mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 12:34:15

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Strani: 1 ... 68 69 70 71 72 [73] 74 75 76 77 78 ... 779   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zavetišče HORJUL  (Prebrano 1740685 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #1080 : petek, 22.12.2006 : 19:31:36 »

Mah...sem pogledaš, pa zbledi vse, "navdušenje" nad "ljubezni polnem" Božičem.

Kaj si želim? Čimmanj neodgovornih lastnikov živali in čimveč toplih domov za živali.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1081 : petek, 22.12.2006 : 19:44:50 »

Mene ne more več niti prijet kakršnokoli navdušenje...bom raje nehala, da ga ne pokvarim tistim, ki ga morda še imajo za kaj.
Logiran

Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #1082 : petek, 22.12.2006 : 19:45:58 »

Ja, sej, mene tud...zato pa je vse v narekovajih.  Undecided
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #1083 : petek, 22.12.2006 : 20:18:15 »

Citat
Hvala vseeno, ampak itak je brezveze...ves trud kogarkoli. Očitno je, da se lastniki niti slučajno toliko ne trudijo.

Ma, smo vsi navajeni, da se vecina lastnikov psov ne briga za svoje zivali, niti malo ne! Ampak saj vsi ostali, ki pa se, tega ne pocno zaradi teh bedastih lastnikov, temvec zaradi pasjih revckov, ki nimajo srece in ljubecih ljudi okoli sebe. Smetka, en objem in pozdrav v Horjul od se ene, ki ji gredo prazniki (sploh letosnji, ki jih ne bo konec... Angry) na zivce in si zeli, da bi jih lahko brez posledic prespala. Dobis jutri eno tolazilno darilce. Kiss Cheesy Kiss lp
Logiran

delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #1084 : petek, 22.12.2006 : 21:35:16 »

Prepričana sem bila, da bodo ljudje pred prazniki pogledali globoko v svoje duše in se zamislili nad tem, ali so kaj dobrega in koristnega v preteklem letu naredili še za kakšno drugo živo bitje ali samo zase. Da se bodo zato odločili, da premagajo svojo sebičnost in ponudijo svoj topel dom tudi kakšni zavrženi živali. Verjela sem, da jih bo več odhajalo v nove domove kot pa prihajalo iz njih, vrženi na milost in nemilosti cesti in petardam.
Vem, da najbrž tisti, ki se občasno oglasimo na forumu nimamo več možnosti za še kakšno posvojitev, vendar saj forum prebira še toliko ostalih, sigurno jih je med njimi še veliko, ki pogoje imajo. Kje ste? Ali ne bi ponudili svoj skrben dom še kakšnemu kosmatemu novemu članu družine. Poskusite, in ko bodo v vas zrle tako hvaležne oči psa, psičke, mačka ali mucke vam nikoli ne bo žal.
Naredite kdaj v življenju nekaj dobrega še za druge, pa se boste tudi sami bolje počutili in boste srečnejši.
Lepo pozdravljeni, Janad
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1085 : sobota, 23.12.2006 : 11:55:34 »

Česa vsega ne prinesejo prazniki....veliko lepih želja za leto, ki prihaja, od naših posvojencev. Pa polno stresa, ko letam kot kura okoli in ne vem več, kje se me glava drži. Pa nekaj njih, ki ne bodo šli od tu v nov dom, ker jih nihče ne bo hotel. Upam, da bom zdržala še eno leto.
Logiran

drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #1086 : sobota, 23.12.2006 : 11:59:01 »

Pri volji in optimizmu ti bomo v naslednjem letu pomagali tudi vsi ostali. Nekateri pač bolj na daleč.
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #1087 : sobota, 23.12.2006 : 12:06:01 »

Česa vsega ne prinesejo prazniki....veliko lepih želja za leto, ki prihaja, od naših posvojencev. Pa polno stresa, ko letam kot kura okoli in ne vem več, kje se me glava drži. Pa nekaj njih, ki ne bodo šli od tu v nov dom, ker jih nihče ne bo hotel. Upam, da bom zdržala še eno leto.

Smetka, ne obupat. Vem, da je težko, ampak vsaka prava pot v življenju je pokrita s trnjem. Ti si čudovita oseba, ki hodi po pravi poti. Mi pa probavamo po najboljših močeh skakljati ob tej poti in ti odstranjevati vsaj del tega trnja. Smo s tabo in ob tebi, tega nikar ne pozabi!

Se vidimo malo nekje okoli 14.40-14.45 - Skogkatt pride pome okoli 13h.
Da ne bi kdo prej sprehodil Dakar!  Angry Moja, moja... Cheesy Grin Hecam se, samo hecam...
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #1088 : sobota, 23.12.2006 : 12:11:24 »

Jaz upam, da je del tega prazničnega navala posledica pokanja petard vsepovsod, pa kužki zaradi tega, ker niso bili "na varnem" pobegnejo. In da jih lastniki še danes pridejo iskat.
No, upanje umira zadnje.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1089 : sobota, 23.12.2006 : 12:15:05 »

Mhm, sploh psice s tri tedne starimi mladiči, pa starčki s ketnami okoli vratu, pa povoženi in z odrgninami okoli vratu, pa breje psice, pa vsi nečipirani, pa lastniški, katerim lastnikom je težko še za cepljenje dat....radi pobegnejo od doma zaradi petard....
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1090 : sobota, 23.12.2006 : 12:17:02 »

Te čaka Dakarčica, brez skrbi  Wink.
Logiran

drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #1091 : sobota, 23.12.2006 : 12:20:31 »

Mhm, sploh psice s tri tedne starimi mladiči, pa starčki s ketnami okoli vratu, pa povoženi in z odrgninami okoli vratu, pa breje psice, pa vsi nečipirani, pa lastniški, katerim lastnikom je težko še za cepljenje dat....radi pobegnejo od doma zaradi petard....

To pa je na prva plat zgodbe.
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #1092 : sobota, 23.12.2006 : 17:02:32 »

Bila sem danes v Horjulu...Vili je zrasel od kar ga nisem vidla..Dakar se je pa poredila..samo toliko..
Pa Zmagica je spet prišla v "pasjem spremstvu"
Voščili v živo, pa zdrži Polona...pa ne samo še eno leto...ŠE MNOGO LET  Kiss
Mojca
Logiran
cac
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #1093 : sobota, 23.12.2006 : 18:13:12 »

Evo mene iz Horjula Cheesy
Matr so navihani teli Horjulčki Grin Wink Vsi smo dobil lupčke, objeme in nežne poglede Cool Kiss Kiss

Upam, da grejo vsi čimprej v svoje domove, da bo Smetka vidla kaj pomen dolgčas Grin Tongue
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #1094 : nedelja, 24.12.2006 : 21:08:39 »

Res so navihanci, mislim da se prav zavedajo svoje pozicije in izkoriščajo nas obiskovalce kolikor le lahko Grin face so, vsak na svoj način  Kiss
Logiran

Strani: 1 ... 68 69 70 71 72 [73] 74 75 76 77 78 ... 779   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines