mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 00:05:42

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Strani: 1 ... 53 54 55 56 57 [58] 59 60 61 62 63 ... 779   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zavetišče HORJUL  (Prebrano 1740927 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
cac
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #855 : ponedeljek, 30.10.2006 : 14:21:34 »

No ker nism še zasledila odgovora (ker je bila smetka brez povezave)
Ali potrebujeto pasjo kočo? leseno, 1m x 1,5m (približno), prej je bila od nemšega ovčarja, izolirana je tudi (se mi zdi)...

Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #856 : ponedeljek, 30.10.2006 : 14:23:24 »

Ne, je nimamo kam dati...
Logiran

cac
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #857 : ponedeljek, 30.10.2006 : 14:25:15 »

oki, samo prašam Wink
bom donatorju sporočila Wink bo pa kej druzga prispeval ($$$) Cheesy Cheesy Grin
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #858 : četrtek, 02.11.2006 : 16:44:29 »

No, kakšno je danes stanje v zavetišču? Kolk muck, kolk psov?
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #859 : četrtek, 02.11.2006 : 23:06:36 »

evo ravno prej sem štela:30 psov od tega 14 starih manj kot leto dni in 35 muck.
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #860 : četrtek, 02.11.2006 : 23:45:27 »

No, evo, nekaj se jih je pa le oddalo.  Smiley Smetka, a kaj lažje dihaš?  Roll Eyes   Wink
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #861 : petek, 03.11.2006 : 00:21:11 »

Mhm, že študiram, kako se bom spravila rošade delat...koga v hišo  Smiley, kdo ostane zunaj in koliko sena in dek kdo dobi...pa klicala sem sredi noči v vaš konec zaradi malega pesjana, pa že solde štejem (in to menda ne za evtanazijo  Sad). A ne bi bilo fajn, če bi imeli enega Lucky Lukata pri nas, no...tko da tole z dihanjem je relativna reč  Cheesy.
Logiran

TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #862 : petek, 03.11.2006 : 08:55:56 »

Mhm, že študiram, kako se bom spravila rošade delat...koga v hišo  Smiley, kdo ostane zunaj in koliko sena in dek kdo dobi...

Smetka, bi ti poleg šoldov prišla prav kake deke, imamo tudi en čisto spodoben odvečen kovter, pa še kaj bi se našlo? Da bo zunanjim tudi toplo.
T.
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #863 : petek, 03.11.2006 : 16:13:18 »

Mhm, že študiram, kako se bom spravila rošade delat...koga v hišo  Smiley, kdo ostane zunaj in koliko sena in dek kdo dobi...pa klicala sem sredi noči v vaš konec zaradi malega pesjana, pa že solde štejem (in to menda ne za evtanazijo  Sad). A ne bi bilo fajn, če bi imeli enega Lucky Lukata pri nas, no...tko da tole z dihanjem je relativna reč  Cheesy.

Fijuu, maš tolk frke, da sem že jaz skoraj pozabla dihat ob branju tega posta. Smiley
Jest držim pesti, da bo tale pesjan tak pravi Lucky Luke in da bo še vse ok.  Kiss
Drugače si jih pa imela že kar nekaj (npr. Ninko, pa Zmagec, pa še kateri bi se našel) in to po tvoji zaslugi. Ker ne obupaš in ker se za vsakogar maksimalno potrudiš.
Sam, Polona, ne pozabit malo tudi sapo zajet.  Cool Wink Smiley
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #864 : torek, 07.11.2006 : 18:02:05 »

Danes sem malo surfala po zavetiščarski spletni strani in ugotovila, da še ni gor novemberske muce/kužka meseca.
Kuža meseca novembra bi lahko bil Lucky Luke, kaj mislite? Muca pa... hm, katera, ko jih je pa toliko... mogoče Muc?  Smiley
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #865 : torek, 07.11.2006 : 19:07:46 »

novembrski opisi se pisejo. bosta žaklin in makica. ob oblici drugega dela za to zmanjka casa. rabili bi pa pasjega in macjega kandidata za december (da vsaj tu ne bo zamude  Tongue ), pa ce ima kdo navdih, se lahko ponudi smetki za pisanje. saj ne vem, ce se je s kom ze dogovorilia, da ne bosta potem dva cloveka pisala.
Logiran
luncica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 511


« Odgovor #866 : torek, 07.11.2006 : 21:20:38 »

novembrski opisi se pisejo. bosta žaklin in makica. ob oblici drugega dela za to zmanjka casa. rabili bi pa pasjega in macjega kandidata za december (da vsaj tu ne bo zamude Tongue ), pa ce ima kdo navdih, se lahko ponudi smetki za pisanje. saj ne vem, ce se je s kom ze dogovorilia, da ne bosta potem dva cloveka pisala.

Se javljam Wink Za kadarkoli; mi sploh ne bi bilo tezko enkrat na mesec nekaj spisati, tako da mi lahko posljes - poslje - posljete (kdor pac odloca) ZS z imenom mackonke/mackona ali kuzmanke/kuzmana, pa si bom odtrgala tisto urico ali dve zanjo/zanj.
lp
Cheesy
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #867 : sobota, 11.11.2006 : 19:59:22 »

luncica, super  Wink. Je šlo že naprej.

V Horjulu danes res nismo dohajali samih sebe. Se je začelo zjutraj, nehalo pa malo prej (zagotovo nehalo, ker greva s Katro na drink, pa posvojitve danes niso več mogoče  Cheesy). Tamala, Noska in Dakar ostajajo še malo pri nas, vendar zagotovo niso več brezdomke.
Hvala vsem, ki ste opazili naše male in malo večje živalice in nas s posvojitvami spodbudili, ko smo že malo obupovali  Smiley. Bela se je javila, Ani pravi, da zdaj pa res verjame vse, kar sem ji povedala  Grin  Grin...Miška, Liza in Rubi pravkar namakajo smrčke v med  Wink, mačkici in Dakar jih pa še bosta. Privoščim vsem njim in njihovim novim družinam vse lepo.
Logiran

svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #868 : sobota, 11.11.2006 : 20:36:00 »

 Grin Na zdravje!  Grin
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #869 : sobota, 11.11.2006 : 21:08:04 »

Ej, danes je pa res en tak zabaven dan Grin. Ze zjutraj sem se vozljala, ko je bilo treba vsake pol ure koga v arhiv spravit Cheesy, potem pa se je kar nadaljevalo. No, priznam, da sem Smetki na vecer zacela odpovedovati poslusnost in ji ni preostalo drugega, kot oditi od doma in za danes zakljuciti s posvojitvami Cheesy

Smetka, jutri je nov dan in lahko zacneva spet ze kar pri jutranjem kafetu Wink
Cez nekaj takih dni bo edino problem, ker bom morala razmisljati, kaj dati v rubriko pomagajmo Grin.

Se enkrat tukaj vsem tistim, ki danes ze tlacijo nove kavce in onim trem, ki jih se cakajo - srecno in mnogo "medu" v prihodnjih letih.
Logiran

Strani: 1 ... 53 54 55 56 57 [58] 59 60 61 62 63 ... 779   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines