mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 10:24:21

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Brčica
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 20   Dol
Natisni
Avtor Tema: Brčica  (Prebrano 51512 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #45 : sobota, 25.03.2006 : 22:53:29 »

Res je cotkana tale Brčica, sem jo imela danes možnost videti in v živo je še bolj cotkana, tako , da upam, da kmalu najde nov domek...lp
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #46 : sreda, 12.04.2006 : 11:11:13 »

http://www.moj-album.com/slike/1601452/P02c8ilvBL5T7Onn.jpg
Logiran

AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #47 : sreda, 12.04.2006 : 11:43:09 »

A prav vidim?!  Shocked
A gre vaši Brčici malo na otročje? Tongue

Je pa res super psička!
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #48 : sreda, 12.04.2006 : 12:03:59 »

Ja saj...sploh ne razumem, zakaj je nihče noče, res. Do zdaj je bil edini "resen" interesent gospod, ki jo je hotel za čuvaja. Tako zares...na dvorišče pa na ketno z njo...
Logiran

AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #49 : sreda, 12.04.2006 : 12:13:53 »

Bo že prišel pravi! Če ne bo pa nobenega, pa že mora biti tako.
Bo zaposljena v zavetišču kot babysitter Tongue

Vsekakor držim pesti, da bo našla najboljši možni dom!  Kiss
Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #50 : sreda, 12.04.2006 : 12:53:15 »

Do zdaj je bil edini "resen" interesent gospod, ki jo je hotel za čuvaja. Tako zares...na dvorišče pa na ketno z njo...

Hmpf, me zanima koliko časa bi Brčica porabila, da bi njega spravila na ketno namesto sebe  Grin

joj prejoj ostržka
Logiran
CAPKA
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 72


« Odgovor #51 : ponedeljek, 01.05.2006 : 14:50:40 »

Živjo!
Tale punca je pa mene popolnoma očarala,upam da jo v nedeljo spoznam.Res da ji ne morem nuditi dom,vendar ji pa želim,da dobi skrbne lastnike.
Pozdrav Zdenka!
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #52 : ponedeljek, 01.05.2006 : 19:11:47 »

Mene je tudi očarala, pa ji vendar tudi jaz privoščim čimprej skrbnika, ki bo samo zanjo...
Logiran

leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #53 : nedelja, 07.05.2006 : 16:28:10 »

No, danes sem pa tudi jaz imela možnost spoznati Brčico. Ne gre drugače, kot da bi jo prehvalila. Mala je res prikupna psička. Kiss Se mi je pa zdela zelo poslušna, vsakič ko sem jo poklicala je z veseljem prišla do mene.
Jaz bi jo takoj vzela, če bi jo lahko.

lp
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #54 : nedelja, 07.05.2006 : 18:49:42 »

No, mi smo pa imeli priloznost spoznati tebe, leni. Wink Sicer je najprej malo trajalo, da smo ugotovili kam spadas, ampak nam ni za zamerit. Grin Toliko imen in nickov, da komaj se sledimo kdo je kdo. In res lepo, da lahko se k enemu nicku na forumu dodamo obraz. Smiley lp
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #55 : ponedeljek, 08.05.2006 : 20:29:00 »

Pri nas od 30.12.2005. Išče nov dom.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #56 : torek, 16.05.2006 : 20:28:54 »

Kaj naj še naredim, da bo kdo opazil tole našo Brčo, ki si več kot zasluži nekoga le zase....
Logiran

delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #57 : torek, 16.05.2006 : 20:56:43 »

Polona pozdravljena!
Tale vaša Brčica je krasna punca, vsak dan listam vaš forum in predno končam mi oči še enkrat zanese k Brčici.Doma imamo psa, našli smo zavrženega , polomljenega in prestrašenega, da si poleg nas tudi jesti ni upal.Z vztrajnostjo in veliko, veliko nežnosti smo dosegli, da je sedaj po dveh letih in pol  pravi srečni scrkljanec.Vendar pa mu je nezaupanje do drugih ljudi ostalo, pa tudi napadalen je do drugih psov, morda je nekoliko bolj potrpežljiv le do kakšne samičke, pa še ta mu ni vsaka všeč.
Z veseljem bi pregovorila moža, da bi poskusili kako bi se ujel z Brčico, seveda, če bi že imeli ograjo okrog hiše, da bi lahko prosto letala, elektro služba nam noče prestaviti kandelabra, dokler ne končajo z deli, ko napeljujejo elektriko pod zemljo. tako počasi jim gre, da mi gredo že na živce. Zato moramo našega Dona že ob petih zjutraj peljati na dolg sprehod, potem še zvečer, dopoldan je v hiši, popoldan malo v boksu, večina pa s povodcem letamo z njim po sadovnjaku.Zvečer je seveda tudi z  nami v hiši,kjer tudi spi.
Ko pa bo ograja pa bo mogoče vsaj jutranji dolg sprehod odpadel. ker je dvorišče dovolj veliko za dirke.Torej šele, ko bo ograja, bom poskušala moža prepričati, in bi morda potem vsaj poskusili, kako bi se naš ujel z Brčico?
Seveda, če se boste strinjali.Kako pa se razume z mucki? Imamo namreč sedem mačkonov in ne bi hotela, da bi bili preganjani.
Se opravičujem, ker sem bila tako dolga in lep pozdrav.
Jana
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #58 : torek, 16.05.2006 : 21:02:40 »

Jana, z njo ne bi bilo nobenega problema...rada je v središču pozornosti, ki si jo tudi zasluži, rada "dela red"  Cheesy, ne prenese, da bi se kdo na koga kregal...tudi muce bi vzela za svoje, zagotovo...Zna biti sicer zelo užaljena, meni "šteje" ure, ko me ni doma in če se ji zdi, da sem pretiravala  Smiley, se nekaj časa dela, kot da me ne pozna. Hočem povedat, da sprejme čisto vse in vsakega, da bi le lahko bila zraven tistih, ki jih ima rada.
Logiran

delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #59 : torek, 16.05.2006 : 21:13:26 »

Živjo Polona!
Tudi naš Don šteje ure, ko smo v službi, ko pa pridemo domov je cel rompompom, kar joka od sreče,nikoli od žalosti, vedno le od sreče.Vprašanje kako bi ta hrup prenesla Brčica, sicer pa bi se najbrž navadila, potrebno bi bilo poskusiti. Upam, da bo ograja nared vsaj v enem mesecu. Kar se prepirov tiče pa naju je že naš Don prevzgojil, da ne povzdigujeva glasu, četudi sva kdaj slabe volje ne.Včasih se človek lahko veliko pametnega nauči od živali in nasploh postane ob živali boljši človek, če le ima vsaj malo srca
Se slišimo.
Jana iz Most pri Komendi
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 20   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Brčica
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines