mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 17:16:49

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 779   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zavetišče HORJUL  (Prebrano 1737440 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #90 : ponedeljek, 08.05.2006 : 08:36:39 »

bloody_mary, a je bilo težko dobiti psa pri meni?
Nekajkrat sem usekala mimo, ker sem se sama sebi zdela prestroga, pa sem potem kakor sem vedela in znala popravljala sama za sabo. Po x-tem stiku z morebitnimi posvojitelji mi je dostikrat že po tem, kako se predstavijo po telefonu jasno, a bo šlo ali ne...razne predstave o tem, kaj je raj in kaj ne, me niti ne zanimajo več. Če se ljudje strinjajo in vedo, zakaj je potrebna sterilizacija/kastracija, če bodo imeli psa za člana družine, se zavedajo, koliko časa in navsezadnje stroškov odločitev za žival prinaša s sabo, potem nimam nobenih težav z oddajo. Oziroma če so vsaj pripravljeni zares in ne malo za hec spremeniti mišljenje o teh rečeh, prav tako nimam nobenih težav.
Sicer pa hvala za podporo.
Logiran

Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #91 : ponedeljek, 08.05.2006 : 08:42:04 »

Smetka, ti kar delaj tako, kot že delaš. Tudi jaz ne bi dala psa, če bi mi kdo natresel takšne odgovore. Sploh pa, babe niso tako enostaven zalogaj za posvojitelja in si zaslužijo 200% varen nov dom, kjer se bodo še kako ukvarjali z njihovo socializacijo.



Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #92 : ponedeljek, 08.05.2006 : 08:47:40 »

Saj ima tudi vzreditelj prav vso pravico, da nekomu ne proda psa.. Zakaj, je samo njegova odločitev.. Ne vem, zakaj bi pri Poloni moralo biti drugače Huh

Tudi jaz sem čakala nekaj časa na Polonin odgovor, ampak razumem, da ne sedi po 8 ur za računalnikom (kot jaz) in da ne more takoj odgovorit.. Sem pa vedno dobila njen odgovor...

Tako da: Polona, kar tako naprej!!
Logiran
Žiži
rad pišem
****
Sporočil: 348


WWW
« Odgovor #93 : ponedeljek, 08.05.2006 : 08:55:53 »

Naj se oglasim še jaz, popolnoma te podpiram Smetka, in nikar naj ti ne pridejo do živega takšni izbruhi, ti najbolje veš, komu lahko zaupaš kosmatinčke saj le te ti najbolje poznaš in točno veš kaj potrbujejo. Le tako naprej!!!!

Pa še to, mi nismo imeli nobenih problemov pri posvojitvi naše Žiži.Tudi na telefonu je bila Smetka vedno dosegljiva in z veseljem odgovarjala na naša vprašanja.

LP
Logiran
bloody_mary
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 98


« Odgovor #94 : ponedeljek, 08.05.2006 : 13:25:02 »

Tudi jaz se pridružujem mnenju Žiži. Polono sem vedno dobila na telefon, ko sm ji poslala sms in je bila v tujini, mi je odgovorila. Tako da, glede tega naj se nihče ne pritožuje, da Polone ni mogoče dobit. Je pa razumljivo, da se kdaj ne oglasi takoj in ne pokliče takoj nazaj....saj sami lahko vidimo koliko ima dela.
Glede posvojitve je povedala pogoje, pod katerimi psa da v posvojitev. To je edino pravilno, glede na to koliko truda in denarja vloži v te živali in ima vso pravico da človeka zavrne, če opazi, da ne bi bil primeren lastnik.
Jaz sem imela izredno dobro izkušnjo z njo, strinjala sm se s pogoji, podpisala papirje in Lina, takrat še Kara je bila moja. Res da sem jo odpeljala par dni kasneje, vendar ne zaradi tega, ker bi Polona tako želela, ampak zaradi moje odsotnosti.
Povem le to, da Polona ni noben bav bav, ki bi postavljala ne vem kakšne nemogoče pogoje, kot je npr. ograditev 10 ha. Če v meni ne bi videla ustrezne lastnice ji ne bi ničesar zamerila, sploh pa ne bi pisala takih stvari. Ona najbolj pozna živali in najbolj vem komu jih lahko da.

Sem ji pa zelo hvaležna, da sem dobila tako super psičko.

Lp
Logiran
Toga
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 168


« Odgovor #95 : ponedeljek, 08.05.2006 : 14:01:21 »

Polona! Številni smo, ki podpiramo Vaše delo in se čudimo, da nekdo lahko s takšno predanostjo in vztrajnostjo daje  lep in topel dom revčkom, ki bi sicer ostali Bog-ve-kje. Kar tako naprej!
Logiran
Maja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.065


« Odgovor #96 : ponedeljek, 08.05.2006 : 14:14:18 »

In pa Maja.: Teoreti讯, kaj pa 襠bi Smetka v tiste trenutku lovila nekega pesjana sredi ceste in bi le ta zbezljal ob vsakem novem zvonenju telefona? Samo zato, ker se je ta gospa odlo詬a, da HOȅ tega psa? In to takoj! ?e sam osnovni bonton ti pove, da je tak?no klicanje navadna histeri讯 egoisti计 ?tala u?aljene dame. ȥ bi mene nekdo klical pribli?no 23-krat pa bi si najbr? za?elel, da mu jaz ne bi dvignila telefona... ?Angry

Odgovor v to temo sem napisala le zaradi spodaj omenjenih citatov. In ja, meni se zdi, da je osnovni bonton tudi to, da če se zmeniš za nek datum, pa potem ne moreš, pač pokličeš in odpoveš. Najbrž niso klicali 7x zaradi histerije, neuravnoteženosti...ampak zato, ker so si dan rezervirali zato, da bodo pač šli v Horjul.

...S temi odlo詴vami je moja kolegica zopet klicala v zaveti?襬 pa ji je gospa rekla, da lahko pride ku?ico pogledat v petek, vendar jo je v petek klicala cel dan, oglasil se ni pa nih襠ve讜n...

...ko te v 衳u, ko NE MORE? dvignit telefona, nekdo kli襠sedemkrat(7x), se vedno vpra?am, kaj je narobe s tistim, ki to po讥. telefoni imajo namre蠴udi to funkcijo, da poka?ejo ?tevilko klico襧a, pa znam poklicat celo nazaj...

Še enkrat; nisem na nikogaršnji strani, primera ne poznam, samo stvari niso vedno tako črno-bele, kot se zdijo.
Ne dvomim v dobro delo zavetišča in Polone, povedala sem samo svoje mnenje glede klicev.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #97 : ponedeljek, 08.05.2006 : 15:59:38 »

Če se zmeniš, se strinjam, da je treba poklicat in odpovedat.
Maja., tole ni kakšno tekmovanje, da bi kdo koga prosil, naj bo na čigavi strani, še manj. Imam pogoje, če so izpolnjeni, je pes v novem domu, če niso, pač ni. Simpl. Vsaj meni se zdi.
Logiran

ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #98 : ponedeljek, 08.05.2006 : 16:01:57 »

smetka ali je to zavetišče blizu podjetja Metrel?
zanima me kdaj se lahko pride sprehajati pse?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #99 : ponedeljek, 08.05.2006 : 16:24:28 »

Od Metrela do nas je še približno 5km, pse je seveda možno sprehajat, pred tem pokličeš na 051/30-44-35.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #100 : ponedeljek, 08.05.2006 : 18:54:27 »

V dobro psov in mačkonov, ki iščejo nov dom, se izogibam določanju uradnih ur, ker se zavedam, da je težko vsem priti v nekem določenem času dneva. Izognila pa bi se rada tudi raznim nesporazumom, ko ljudje kar pridejo, potem so pa razočarani, če ogled takrat ni možen. Zato še enkrat: lahko pridete katerikoli dan v tednu, le prej pokličite na 051/30 44 35(Polona) ali 041/ 22 56 80(Ines). Velja tako za sprehajanje kot za posvojitve. Lp vsem
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #101 : ponedeljek, 08.05.2006 : 20:01:58 »

halo polona prosila sem te za nasvet, mi prosim odgovoriš!!!!!!!!!!!!!!!!!

A na trenutke ljudem malo smisel za bonton in strpnost popušča?

lp, Katarina
Logiran
rupeka
novinec
*
Sporočil: 3


« Odgovor #102 : torek, 09.05.2006 : 09:42:22 »

Smetka, tudi jaz se pridružujem mnenju ostalih in se strinjam z njimi, da si ravnala pravilno in hvala bogu po svoji vesti. Imaš veliko izkušenj z raznoraznimi ljudmi, kužke ti najbolj poznaš in prav je da skrbiš za to, da pridejo v prave roke in dom. Zato, kadar si utrujena in tudi, kadar mogoče malo dvomiš v svojo odločitev ( halo, saj si konec koncev samo človek! ), vedi, da nas je kar nekaj, ki smo s tabo, smo ti hvaležni za vse, kar počneš in te spoštujemo in podpiramo!!!!!!!!! Vedno!!!!!
Lp vsem
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #103 : sreda, 10.05.2006 : 19:18:01 »

smetka moram pohvaliti vase zavetišče.danes sem sla s psičko na malo  daljši sprehod in šli mimo zavetišča.če nebi po slikah,ki so iz dneva   odprtih vrat videli kaksna je hiša in okolica ne bi vedela,da je zo zavetišče.nobenega lajanja  ampak tišina.na hitro sem videla enega od tistih malih psičkov-ki ste jih hranili na stekleničko in pa bena ali belo-nevem,ker sem sla le mimo.

moram vas pohvaliti in kar tako naprej!!!
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #104 : sobota, 13.05.2006 : 20:58:08 »

Danes sem prvič obiskala zavetišče in odšla domov polna pozitivnih vtisov in čisto navdušena nad vsem. Sprehodila sem Puja, Vikija, Belo, Bena in Punčija - vsi enkratni. Presenetil me je Viki s svojim čohanjem Wink, saj sem mogla fantu na koncu lepo razložit, da se ne moreva vsaka dva metra 5 minut čohat, drugače naju bodo razglasili za pogrešana, ker naju ne bo do večera nazaj.  Cheesy Grin Ben je bil ful priden na sprehodu - pa se mi je na sprehodu zdelo, da je to Ben, ki na začetku še Polone ni spustil v pesjak, pa sem mislila, da sem kaj zabrklala z imeni, ker je bil na sprehodu ful priden, pa še čohat se je pustil, doma sem šla pa še enkrat pogledat in je res to Ben. Punči me je pa čisto fasciniral  Kiss - sploh nisem mogla verjet, da je kuža slep in na sprehodu sem čisto pozabila, da je slep, tako da sem dvakrat zadnji moment rekla "pazi" pred drevesom (seveda čisto brez potrebe, ker ima tako ali tako vse pod kontrolo).

V glavnem, preživela čudoviti 2 uri in PRIDEMO ŠEEEEEEEEEEE!!!!!! Pa še fino so me sprehodile te kosmate duše, bom danes spala kot top.  Wink
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 779   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines