mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 20:09:57

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Strani: 1 ... 49 50 51 52 53 [54] 55 56 57 58 59 ... 779   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zavetišče HORJUL  (Prebrano 1737480 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #795 : sreda, 18.10.2006 : 11:14:36 »

Ne, ne, imam jaz enega fotra, ki tako vozi, da si ne upam v avto z njim, Mojca pa cisto kul vozi, nic te ne zruka, zelodec ostane na svojem mestu - pac samo hitreje prides do cilja, ane  Wink Nic bati!

OK, očitno imamo s tole šoferko različne izkušnje.

lp, Katarina
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #796 : sreda, 18.10.2006 : 11:17:06 »

Ja Xena

mimogrede, sem že na cesti enih 33 let, pa nimam težav s hitrostjo, ampak s počasneti  Grin Grin Grin
Pa hiter pozdrav
Mojca

Saj veš, kako pravijo : "Vsaka stvar je enkrat prvič".. pa upam, da takrat ne bo gargamel ... ali kake druge (tudi živali) zraven. Mi je prav žal, ampak moj prag za hitrostne dirkače je zelo zelo nizek.

lp, Katarina
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #797 : sreda, 18.10.2006 : 11:17:15 »

Lunčica
Hvala, hvala, a neda ni blo hudga, samo hitro smo prišli.  Grin

Gargamel, lahko pa se zmeniva še ob 7.00  da prideva lepo počasi do 9.00  Grin Grin Grin Grin
po želji
Mojca
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #798 : sreda, 18.10.2006 : 11:17:20 »

Uf..zdej me pa že strašite Huh Liza-asta, boš vozila malo bolj počasi tokrat, sploh ker ti bom drugače vsako min težila, da pazi na muce (tam mačke zelo rade skačejo pred avto...pa ne samo tam - povsod!) in v izogib temu vedno vsem taksistom in drugim, ki me tovorijo okoli Grin težim, da naj pazijo na muce....liza-asta, misliš, da bo šlo? Roll Eyes  Bom kar fotra "ponucala" za prevoz nazaj, da ne bom komu težila, saj tako ali tako ne ve kaj bi sam sabo ob vikendih Grin

Dog_lover, se opravičujem za napako, ker sem bolj površno prebrala zadnje poste - imaš prav, ob 9h se začne Wink

LP, Maja
Logiran
luncica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 511


« Odgovor #799 : sreda, 18.10.2006 : 11:21:52 »

OK, oèitno imamo s tole šoferko razliène izkušnje.

lp, Katarina

Hm, hja, mozno. Meni je glavno, da clovek lepo vozi, glede na to, kaj moj stari dela po cesti - jaz namrec zaradi taksnih voznikov, kakrsen je on, nimam nobene zelje po izpitu (no, ja, pa zaradi nasih dragih slovenskih pijanckov). Ce pa je cesta prazna in reakcije hitre, pa, kar se mene tice, hitrost ni ovira Cheesy
lp, Z.
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #800 : sreda, 18.10.2006 : 11:22:14 »

A TKO Huh
ZDEJ SE BOSTE PA VSE NAME SPRAVILE Huh  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes

VOZIM HITRO IN VARNO  Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley
Ko bom velika, si bom kupila MOTOR, to bo pa šlo, ne pa moj avtoček, ki nikamor sploh ne gre.... Grin
Bom enkrat motoristka, takrat vas bom pa vse prehitela  Cool Cool
Mojca
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #801 : sreda, 18.10.2006 : 11:23:11 »

Jaz sam upam, liza_asta, da nimaš povrh svojih hitrostnih sposobnosti, še jugota (slovnično, da ti bo zadoščeno : Juga)
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #802 : sreda, 18.10.2006 : 11:25:11 »

Placila cele sterilizacije si trenutno ne morem privosciti, sem pa nekaj malega nakazala za Tinko in Xeno. Pa me zanima, ce se je za obe operaciji nabralo kaj dinarckov? lp

Evo, Kaja, odgovor zate:

Na Repkov račun smo do danes:

-  za Tinko dobili 10.000 sit,
-  za Xeno (njen račun s popustom je znašal cca 35.000 sit) pa 9.000,00 sit.

lp, Katarina
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #803 : sreda, 18.10.2006 : 11:27:51 »

Xena, jaz pa bi ponovno prosila za tiste podpisane prošnje za donacije (v obliki finančnih sredstev) za pravne osebe (podjetja). Na mailu imam sicer Orine, pa so nepodpisane. Naslov sem ti nekaj časa nazaj že poslala na tvoj mail, ima pa ga tudi Ora. Rabila bi jih 10.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #804 : sreda, 18.10.2006 : 11:30:01 »

Vsakič, ko grem od tu v Lj in obratno, na cesti vidim povoženo žival. Enkrat srna, drugič lisica, tretjič kuna, četrtič ježek, maček...Mojca, daj ne v 13-ih minutah do nas. Te imamo radi, živalce pa tudi   Smiley.
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #805 : sreda, 18.10.2006 : 11:30:38 »

A TKO Huh
ZDEJ SE BOSTE PA VSE NAME SPRAVILE Huh  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes
Mojca

Jaz se nisem nate spravila..... govorim (tako kot imam tudi drugod navado) iz OSEBNIH izkušenj. To je vse. Kdo se bo pa s tabo peljal, se bo pa pač sam odločil.

lp, Katarina
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #806 : sreda, 18.10.2006 : 11:31:34 »

Xena, jaz pa bi ponovno prosila za tiste podpisane prošnje za donacije (v obliki finančnih sredstev) za pravne osebe (podjetja). Na mailu imam sicer Orine, pa so nepodpisane. Naslov sem ti nekaj časa nazaj že poslala na tvoj mail, ima pa ga tudi Ora. Rabila bi jih 10.

Ja, jih imam že nekaj časa pripravljene. sram sram

lp Katarina
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #807 : sreda, 18.10.2006 : 11:34:16 »

liza-asta, zdej te moram pa še jst malo okregat Wink varno in hitro je že možno - zate...vendar ne za okolico; moja 1. skrb so vedno živali. Načeloma bom tud skakala na cesto pred avto, če vidim da je npr. mačka na cesti, vendar tega ne morem prakticirati v primerih, ko gre avto mimo mene 200km/h in povozi žival, preden se lahko sploh premaknem.

Point ni zdaj moje skakanje na cesto, temveč dejstvo, da žival gre čez cesto in če boš vozila malo počasneje, boš lahko upočasnila in žival bo ostala cela. Če boš po cesti dirkala, jo boš seveda povozila, ne da bi sploh vedela, vstavit pa tudi ne moreš v sekundi, ker se ti lahko še kdo v rit zaleti. Mislim, da je bilo 2 vikenda nazaj, ko sva se z mašo vračale iz Horjula in nama je direkt pred avto skočila mačka...hvalabogu, da Maša vozi kakor vozi in je muca ostala cela. Posledice dirkačev pa lahko vidiš na cesti do horjula skoraj vedno, sama vedno naštejem vsaj 2 povožena ježa, včasih tudi muco Cry V vednosti ti polagam tudi dejstvo, da imajo po teh vaseh seveda skoraj vse pse na sprehodu brez nadzora in lahko kaj kmalu kakšnega nalepiš na odbijač. a sem grozna ane? Grin Sam taka sem  Wink

Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #808 : sreda, 18.10.2006 : 11:36:29 »

Xena
Od mene še danes nekaj (4kuverte)dobiš  Smiley  (NA HITRO)  Smiley

Drobtinica
od kje si se pa še ti zdej vzela  Grin
a bi rada, da te kam peljem.  Shocked
Do Umaga rabim samo 1 uro in 10 min  Grin Grin
Avtek je pa samo malo boljši od jugota (pardon Juga)  Grin
Nisem jst na slovnica...mal sm...ampak na PES...  Roll Eyes Shocked Shocked Shocked

BOM MOGLA ODPRETI NOVO TEMO

OSNOVE SLOVENSKEGA JEZIKA, SKLANJANJE V EDNINI, DVOJINI, MNOŽINI

recimo MOJ PES
samo na to sem alergična... Grin
ker sem mislila, da to vsaj lastniki psov ZNAMO, pa vidim, da ne ZNATE  Grin Grin Grin vsaj večina ne.
pa brez zamere prosim  Wink
Zdej sem pa že vsa pasja
Mojca
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #809 : sreda, 18.10.2006 : 11:50:43 »

Kaj Smetka
zdaj pa še ti  Cheesy odkod ste se pa vsi zdaj vzeli ?
tudi jst vidim veliko povoženih živali, ampak mislim, da to ni od "dirkačev" temveč od "sanjačev", ti so veliko bolj nevarni, ker če voziš hitro, si skoncentriran in voziš z glavo in ne z gasom.
Sanjači so pa vse povsod drugje z glavo, samo na cesti bolj malo, tako, da veste.  Roll Eyes

OK ste mi dali pa dobro lekcijo  Huh Huh Huh

Gargamel - razmisli  Grin
Vsem LP - pa vozite previdno, pa naj bo to hitro al počas.  Cool
Mojca
Logiran
Strani: 1 ... 49 50 51 52 53 [54] 55 56 57 58 59 ... 779   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines