mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 24.04.2024 : 16:17:33

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Strani: 1 ... 78 79 80 81 82 [83] 84 85 86 87 88 ... 779   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zavetišče HORJUL  (Prebrano 1741950 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #1230 : sreda, 07.02.2007 : 18:27:15 »

Jaz vem Cheesy
Pokliči na 051/30-44-35 in ti bo odgovorjeno na vsa vprašanja Wink
Vse to kar tukaj sprašuješ, vprašaj lepo na zgornji tel! Smiley
Logiran

drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #1231 : sreda, 07.02.2007 : 18:29:15 »

Vse informacije o čemerkoli na 051/30-44-35. 21km je od Viča do nas, je pa to med Horjulom in Vrhniko.

Voila, odgovor na vse, kar kogarkoli zanima.
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #1232 : sreda, 07.02.2007 : 18:30:45 »

Skogkatt, sva pisali naenkrat (in oddali tudi). Bo pa toliko bolj veljalo.
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #1233 : sreda, 07.02.2007 : 18:31:08 »

he he, drobtinica Wink tako je  Grin
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1234 : sreda, 07.02.2007 : 18:35:51 »

2. Sprehajanje živali ni več mogoče, razen v primeru, ko se odločate za posvojitev konkretne živali in želite videti, kako se obnaša na sprehodu. Zavetišče je majhno, imamo ekipo rednih sprehajalcev oziroma tistih, ki že leto ali več hodijo k nam in poznajo sistem. Več kot toliko jih ni mogoče sprejeti. Da ne bo dilem...še naprej poleg naših društvenih in ostalih "mojih" toplo vabljeni nutella, bolha, katjuska, maja01...pa najbrž sem pozabila še koga od rednih forumašev - ni za zamerit.

Vabilo vsem rednim sprehajalcem poleg "drustvenih in ostalih Poloninih" velja za tiste, ki do potankosti poznajo sistem in ne potrebujejo pomoci pri navajanju na zavetiski red. S tem je misljeno, da si je za vsakega novinca potrebno vzeti kar nekaj casa: da se mu razlozi sam sistem, da se ga spozna in se mu dodeli ustreznega psa, da se ga na zacetku spremlja, da... In to ne velja samo za prvo sprehajanje, temvec za nekaj prvih sprehajanj. Ce kolikor toliko dobro poznam, kako stvari v Horjulu tecejo, potem je to to, saj je vsak "nov sprehajalec" za Polono toliko in toliko manj casa za druge stvari. Tudi situacija, ko mora hitro nekam po novo zival, nov sprehajalec je pa s psom nekje zunaj, je precej kocljiva.

Upam, da je razumljivo pojasnjeno.
Logiran

dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #1235 : sreda, 07.02.2007 : 23:50:18 »

Franka, vse se lahko zmeniš s Smetko, če jo pokličeš na njen gsm. Lahko se najaviš tudi po mailu ali pa javno na tem forumu, toda vedi, da Smetka le ne more non-stop viseti na netu... Verjetno je dobro, da se najaviš par dni prej... Drži se Smetkinih navodil, pa bo vse okidoki. Smiley
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #1236 : sreda, 07.02.2007 : 23:51:39 »

Hm, šele zdaj sem opazila, da ste že drugi pred mano odgovorili... Roll Eyes Sem mislila da je stran 82 zadnja.  sram Se pardoniram.  Tongue
Logiran
Franka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 187


« Odgovor #1237 : četrtek, 08.02.2007 : 07:46:38 »

Ok, bom vsekakor poklicala par dni prej in se probala zmeniti.
Hvala za odgovore.
Lp
Logiran
cac
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #1238 : sobota, 10.02.2007 : 15:40:38 »

Danes sem na mačji razstavi predala €ure gospodični, ki jih bo dostavila v Horjul, tako da upam, da bo moj šparovček (v katerem se je nabralo več kot 45€) vsaj malo pomagal Wink

Zdej pa zbiramo naprej Wink
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1239 : sobota, 10.02.2007 : 19:33:53 »

cac, tenks. So mi javile, da je "ena gospodična"  Wink pustila kovance za Horjul. Lp
Logiran

Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #1240 : ponedeljek, 12.02.2007 : 15:46:47 »

Cac, zdaj veš, kdo je Gargamelka Wink

Drugače je bilo kar nekaj ljudi zainteresiranih za darovanje raznih odsluženih dek, odej...sem rekla, da naj prej Smetko pokličejo, če se res rabi.

Moram pa povedat, da se je predvsem v nedeljo veliko ljudi ustavljalo pri stojnici, da je Zavetišče Horjul pohvalilo...veliko spodbudnih besed, veliko ljudi misli na vas tam zgoraj Wink Predvsem veliko takšnih, ki so o Horjulu prebrali prvič v Slo. Novicah (zgodba o Morotu). Predvsem smo poudarjali, da je glede morebitnih posvojitev treba prej poklicat po telefonu, ne zadnji trenutek, ko so že na poti, povedali pa smo tudi kako je na novo z sprehajanjem (je bilo kar nekaj zanimanja).

Društvo Zarja (ki se ukvarja in skrbi za ljudmi z travmami in poškodbami glave) je tudi obiskalo stojnico v kar velikem številu in bilo nad zavetiščem še posebno navdušeno. Drugače pa so bili na razstavi razobešeni plakti z fotografijami in zgodbami nekaterih, zdaj že "bivših", Horjulčkov, ki so si jih ljudje na veliko prebirali in ogledovali...no toliko iz razstave mačk in odzivu na zavetišče Horjul. Niste sami Wink

LP, Maja
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #1241 : ponedeljek, 12.02.2007 : 15:58:51 »

Gargamel, te bom še jst pohvalila, pa tvojo kompanjonko Šnapi. Pridne ste ble, JA.  Wink
lp Mojca

Logiran
cac
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #1242 : ponedeljek, 12.02.2007 : 16:05:04 »

Gargamel, lepo da smo se spoznale Wink Sej navidez sem se spomnila da sm te nekje v Horjulu že videla, pol pa nism vedla čist točno (mi je sarabenji mal v film skakala GrinWink
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #1243 : ponedeljek, 12.02.2007 : 16:55:24 »


Drugače pa so bili na razstavi razobešeni plakti z fotografijami in zgodbami nekaterih, zdaj že "bivših", Horjulčkov, ki so si jih ljudje na veliko prebirali in ogledovali...


ja, ti plakati so tudi posledica forumskega sodelovanja. kaalen se je odzvala na prošnjo na temle forumu, če bi kdo z vnaprej pripravljenimi besedili oblikoval plakate. in se je punca res potrudila. izdelki so super, a žal večino časa niso nikjer razobešeni. tako da če se pojavi kakšna prilika, da se jih na kakšni prireditvi spet postavi na ogled, bo super.


cac, kaj sem počela? skakala? kam to? jaz nič ne vem o tem... Cheesy
Logiran
cac
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #1244 : ponedeljek, 12.02.2007 : 16:59:23 »

sarabenji, skalala si mi v filmu (beri:v moji glavi) in sm mal zamešala tebe in gargamelko, ampak sm pol ugotavljala da gargamelka ne more bit sarabenji, da sarabenji nima blont las Grin uglavnem mal sm zamešala Grin
zdej je vse jasno Wink
Logiran
Strani: 1 ... 78 79 80 81 82 [83] 84 85 86 87 88 ... 779   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines