mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 09:45:24

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Strani: 1 ... 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 ... 779   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zavetišče HORJUL  (Prebrano 1737348 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #480 : nedelja, 13.08.2006 : 21:12:30 »

Sporočilo Smetki in Katarini!
Pred kratkim sta mi pomagali z nasveti glede kuža, ki prihaja k nam na dopust, pa je bil v vseh štirih letih lastnik neznan, čeprav je prihajal k nam vedno za kar dva ali tri tedne, tokrat za skoraj dva meseca. Ker je naš kuža nanj ljubosumen, sem pospešeno iskala lastnike, z vsemi razpoložljivimi variantami,pomagala je tudi Kaja  in tako jeobjava v Novicah  obrodila sadove in danes je kuža spet pri svojih.Najbolj veseli pa smo, ker so doma v sosednjem kraju in so dovolili, da ga lahko pridemo obiskat, saj smo se nanj precej navezali, pa tudi on na nas. Sedaj, ko vemo, da dom ima, ga bomo tudi še v prihodnje z veseljem vzeli k nam na počitnice, kadar bodo odšli na dopust, saj par tednov nam ne bo težko skrbeti zanj, ko bomo vedeli, da to ne bo za vedno, ampak nam bo v veselje, v štirih letih smo se kar precej navezali eden na drugega.
Sem želela to veselo novico deliti z vami.
Prav lep pozdrav, Jana
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #481 : nedelja, 13.08.2006 : 21:24:33 »

Sem pozabila prej pripisati.Katarina, mikice pridejo s paketom po pošti na vaš naslov proti koncu tedna, če bo vse po sreči morda kak dan prej.
Upam, da bodo uporabne, sem še bolj laik na tem področju, se pa trudim kolikor morem. Tongue
l.p., Jana
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #482 : nedelja, 13.08.2006 : 21:27:15 »

Glede pesjančka - to je super novica in me zelo veseli, da ga imate v soseski! Zdaj boste mirno spali. Smiley

Glede mikic - tudi to je super novica, jaz se paketa že zelo zelo veselim, ker VEM, enostavno pač vem Wink. da bo vsebina super! Hvala za ves trud!

lp, Katarina
Logiran
lejca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 599


« Odgovor #483 : ponedeljek, 14.08.2006 : 12:32:00 »

Smetka...a lahko pošljem mail na radio Kranj, če bi hoteli v pomoč zavetišču Horjul objavljati novice iz Horjula? V mislih sem imela, da bi jim na mail pošiljali in bi to potem prebrali. Če ne bodo hoteli, lahko pa vsak dan damo drugega psa med male oglase. To dajo v eter 3x na dan, tako, da bi bila dobra "reklama".
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #484 : ponedeljek, 14.08.2006 : 21:56:37 »

Katarina, danes sem močno hitela, da sem dokončala in spakirala mikice, pošto sem ujela za las, zato ne zamerit, ker je priloženo pismo napisano tako na brzino.
Ne se pa preveč veseliti, ker sem šele takrat, ko so bile mikice poslikane ugotovila, da so kljub pravim številkam modeli kar veliki.Mož je sicer trgovcu rekel, da želi manjšo moško velikost in srednjo žensko, vendar se meni zdi, da je vse preveliko.Pa zaupaj možem nabavo, če moreš! Angry  Mož me sicer tolaži, da niso vsi takšen piščanček kot jaz, a sem vseeno jezna nase, da nisem preverila velikosti takrat ko je še bil čas, da bi jih nesla zamenjat.  Angry Najbrž bodo mikice primerne le namesto spalne srajce, da nas bodo kosmatini greli ponoči. Grin
Bom ob morebitnem prihodnjem projektu bolj pazljiva na velikost.
Čeprav se perejo lahko le na 40 stopinj, vseeno upam, da se bodo vsaj malo skrčile. l.p., Jana
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #485 : ponedeljek, 14.08.2006 : 23:21:41 »

lejca, lahko. Jana, hvala.

Zdajle sem prišla domov. Ne me vprašat, koliko mačk imam po klinikah in koliko novih doma, ker zdajle še nimam pojma. Niti ne vem, kdaj bom uspela vse poslikat. Klicali policisti, da rabijo nastanitev za tri pse, ker gre lastnik v zapor. V resnici so štirje, mama z mladičem nastanjena danes, oba samca jutri. Neža bila odpeljana URGENTNO na kliniko, ni bila breja, pač pa maternica polna tekočine...vnetje. Pobrali so ven vse, je že doma. Klicali policisti iz Radomelj, da imajo privezanega nemškega ovčarja - mešanca, so čakali z njim skoraj štiri ure, da sem sploh uspela ponj. V avto smo ga še dali, ampak šment, zlodej in kar je še takega...ko sva se zdajle pripeljala sem, ne pusti odpret avta...čist je znorel. Bo počakal do jutra pač kar v avtu...ko se bomo videli, bo morda lažje. Gre za starega mešanca s kovinsko ovratnico, ves dan je "visel" na Gregorčičevi ul. v Radomljah in ljudi s psi ni pustil na sprehod. Ko sem se vračala, sem na cestninski postaji Brezovica pobrala staro znanko - ptičarko, ki večkrat pride na obisk na avtocesto...lastnik je znan in jutri mu bom morda zavila vrat  Smiley. Zdaj dela družbo Brčici. V avtu se je z mano okoli prevažal še mačkon, črn, star 3 mesece, ki smo mu danes malo spotoma uspeli uničiti bogastvo, beri kastrirati. A še kaj...zihr da, pa sem pozabila. Če je kdo jutri ne zelo praznično, pač pa delovno razpoložen, HELP.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #486 : ponedeljek, 14.08.2006 : 23:27:33 »

No, da malo poračunam, da bom vsaj vedela, koga moram slikat...ena mačkica od včeraj - Kranj, ena od danes - Kranj, pa črnuh brez jajčk - Škofja Loka in ena od včeraj, siva tigra - Brezovica. Pa eno Kranjčanko smo danes evtanazirali, belo odraslo brejo muco - mikrosporija. Pa enega sivega tigra s poškodovano tačko imam v Logatcu na veterini. 
Gmajniški šefe me je klical danes, kot da bi vedel, da sem precej v stiski - in ponudil pomoč. Milan, hvala...se slišiva jutri po kakšnem petnajstem klicu ob desetih dopoldan  Grin Wink.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #487 : ponedeljek, 14.08.2006 : 23:28:54 »

Tko, zdej grem pa lahko tablete potalat in tamale nafutrat in mačkom pesek zamenjat in...se vidimo zjutraj  Cheesy.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #488 : ponedeljek, 14.08.2006 : 23:58:31 »

Al pa tud ne  Cheesy Cheesy. Sta mi bolha in nutela prinesli nekaj za napit se ga...al kdo mi je že to prinesel  Huh. Vem samo, da moram fejst veliko ledu dat zraven. Mogoče se pa ne vidimo zjutraj  Tongue Grin.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #489 : torek, 15.08.2006 : 07:35:10 »

Dobro jutro. Sem prišla samo do fejst veliko ledu, da sem lahko vstala danes  Cheesy. Ostalo, sem se odločila, bomo enkrat skupaj zastavvili, hehe...
Katja, nekako imaš v svojem albumu ali ne vem kje svojo pekinezerko zraven mojih, tako da kličejo ljudje "zaradi oglasa za pekinezerko". Se mi bo glih kar  Cheesy. Danes jo je ena hotela na vsak način že ob pol sedmih zjutraj....ji sploh nisem mogla dopovedat, da je nimam. A lahko to nekako popraviš? Tenks.
Logiran

ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #490 : torek, 15.08.2006 : 07:36:42 »

ja bom popravila.mam več oglasov tudi od prijateljev in nekaj tvojih.
Logiran
bolha2
odvisnež
*****
Sporočil: 871


« Odgovor #491 : torek, 15.08.2006 : 08:19:27 »

Matr, a ne vejo, da se za praznik ne dela. Cheesy Včeraj so mel pa vsi dopust. Grin Kar naenkrat se jih je usul ko rusov. Mohito, Smetka, Mohito, te bo držal cel dan. Grin Cheesy
Lp
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #492 : torek, 15.08.2006 : 08:29:53 »

A a a a, Mohito. Ga bomo skupaj  Wink.
Logiran

kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #493 : torek, 15.08.2006 : 09:07:08 »

Citat
Mohito, Smetka, Mohito, te bo držal cel dan

Ne si zelet Smetke pijane. Po moje postane hiperaktivna, kar za seboj potegne neverjetno stevilo najdenckov in tri strani dolgo porocilo kaj, kje in kdaj je nasla kaksnega. Grin Wink Smeta, ti si ze brez tega zakon, ne se pit zacet lepo prosim. Wink
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #494 : četrtek, 17.08.2006 : 07:57:14 »

Katarina, danes sem močno hitela, da sem dokončala in spakirala mikice, pošto sem ujela za las, zato ne zamerit, ker je priloženo pismo napisano tako na brzino.
Ne se pa preveč veseliti, ker sem šele takrat, ko so bile mikice poslikane ugotovila, da so kljub pravim številkam modeli kar veliki.Mož je sicer trgovcu rekel, da želi manjšo moško velikost in srednjo žensko, vendar se meni zdi, da je vse preveliko.Pa zaupaj možem nabavo, če moreš! Angry  Mož me sicer tolaži, da niso vsi takšen piščanček kot jaz, a sem vseeno jezna nase, da nisem preverila velikosti takrat ko je še bil čas, da bi jih nesla zamenjat.  Angry Najbrž bodo mikice primerne le namesto spalne srajce, da nas bodo kosmatini greli ponoči. Grin
Bom ob morebitnem prihodnjem projektu bolj pazljiva na velikost.
Čeprav se perejo lahko le na 40 stopinj, vseeno upam, da se bodo vsaj malo skrčile. l.p., Jana

Hojla, včeraj me je v nabiralniku čakalo obvestilo o paketu, ki ga danes dvignem na pošti. Jupi, komaj čakam! Cheesy
Jana, nč se sekirat za velikosti - variant uporabe je več, med drugim pa tudi nismo vsi peresno lahke kategorije! Wink

lp, Katarina
Logiran
Strani: 1 ... 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 ... 779   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines