd?!?  Roll Eyes
Te se še vedno spomnim, pa je res že dolgo od tega! 
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #245 : četrtek, 22.07.2010 : 09:28:10 »

Ming je car - če se samo spomnim provizoričnih ograj Roll Eyes

hehe, ti si se res trudil po cele ure, potem pa Ming samo cez skoci...hehehe Wink
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #246 : ponedeljek, 09.08.2010 : 07:41:51 »

Ming, Car Ming Grin Cheesy




Obe fotki: Nutella
Logiran
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #247 : ponedeljek, 09.08.2010 : 08:59:41 »

Gargamel, sem končno dostavila uhlje, da bosta z Mingom lahko malo grizljala  Roll Eyes


 Car Ming Kiss
Logiran

Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #248 : ponedeljek, 16.08.2010 : 10:44:41 »

 Smiley
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #249 : ponedeljek, 16.08.2010 : 16:10:05 »

Gargamel, sem končno dostavila uhlje, da bosta z Mingom lahko malo grizljala Roll Eyes

A misliš, da bo grizljala tudi Gargamelca, haha
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #250 : sobota, 09.04.2011 : 16:59:24 »

A mi daš mir, k se sončim Tongue
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #251 : ponedeljek, 11.04.2011 : 19:24:30 »

Ming, cel lep. Cool









Cel angelček. Smiley

K
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #252 : torek, 12.04.2011 : 11:22:05 »

vedno bolj mladosten osel Smiley
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #253 : nedelja, 01.05.2011 : 09:43:24 »

Logiran

Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #254 : ponedeljek, 02.05.2011 : 13:05:05 »

 Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Ming
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines