mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 05:32:14

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Strani: 1 ... 102 103 104 105 106 [107] 108 109 110 111 112 ... 779   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zavetišče HORJUL  (Prebrano 1740544 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #1590 : ponedeljek, 20.08.2007 : 11:54:04 »

že ne. Prej prehitro poslala.
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #1591 : ponedeljek, 20.08.2007 : 12:26:11 »

Tudi pri nas stiskamo vse pesti, tačke in repke, da bi šlo vse OK in mislimo na Polono. Hodim vsa živčna gledat forum, če je kaj novic. Me pa stiska, stiska in mi misli bežijo nazaj v letošnji januar.

LP
Logiran
zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #1592 : ponedeljek, 20.08.2007 : 13:08:05 »

Tolk stiskam pesti, da imam že čisto potne. Živci me kar malo izdajajo. Upam, da bodo novice dobre.
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #1593 : ponedeljek, 20.08.2007 : 13:19:30 »

Če sem odkrita me, glede na prebrane besede, niti ne skrbi tako zelo kot koga drugega. Mislim, da Polona dela po zakonu in kakšnih nepravilnosti v delovanju zavetišča ne bodo našli. No ja, razen mogoče dejstvo, da je prenapolnjeno Undecided Je pa zoprno že samo dejstvo, da se mora poleg vsakdanjih tegob ukvarjati še s brskanjem po papirjih in podobnim. Res ji ne privoščim. Držim pesti, da bo hitro minilo, da živali ne bodo vznemirjene, da ne bo kakšen tečen čisto antipatičen inšpektor, ... in da bo proti prijavitelju podan ukrep zaradi lažne prijave in se bo krepko zamislil nad sabo.
lp
T.
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #1594 : ponedeljek, 20.08.2007 : 13:36:29 »

Pri inšpektorjih in ostalih vrlih državnih organih je pač tako, da če ti hoče kaj najdit, ti bo. Potem je pa tako od samega inšpektorja odvisno ali bo "tisto" spregledal ali pa te bo za vsak drekec pekec trofnil. Realnost je pač malo drugačna kot črke zakonov na papirju. Teorija je pač suhoparna - to lahko, to ne smeš, tako mora bit. Realnost pa je živa, prepletena z vsemi mogočimi niansami in včasih ti naši državni organi tudi pozabljajo, da ne smeš vse gledat čez suhoparne predpise, temveč tudi čez same življenjske okoliščine. Mislim, da je tole iz Malega princa: Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.

Logiran
steva cenejac
odvisnež
*****
Sporočil: 542


« Odgovor #1595 : ponedeljek, 20.08.2007 : 13:37:19 »

Prav lep dan je za inšpektorski pregled  Angry

Tudi midva drživa pesti, da bi šli že domov Cool
Logiran
Polzek
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 141


« Odgovor #1596 : ponedeljek, 20.08.2007 : 13:43:42 »



  Pri tem da pa uni kreteni iz Mislinje pa iz Celja pa iz ne vem še kje mirno in z velikim dobickom
  furajo nezakonito uvažanje in preprodajo živali....goljufanje ljudi, mucenje živali, ponarejanje
  papirjev....kar ceš...

  pa se jim ni še skrivil las na glavi....Me zanima koliko inšpektorjev je bilo pa tam... Huh
Logiran
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #1597 : ponedeljek, 20.08.2007 : 13:49:23 »

hehe Smet ga ziher že pije z limonami  ...tequila party... mi pa žejni  Tongue

  

Wink
Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #1598 : ponedeljek, 20.08.2007 : 14:14:56 »

Kaj to pomeni Sleepy? Da je šlo vse ok skozi?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1599 : ponedeljek, 20.08.2007 : 14:59:56 »

S podrobnostmi prijave sem se seznanila. Zaenkrat še niti kakšnega komentarja ne zmorem.
Moja uradna veterinarka je ena tistih, ki dobro delajo.
Logiran

Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #1600 : ponedeljek, 20.08.2007 : 15:16:20 »

 Cheesy
Kaj to pomeni Sleepy? Da je šlo vse ok skozi?

U bistvu ne vem, mam samo po svoje malček predelan en rek: in GOOD we trust Wink
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #1601 : torek, 21.08.2007 : 12:36:55 »

Mene pa ferbc matra kaj se je včeraj dogajalo v Horjulu. Smetka, a si že za kakšen bolj konkreten komentar?
Lep pozdrav in miren dan želim horjulčkom
Logiran
lorry
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #1602 : torek, 21.08.2007 : 13:15:23 »

Tudi mene zanima?  Cheesy

Citat
Pri tem da pa uni kreteni iz Mislinje pa iz Celja pa iz ne vem še kje mirno in z velikim dobickom
  furajo nezakonito uvažanje in preprodajo živali....goljufanje ljudi, mucenje živali, ponarejanje
  papirjev....kar ceš...
Si mi z jezika vzela.  Sad
Logiran
Maja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.065


« Odgovor #1603 : torek, 21.08.2007 : 13:30:38 »

Lep pozdrav in miren dan želim horjulčkom

Enako Smiley
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #1604 : sobota, 25.08.2007 : 19:22:40 »

V zavetišču se nahaja kar nekaj takih, ki so tam že predolgo...in si zaslužijo čisto svoj, prav tako zares svoj dom.

Ming - Kaj je narobe z njim? Očitno nekaj mora bit, saj vse drugo "štima". Torej...Ming je v zavetišču že cca 2 leti. Ga bo kdo psovojil? Polona ga namreč ne more.

Paprika - Smo vsi vzdihovali ob njeni rešitvi, gledali fotke, čakali da mine dolga karantena. In ko je vse urejeno, karantena, papirji itd. in je Papra tudi uradno na voljo za posvojitev, vse potihne. In kaj zdaj? Kam zdaj s to rešenko? Ki je imela tako veliko neizmerno srečo ane...OČITNO NE. Ker je še vedno v zavetišču. Super, fajn. Trud vseh vpletenih počasi ugaša. Očitno si Papra  ne zasluži svojega doma, al kako?

Čveka - socializirana, prijazna, prikupna, po vrhu pa še bela mačkonka. Še kar v zavetišču. Super.

Soča - prelepa, dolgodlaka muca, simpatična, potrpežljiva....a očitno premalo zanimiva.

In še mnogo takšnih je...preveč če smo natančni. Recimo Viktorija in Midi - po resnici povedano, mislila sem da bosta takoj posvojena; da bo veliko zanimanja tako za enega kot za drugega, že zaradi samega videza. Kaj je narobe z njima? Viki dobesedno hlasta pa človeški bližini, prijazna, energična, prelepa psica. Kam z Azraelom? Bo kdo poklical za prisrčno malo Glu?

Slednja vprašanja so popolnoma resna. Res. In ni odgovora "saj bo". Ga ni. Oziroma bo nazaj v uporabi takoj, ko bo posvojen Ming.

Se mi ne da dajati poleg linkov od njihovih tem...če kogarkoli zanima pač kaj več o naštetih in drugih psih/mačkah, se lahko brez napora z 2 klikoma sprehodi do njihovih tem. Ne more se vedno v nedogled čakati na "pravega" - kaj če ta nikoli ne pride? Če pride je seveda zelo simpl za našo vest, ko si rečemo "no, se je splačalo". Pa se ne obupava in se še vedno trdo dela - vedno se bo. Upam le, da ne zaman.

Lp vsem, Maja
Logiran
Strani: 1 ... 102 103 104 105 106 [107] 108 109 110 111 112 ... 779   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines