mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 12:00:00

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Kala
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 15   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kala  (Prebrano 42331 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Žiži
rad pišem
****
Sporočil: 348


WWW
« Odgovor #45 : torek, 06.06.2006 : 17:32:33 »

ja prav imaš ostržek, res ni vredna nobenega komentarja več!!!

držimo raje pesti,da bo Kala dobra mamica in bo imela Polona čim manj dela.

LP
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #46 : torek, 06.06.2006 : 17:34:18 »

Joj, Mojčica, ohladi se že. Angry Namesto da tule energijo trošiš, se raje udeleži Janine "igre", ki ti jo je predlagala v svojem postu danes. Ko boš pa vsem našla srečne domove, pa zaradi mene lahko trobezlaš še naprej.

Polona, rabite kaj brisač, cca 40x85 cm, ene malo več, druge malo manj? So rabljene (za tuširanje), so pa čiste in nič strgane. Imam tudi nekaj starejših prevlek za odeje (material mislim, da je bombaž), ki jih ne rabim, pa se jih lahko potem po potrebi  razreže na manjše kose. Bi kaj prav prišlo?

LP
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #47 : torek, 06.06.2006 : 17:35:04 »

Takole mimogrede, če smem  Grin.. Kala me je pravkar pošteno nagonila iz pesjaka. Očitno ni več lačna  Grin. In jaz nimam pojma, koliko mladičkov ima, je pa zagotovo zaključila s kotitvijo.
Logiran

mojčica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 321


« Odgovor #48 : torek, 06.06.2006 : 17:37:47 »


Citat
Žalostno pri celi zadevi je le to, da se dela norca iz vsega Smetkinega dela in truda in da ji je vseeno tudi to, da gre to na račun živali... kako zelo sloveceljsko... 


Citat
Vse čestitke Smetki, ki se zelo trudi in ohranja trezno glavo. 


Citat
Joj, Mojčica, ohladi se že.  Namesto da tule energijo trošiš, se raje udeleži Janine "igre", ki ti jo je predlagala v svojem postu danes. Ko boš pa vsem našla srečne domove, pa zaradi mene lahko trobezlaš še naprej
Citat
Naj samo omenim, da sem za mladičke dala že veliko oglasov in upam da bodo uspešni. V prihodnjih dneh bom seveda objavila še kakšnega. Namesto pisanja na forumu napišite kakšen oglas.

Mladički so res luštni in prav zagotovo bodo našli primeren dom. Wink
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #49 : torek, 06.06.2006 : 17:37:56 »

O super, veš da pride prav! Trenutno je njeno domovanje povsem usrano, zeleno, krvavo..., pa sem se hotela lotit projekta čiščenja, ampak ji še na misel ni padlo, da bi mi to dovolila. Se bo pa čistila kar nekaj časa, pa unesla se bo tudi počasi. Se je še vsak  Tongue. Tako da bomo porabili tega kar nekaj.
Logiran

MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #50 : torek, 06.06.2006 : 17:52:05 »

O super, veš da pride prav! Trenutno je njeno domovanje povsem usrano, zeleno, krvavo..., pa sem se hotela lotit projekta čiščenja, ampak ji še na misel ni padlo, da bi mi to dovolila. Se bo pa čistila kar nekaj časa, pa unesla se bo tudi počasi. Se je še vsak Tongue. Tako da bomo porabili tega kar nekaj.

Dostava jutri ali v četrtek popoldne, če ustreza? Danes bom vse preprala (na 90 stopinj, brez mehčalca bo v redu?), samo ne verjamem, da bo do jutri zjutraj suho.  Bom jutri poklicala in povedala, kako je stanje na fronti.

LP
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #51 : torek, 06.06.2006 : 21:28:02 »

Mojčica, sama si na svojem planetu neumnosti, komaj sem se prebila čez vse tvoje kozlarije, nebuloze in ostalo sr...e. Od kod jemlješ vse to? Tongue

Smetka, nč bt, še kak dan, pa boš imela magnet na tazadnji, Kala pa na šnofli! Cheesy

lp, Katarina
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #52 : torek, 06.06.2006 : 21:45:50 »

Mislim, da je najbolje, da pustimo nekatere ljudi v njihovi jezi, ce se tako radi kopajo v njej. Naj ne vplivajo na nase pocutje.
Mene zanima, kako bo cmokom ime. Sigurno imajo nekateri ze kaksne ideje. Katarina, ali to drzi. Ceprav je res, da ste morali zadnje case ze vpreci svojo domisljijo zaradi navala malckov. Ampak navijam za vaju s Smetko, da vama ne bo zmanjkalo energije in idej.
Svrk
Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #53 : sreda, 07.06.2006 : 08:29:47 »

Noooo kaj se dogaja z Kalo in malimi?  Cheesy

firbec ostržka, ki misli, da Smetka res nima drugega dela kot sedet za računalnikom in poročat  Lips Sealed Grin

Logiran
mojčica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 321


« Odgovor #54 : sreda, 07.06.2006 : 09:32:28 »

Jaz sem samo omenila, da se nikakor ne strinjam s sterilizacijo pred kotitvijo, ki bi bila zelo rizična za mamico v tako visoki brejosti. Poleg tega so mladički v tako visoki brejosti že zelo razviti in so psi oz. živa bitja, ki si zaslužijo živeti in si zaslužijo da se potrudimo in jim najdemo dober dom. Iz tega razloga sem napisala že več oglasov za mladičke
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #55 : sreda, 07.06.2006 : 09:52:13 »

Ena psička je mrtva, koliko je ostalih, ne vem. Me še vedno ne pusti zraven.
Logiran

bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #56 : sreda, 07.06.2006 : 10:01:48 »

Polona, drži se... tokrat je vsaj mama zraven (in niso samo dudarji Undecided)

Če gre kdo med tednom popoldne pomagat Poloni, bi se mu jaz pridružila v Lj (ali pa kje na Gorenjskem)...

Mojčica: tebi pa samo tole: z mladiči je OGROMNO dela. Pa čeprav si plačan (kot si napisala). Še vedno je ogromno dela in ogromno odrekanja. Seveda, če skrbiš za tamale kot se-za-gre. Če pa vse delaš samo na pol, potem pa res ni veliko dela...

Upam, da bo Kala kmalu spoznala, da je Polona fejst in prijazna (fejst prijazna Cheesy) ...
Logiran
mojčica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 321


« Odgovor #57 : sreda, 07.06.2006 : 10:07:22 »

 :'(Upam, da bo z ostalimi vse v najlepšem redu.  Wink

Priporočam pazljivost, ker te lahko Kala ugrizne. Imam že slabe izkušnje s takšno zaščitniško mamico. Res je pa, da me pasja mamica ni poznala.

Citat
Mojčica: tebi pa samo tole: z mladiči je OGROMNO dela. Pa čeprav si plačan (kot si napisala). Še vedno je ogromno dela in ogromno odrekanja. Seveda, če skrbiš za tamale kot se-za-gre. Če pa vse delaš samo na pol, potem pa res ni veliko dela...

Zato sem Poloni tudi čestitala za trud. Sploh kdo bere? Tongue

Ena pusica za mladičke  Kiss
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #58 : sreda, 07.06.2006 : 12:50:31 »

A da me Kala lahko ugrizne...hmpf...a misliš?
Danes bom tako ali drugače preverila stanje, število in spol tamalih. Upam, da se bom uspela zmenit z  njo brez uporabe zanke. Zjutraj je bila precej huda, pa sem ji uspela vseeno pospravit, z roke mi je tudi jedla, ampak vseeno mi pokaže, da ni šale...
Logiran

mojčica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 321


« Odgovor #59 : sreda, 07.06.2006 : 13:18:44 »

Citat
A da me Kala lahko ugrizne...hmpf...a misliš?

Ja, ne boše verjela Wink pes tudi grize - samo dobronamerno opozorilo.
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 15   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Kala
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines