mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 12:09:15

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Strani: 1 ... 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 ... 779   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zavetišče HORJUL  (Prebrano 1737813 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #450 : nedelja, 06.08.2006 : 22:01:45 »

So mi punce povedale, da ste bile/i zelo pridni. Hvala vsem za pomoč, tudi v pasjem imenu. Hehe, so vsaj enkrat orng sprehojeni Roll Eyes Cheesy. Lp vsem.
Kala bo ornk sprehojena takrat, ko bojo vse njene babe oddane in se ne bojo tko histerično drle ker mamice ni zraven, da se jih sliši daleč v gozd! Cheesy In potem uboga Kala misli, da jih iz kože dajejo in opravi svoje za tadrugim drevesom pa hitro nazaj - rešit otroke pred zlikovci! Cheesy
Logiran
šnapi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 407


« Odgovor #451 : nedelja, 06.08.2006 : 22:02:37 »

A ni "El Ninjo" Tongue car, no? En tak nežen, radoveden, hiperaktiven lump, pa ko zacahna kakšno travo, zmeri nekaj momlja. Grin Cheesy

Ja, res je faconar, pa hlača ko en medo
Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #452 : ponedeljek, 07.08.2006 : 11:13:36 »

Evo, smo včeraj srečali en kup pridnih forumovk... šnapi, arončko, Xenco in pa končno MaxyTT  Smiley He he koristni tile sprehodi, ni kaj...
Punči me je spet fasciniral s svojo orientacijo... med drugi seveda  Grin

lepo vas je bilo videt punce!

lp ostržka
Logiran
arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #453 : ponedeljek, 07.08.2006 : 11:19:43 »

Enako ostržka! Wink
Logiran
šnapi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 407


« Odgovor #454 : ponedeljek, 07.08.2006 : 11:29:59 »

Evo, smo včeraj srečali en kup pridnih forumovk... šnapi, arončko, Xenco in pa končno MaxyTT Smiley He he koristni tile sprehodi, ni kaj...
Punči me je spet fasciniral s svojo orientacijo... med drugi seveda Grin

lepo vas je bilo videt punce!

lp ostržka


Enako ostržka, jaz sem bila prav vesela da smo se ponovno srečale in malo poklepetale o naših živalcah... Smiley
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #455 : ponedeljek, 07.08.2006 : 11:56:50 »

Ostržka, tudi meni je bilo ful v veselje!!!  Cheesy
Ostala dekleta sem pa včeraj žal zamudila, ampak se bomo že srečale.  Wink Smiley

LP
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #456 : ponedeljek, 07.08.2006 : 19:01:44 »

Hvala Katarina, sem jih prejela in natisnila, če gospod, ki na podlagi slik izdela preslikače, ki jih potrebuje mož, da lahko natisne na mikice nima dopusta, boste paket z mikicami prejeli v približno enem tednu, sicer pa v dveh.
Lahko noč želim, Jana

Ekola, sem poslala še tisto manjkajočo fotko, ki je bila na "urejanju".

lp, Katarina
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #457 : ponedeljek, 07.08.2006 : 20:28:36 »

Katarina, ravno tole slikco sem v prejšnji rundi pogrešala, ker je res enkratna.
l.p.,Jana
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #458 : torek, 08.08.2006 : 11:49:59 »

Katarina, ravno tole slikco sem v prejšnji rundi pogrešala, ker je res enkratna.
l.p.,Jana

Seveda, saj je ta fotka vendar NOSILKA celega projekta!! Grin

lp, Katarina
Logiran
bolha2
odvisnež
*****
Sporočil: 871


« Odgovor #459 : torek, 08.08.2006 : 15:00:00 »

A je to moja fotka? Grin Sem ful važna. Cheesy Če se bojo prodajale, jo takoj kupim.
Lp
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #460 : torek, 08.08.2006 : 15:36:46 »

A je to moja fotka? Grin Sem ful važna. Cheesy Če se bojo prodajale, jo takoj kupim.
Lp

Ja, samo psssssssssssst, ne okol govort! Cheesy

lp, Katarina
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #461 : sreda, 09.08.2006 : 19:55:49 »

Lepo lepo prosim vse sprehajalce, da se striktno držite dogovorjenih sprehajalnih poti = NE PO TRAVI, ker bomo sicer ostali brez te možnosti. Lp vsem.
Logiran

galy
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 150


« Odgovor #462 : četrtek, 10.08.2006 : 07:16:25 »

En dobronameren nasvet: naredite navodila/napotke:
-da domači psi niso zaželeni in podobno;
-opis uradnih/dovoljenih poti. Nekateri pač ne vemo, kje so »prepovedana območja«;
-vrste hran, ki jih sprejemate. Lahko jih npr. ločite v kategorije »nezaželeno«, »sprejemljivo«, »zaželeno«. Da bo izgledalo bolj prijazno, kratko utemeljite zakaj tak razpored. S tem si boste prihranili marsikatero zamerico in slabo voljo s strani donatorjev (vedno sem mislila, da zavetišča delajo kompromis med kvaliteto in kvantiteto - nekateri pač ne vemo, da kvaliteta ala Bosch ni dobra), pa tudi hrane vam ne bo treba metati stran.

Nato tekst prilepite na dobro vidno mesto na spletni strani, forumu (tudi če je vse to že zapisano v tej temi, je 37 strani kar nekaj branja), …

Brez zamere in lp.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #463 : četrtek, 10.08.2006 : 09:33:49 »

Bom upoštevala. Sicer ne vem, kako opisati poti, po katerih lahko. Drugače, kot povedati, kje se sme in še prositi, da nikar po travi, ne vem...ampak bomo pa nekako narisali. Jaz sem pa zmeraj mislila, da je treba sploh pri zapuščenih, ki pridejo z driskami, suhi, v slabi kondiciji itd. vztrajati na res kvalitetni hrani...vedno sem mislila, da če jo "privoščim" svojim, jo moram še toliko bolj zagotoviti nekako za tiste, ki so reveži...tako in drugače. Je res, da zelo milo prosim za pomoč, ampak je pač velikokrat ni. Takrat plačam račune za hrano jaz. Dokler bom zmogla, bo tako. Hrane ne mečemo stran v nobenem primeru, navsezadnje imam na "terenu" nekaj psov, ki ostanejo tam, ker so pogoji na meji sprejemljivih, pa njim naredim eno "mešanico", kar je bolje kot kakšne pomije, ki bi jih bili sicer deležni...
Logiran

maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #464 : četrtek, 10.08.2006 : 10:17:17 »

Polona, bom kar tule vprašala: koliko je trenutno muc in pesjanov pri vas?

In kaj od materiala (rjuhe, brisače, ....) vam pride najbolj prav? Saj mislim, da nekje to piše, ampak jaz ratujem naravno blond in ne najdem.

LP
Logiran
Strani: 1 ... 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 ... 779   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines