mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 13:12:45

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Strani: 1 ... 64 65 66 67 68 [69] 70 71 72 73 74 ... 779   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zavetišče HORJUL  (Prebrano 1737838 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #1020 : četrtek, 14.12.2006 : 11:40:37 »


Polona, sem z gospodom preverila in ima potrdilo za vse tri mladičke. Tako da pridemo vsi 4-je.

Lp,

Damjana
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1021 : četrtek, 14.12.2006 : 12:06:33 »

Ja, sem preverila tudi jaz z občino. Potrdilo res ima, če je pa vse res najdeno, je pa drugo vprašanje. Ampak nimam kaj...pravi, da so najdeni. Le razlage nima prave na vprašanje, kako to, da so v enem dnevu trije namesto dveh "ratali".
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1022 : četrtek, 14.12.2006 : 12:37:46 »

Slovenski klub za bernske planšarske pse se je letos odločil, da bo sredstva namesto za novoletne pozornosti članom namenil našemu zavetišču. Bernci, hvala za to gesto.
Logiran

cac
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #1023 : četrtek, 14.12.2006 : 14:51:21 »

waaaaa bravo bernci Cheesy Cheesy Cheesy

Jst žal prej nism mela časa za prevoz, zdej ga mam, ampak ste že rešili problem. Upam, da bom lohk kdaj drugič pomagala Roll Eyes
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1024 : četrtek, 14.12.2006 : 20:36:47 »

Damjana, hvala za prevoz. Pozabila sem ti vrnit transporter, dobiš prihodnjič, samo spomni me.
Logiran

Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #1025 : četrtek, 14.12.2006 : 21:49:09 »

Ni za kaj Polona Smiley Za transporter sva se pa že z Ines zmenili, da ga vzamem naslednjič ko pridem, najbrž že v nedeljo, ko imava namen priti Avico sprehodit. Prej pokličem Wink

Mladički so pa cukri, sploh Jani. Sem prav vesela, da so zdaj na varnem pri tebi.

Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1026 : četrtek, 14.12.2006 : 22:57:15 »

Jani je čist preč od groze, se mu sploh ne zdi fajn, da si ga sem privlekla  Tongue. Me prav zanima, koliko časa bo vadil "mene je na smrt strah" vajo. Tamale dve sta pa že ok, že repki delajo. Ok, samo da ne bomo pozabili na transporter.
Logiran

Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #1027 : petek, 15.12.2006 : 07:26:44 »

Hehe, Janiju dam največ par dni v tvoji oskrbi, da mu začne repek delat Wink
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #1028 : petek, 15.12.2006 : 08:15:58 »

Čisto mimo vsega, podajam včerajšnjo ugotovitev, do katere sva prišla z možem.

Namreč, kot Polona ve, se ogrevamo še za eno pasjo bejbiko (no, tudi fant je lahko Smiley, vsakič, ko na našem dolenjskem koncu malo zagrabimo za eno pasjo dušo in začnemo debatirati pospešeno o njej, ta v nekaj dneh dobi lastnika. Saj vem, kaj se pa obiramo. Itak, saj pasjih zvezdnikov nam ne manjka. V bistvu gre za to, da smo čakali, da bo hiška fertik, do zdaj smo na 40 kvadratih, 1 psička, 2 mačkona in 1 otrok (plus midva), je kar gneča. Zato čakanje in le opazovanje. Hiška pa je zdaj tik pred (uf!).

No, torej, tak srečen konec z odhodom v nov dom je doživel Šiško (bila sem natanko 15 minut prepozna s klicem Ines Smiley, pa zdaj še Ela, ki je tudi bila moja favoritka, pa Lizi Smiley itd.
Skratka, očitno se moramo pri nas v Smetuljčicini družini zagreti za kako pasjo dušo, pa že najde svoj kavč Smiley
Na koga smo oči vrgli zdaj, pa ne povem, družinska pot gor bo naslednji teden, upam, če bo zdravje. Da bomo, če bomo dobili našlo pasjo dušo, lahko cele praznike skupaj.

T.
Btw, božičnica bo 22. nakažem takoj ko bo nekaj šoldov.
Logiran
zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #1029 : petek, 15.12.2006 : 11:31:08 »

Tinkara super. Me pa prav matra kdo bo srečnež ali srečnica.  Želim vam veliko sreče in čim lepše praznike v malo povečani družinici.  Smiley
Logiran
sarita
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 144


« Odgovor #1030 : petek, 15.12.2006 : 11:39:14 »

Upam, da niste imeli ugledane Ajde, ki je oskakljala v nov dom.  Wink
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #1031 : petek, 15.12.2006 : 13:28:39 »

Tinkara, najprej čestitam za hiško. Poznam občutek, ker dobiva jutri s fantom ključe od svojega stanovanja Cheesy Sicer je samo stanovanje, ampak vseeno...hiška enkrat upam da tudi še pride Smiley

Tudi mene firbec matra, kater pesjanko/pesjanka se vam je usedel/usedla v srce.

Bi ti pa povedala še svojo izkušnjo. Jaz sem tudi po inernetu kar nekaj časa gledala slikice in opise kužkov, pa sem vendar sama sebe prepričala, da se ne smem odločiti kar tako na daleč. S fantom sva šla tako na obisk v Horjul z namenom da izbereva nekaj manjšega in ne mladička. Ker ti lažje in hitreje najdejo dom. No kakorkoli, zdaj bova vzela k sebi mladičko( staro 5 mesecev) pa še velika bo povrhu Shocked To se mi zdi najboljši način, da si izbereš psa. Greš tja in takrat izbereš, ali pa greš celo večkrat, narediš ožji izbor, greš z večimi na sprehod...
Seveda vam želim, da vam tokratna izbira ne uide izpred nosa.

Lepe praznike z novo živalco vam želim, tudi midva bova z Avico za Božič odpirala darila.

Lp,

Damjana
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #1032 : petek, 15.12.2006 : 15:58:38 »

Sarita, a veš da ...

ja, tudi sem jo imela v mislih, sem jo zadnjič sprehajala, pa je bila odpuljena bejbika Smiley, pa me je moški del familije preglasoval  Tongue




Damjana,
Kdo je zdaj? Hm, v bistvu jih je več tam gor med naj ... namreč, POlona pozna našo Smeti, je bla tudi Horjlučanka Wink, in bi si želela, da tudi ona na naše favorite reče - ja, ta bi bil-a pa res za vas ... Tako da mi ni žal za tiste, ki mi uidejo izpred nosa, ker so usojeni nekomu drugemu. In prav je tako. Naj povem še jaz svojo zgodbico - Smetulja je našla pot k nam preko precej žalostnega naključja, ko nam je umrla psička Luna. Z možem sva odpeljala opremo in hrano od Lune k Poloni gor (ne vem, zakaj, ampak občutek sem imela, da morava gor Wink) in tam sva čohljala nekaj simpatikusov ... Smetka pa je samo dala glavo možu v naročje in sta že korakala proti avtu - jaz pa - skepsa, pa ne vem, a bi takoj že enega, pa ... Polona mi je porinila v roke povodec - na, posodim - in smo šli Smiley Gor s hrano, dol s psičko, ki se je izkazala za najlepše darilo na svetu Smiley Hvala POlona, že stotič, a nikoli preveč ...

Torej iščemo z našo zlato pasjo ribico kompatibilno dušco, ki rada leze po dolenjskih gričih in sobote dopoldan preživlja z gazdarico v pižami do poldneva Smiley (hm, po jutranjem teku z gazdo, jasno Cheesy)
T.
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #1033 : petek, 15.12.2006 : 17:47:41 »

Kako lepo mi je brati take zgodbe iz resničnega življenja  Smiley mi kar tečejo  Cry ampak od sreče Cheesy ! Sem že Zmagici enkrat rekla, da dejansko mislim, da so si določene živali in osebe ustvarjene en za drugega  Cool Le najdit se morejo.

Me prav zanima kateri bo vaš srečnež, vsekakor pa že zdaj enega  Kiss vaši Smetuljčici.


P.S. Smetka / ostržka - kdorkoli ki se spozna - tukaj bi potrebovala en nasvet  sram http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,4495.msg247936.html#msg247936
mam samo jutri dopoldan še možnost za nabavo  Wink HVALA!!!
Logiran

MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #1034 : petek, 15.12.2006 : 18:56:53 »

Kako sem vam jaz fouš ... vsem, ki takole kakega Horjulčka posvojite ...  sram Sem se po dolgem času letos kar Božičku in Dedku Mrazu namenila pisat, pa me bo mogoče kdo od njiju uslišal....

Logiran
Strani: 1 ... 64 65 66 67 68 [69] 70 71 72 73 74 ... 779   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines