mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 14:22:14

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 779   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zavetišče HORJUL  (Prebrano 1737862 krat)
0 članov in 7 gostov pregleduje to temo.
rožica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 420


« Odgovor #150 : sreda, 07.06.2006 : 09:49:47 »

Rincy poznam tudi jaz, tako da lahko samo potrdim, da je sama super vzgojila svojo Rino. Če bi bilo le več takih Wink
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #151 : sreda, 07.06.2006 : 11:52:27 »

Ja, če bi bilo več takšnih potem bi... no marsikaj bilo drugače. Res lahko sta ponosni nase  Wink . Sem pa definitivno za obveščanje otrok (in staršev) o odgovornosti, ki jo pomeni žival. Tudi po šolah. Mogoče bi pa malo povprašala ravnateljico na Tomaževi šoli (OŠ Tone Čufar LJ.), če bi lahko... Je sicer zelo super ženska in sem 99% sigurna, da bi bila za. Sicer bi bilo najbrž aktualno šele septembra, ker je samo še 2 tedna do konca šole... Imamo pa celo poletje časa za pripravo in spraševanje po šolah. Samo zmenit se je treba.
lp
T.
Logiran
saska
odvisnež
*****
Sporočil: 563


« Odgovor #152 : sreda, 07.06.2006 : 12:27:45 »

Rincy in Šapa!
Tole lahko vzameta kot kompliment! Smiley Šapo sem spoznala in bila izjemno prijetno preseneèena nad njenim odnosom, zrelostjo in odgovornostjo pri posvojitvi nesreène apbt-jkice. Tisto kar si jaz želim je, da bi èim veè mladih razmišljalo na ta naèin in imelo toliko znanja o živalih! Mogoèe je prav to priložnost, da ji podobno znanje posredujemo. Lahko bi poleg plakata za posvojitve nalepili tudi plakat z inoformacijami o sterilizaciji, o odgovornem odnosu do živali,... naredili kakšno delavnico? Je pa povsem jasno, da Smetka vsega tega ne bo zmogla sama in smo ji tukaj lahko v pomoè!

hehe... vidim, da bi bilo treba tukaj tudi spremeniti nick, ker me vsi poznajo kot Šapo iz drugih forumov  Grin  se pa strinjam, da je treba glih osnovnošolcem in srednješolcem pokazati, da ni najbolj pomembna stvar na svetu s kom bodo šli v kino ta petek. na mladih svet stoji pravijo in mislim, da bi morali prav našo generacijo najbolj ozaveščati glede ravnanja z živalmi.  Wink 
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #153 : sreda, 07.06.2006 : 12:35:24 »

Ča ima ta mladina kakega pravega razrednika ali prfoksa, se tudi da veliko narediti. Pred cca 4 leti je k meni k "azilašem" hodila gospa, ki je učiteljica v eni od osnovnih šol v Ljubljani. Zelo vesela je bila vsake aktualne informacije na živalsko temo in je vse delila s svojimi kolegi v zbornici. Smiley. Ob tem je spodbudila tudi svoj razred in od takrat so že nekajkrat donirali Repku, pa na naše Krimovske prireditve pridejo, zdaj pripravljamo tudi predavanje, pa nas bodo očitno poletno počitnice prehitele in se bo zadeva odvila jeseni. Tako da ja, ideja je dobra.

lp, Katarina
Logiran
nadja
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 894


« Odgovor #154 : sreda, 07.06.2006 : 12:37:25 »

Če bo treba kaj pomagati pri izdelavi plakatov/zloženk/delavnic sem takoj za  Smiley Lahko bi hkrati tudi zbirali kakšne stvari, ki jih učenci in dijaki doma ne potrebujejo več, pa pridejo prav zavetišču.

lp
Logiran
bloody_mary
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 98


« Odgovor #155 : sreda, 07.06.2006 : 12:40:25 »

Tudi jaz lahko kaj pomagam, če boste rabli kakšno pomoč. Tako da se lahko obrnete tudi name in pridem z veseljem kaj pomagat.  Smiley  Cool

Lp Špela
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #156 : sreda, 07.06.2006 : 13:46:46 »

polona ali lahko kdaj pride z mano tudi moj brat(5 let pa navajen na pse že od rojstva)?
Logiran
arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #157 : četrtek, 08.06.2006 : 16:41:50 »

Smetka, včeraj sem ti govorila o tistem ubogem 8-letnem kužku. Jutri imam namen klicati na inšpekcijo, pa nisem sigurna: gospa se piše Fuchs? Ali sem spet kaj pobrkljala... Huh Res bi rada dobila njo, če praviš da je o.k., ker mi ni vseeno, kaj bo z njim.
Danes sem videla dopoldne lastnico pred hišo, se pravi, da bi mu lahko zamenjala vsaj vodo, ki sem mu jo popoldne jaz, ker je bila na njej že skorja ne vem česa, plesni najbrž. Shocked Pa nahranila sem ga, ker peska (ki ga je imel revež v skledi) ne je. Pa nekaj debelih klopov sem mu pobrala. Revček prosi in joka, se me oklepa, da bi šel z mano.
Dost mam! Angry Angry Angry
Pa če si slučajno našla njeno direktno telefonsko, mi jo zaupaš? Roll Eyes
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #158 : četrtek, 08.06.2006 : 16:57:42 »

Ga. Rozalija Fuks bo pravo ime in priimek. Pokliči v Lj., ti bodo dali njeno številko. Lp vsem.
Logiran

arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #159 : četrtek, 08.06.2006 : 21:20:09 »

Hvala. Upam, da se bo stvar rešila na lep način... Sad
Vsakemu peseku enga  Kiss pa enga frolika Wink
Pa muckam tudi Kiss
Tebi pa čim bolj mirno noč...
Logiran
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #160 : petek, 09.06.2006 : 21:52:16 »

Arončka, kaj se zdaj dogaja s tem kužkom? Undecided Drugače pa, Polona, odpovedujemo obisk v soboto popoldne, ker sva s satin zboleli, bolha mora svojega macota po operaciji čuvat, saska je ostala pa zdaj brez prevoza. Sad
Logiran
arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #161 : petek, 09.06.2006 : 22:41:09 »

nutella, hvala za skrb. Zjutraj sem javila inšpektorici, v akcijo gre v ponedeljek. Kuža sicer ni na njenem področju, pa se bo vseeno zavzela. Če bi le bilo več takih... Roll Eyes Sporočim, takoj ko kaj izvem.
Odprla sem album in dodala slikce, sicer s telefona, niso ravno prva liga, ampak se vidi, kako je revež podhranjen. Slikan včeraj, ko je dobil svežo vodo in hrano.
Slikc pa ne znam prilepit... sram

http://aroncka.moj-album.com/
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #162 : petek, 09.06.2006 : 22:42:59 »

joj revček kako je suh.
Logiran
arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #163 : petek, 09.06.2006 : 22:53:08 »

Zdaj izgleda že bolje, ko ga hranimo. Občasno sicer... ampak vedno, ko gremo mimo. Undecided
Na slikcah ne izgleda, je pa en tak (umazan) cort, igriv, ljubeč... Kiss
Res, prav hudo mi je. Zasluži si mnogo, mnogo več.
Logiran
saska
odvisnež
*****
Sporočil: 563


« Odgovor #164 : petek, 09.06.2006 : 22:54:35 »

saska je ostala pa zdaj brez prevoza. Sad
eh ni problema, imam že drug prevoz Wink Polona jutri prideva z asko na obisk Smiley

LP
Logiran
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 779   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines