mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 23:33:59

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Brčica
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 20   Dol
Natisni
Avtor Tema: Brčica  (Prebrano 51353 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #75 : nedelja, 21.05.2006 : 20:51:21 »

Ja, veselo sporočam, da mi je uspelo moža prepričati,prepričevanje že traja kar par mesecev. Včeraj zvečer pa se je kar naenkrat omehčal. Privolitev je že to, da je bil danes pripravljen iti spoznati Brčico.Iz prakse pa vem, da se dokončno omehča takoj, ko živalco vidi.Seveda nekaj nerganja še pričakujem, dokler ne bo Brčica končno pri nas,potem pa sploh ne bo več priznal, da je imel kaj proti.Važno je bilo, da ga pripravim do tega, da jo želi spoznat, to je bil trd oreh in nisem bila sigurna, da mi bo uspelo. Očitno je poln prijetnih presenečenj. Saj on ima strašno rad živali, kot jaz, vendar pa je nonstop obemenjen s tem, ali se jim posvečava dovolj, da so srečne, te najine mucke in kuža, ali ne.Čim eden od njih ne skače od sreče, je že zaskrbljen, da ni slučajno žalosten ali bolan. V tem pretirava še bolj kot jaz.Pa sem ga prepričala, kako čudovita in živahna je Brči in da bo tudi Don srečnejši, ko bo imel njeno družbo.Ker je Polona zbolela smo spoznavni dan malce preložili.
Hvala lepa vsem, ki ste držali pesti, sedaj si mož ne bo premislil in je Brčica že praktično naša.Sigurno je k temu pripomogla tudi pozitivna energija vseh vas,res hvala.Lep pozdrav, Jana
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #76 : nedelja, 21.05.2006 : 21:02:04 »

O Jana super. Tako bo Brčica kmalu v novem domeku pri super ljudeh, katero boste imeli izredno radi..lp
Logiran
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #77 : nedelja, 21.05.2006 : 21:04:02 »

Sicer bom zadrževala sapo do takrat, ko bo dejansko pri vas, ampak moram že zdej čist potih rečt  juhu! Cheesy
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #78 : ponedeljek, 22.05.2006 : 22:57:05 »

Polona tu  Smiley. Lastniški psi načeloma nimajo vstopa, ampak v tem primeru pa vseeno želim, da pridete z Donom. Bi šlo?
Z Brčico dobite v trajno last tudi en konček mojega srca, a bo to tudi šlo?
Logiran

Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #79 : torek, 23.05.2006 : 07:50:21 »

Prav vesela sem za Brčico - Polona saj ti še Shy ostane, res pa je, ker miniji odhajajo, v bistvu je le še eden, bodo tvoji notranji prostori malo samevali a ne??  Tongue
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #80 : torek, 23.05.2006 : 12:58:56 »

 Cheesy
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #81 : torek, 23.05.2006 : 17:27:48 »

Polona, zdravo!
Prebrala ste moje misli, saj sem tudi sama razmišljala, da bi bilo najbolje ko bi s seboj pripeljala našega Dona, tako bi se Don in Brči že prej počasi navadila eden na drugega. Vendar vam tega nisem upala povedati, ker sem mislila, da ne bi dovolili, vsiljiva pa nočem biti.Prav vesela sem , da se strinjava.
Tudi vaše vprašanje ali vzameva skupaj z Brčico še košček vašega srca naju je zelo razveselilo. Seveda ga vzamemo z velikim veseljem, pri vas pa pustimo koščke naših src, pa tudi stike bomo obdržali, ali ne?
Bomo Brčico počasi navadili na nas, da ne bo selitev zanjo prehud stres, ali ne?
Kmalu se slišimo in vidimo takoj , ko bo mogoče.Trenutno imamo še vsako popoldne delavca, ki betonira ograjo, čas pa ima samo ob popoldnevih in ob vikendih, zato gre bolj počasi. Prisrčen pozdrav,Jana, Frenk,Don,7.muck in Piki
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #82 : torek, 23.05.2006 : 17:41:39 »

Ker je prej zmanjkalo prostora, bi rada tukaj naštela še imena muck.
Levči,9.let-Jaka,6.let-Mikica in Buči,5.let-Miša,4.leta-Bela in Loti,2.leti.Belo in Loti sem po dudki sama spravila gor, ker je njuna mamica umrla takoj po skotitvi zaradi notranje krvavitve,uh-kako smo jokali.Sedaj so vse sterilizirane.
Piki, ki sem ga omenila v prejšnjem posu pa je papagajček, star 3.leta.
To je naša cela živalska družina , vendar pa nam manjka še Brčica-in potem bomo popolni.
l.p.
Jana
Ps;Frenk, pa je ime mojemu možu, da ne bo pomote, da bi kdo mislil, da je to tudi kak mačkon, no na nek način morda tudi je....Ha, ha, ha
Logiran
Jolly1
rad pišem
****
Sporočil: 312


« Odgovor #83 : sreda, 24.05.2006 : 16:52:53 »

K
Ps;Frenk, pa je ime mojemu možu, da ne bo pomote, da bi kdo mislil, da je to tudi kak mačkon, no na nek način morda tudi je....Ha, ha, ha

Ha, ha tole me je pa prav fino nasmejalo Smiley
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #84 : petek, 26.05.2006 : 07:58:44 »

Dva osla Cheesy Cheesy:
http://www.moj-album.com/slike/1601452/mMy0dTI9OaVr7KfG.jpg

Eden od njiju še vedno išče nov dom Grin.

Jst se pa na tole sliko vedno tako nasmejem Grin Grin Grin, da jo imam že kar za polepšanje pokvarjenega trenutka dneva od kakšne zoprne stranke. Upam, da bo Brčica takšne prijetne scene Cheesy še pripravljala s svojim početjem, ker je res noro dobra kuža. Da ji bo v novem domu ful dobro, o tem ne dvomim. Še boljše bo postalo vsem njenim novim sostanovalcem, saj je ena taka sladka psička.... Kiss
V glavnem - en osel od teh dveh na sliki torej ostaja doma Wink?
lp vsem polonak
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #85 : petek, 26.05.2006 : 12:31:12 »

Škoda, ker nisem še filmčka posnela takrat, ko se je Brčica s tem oslom menila. Jaz se tudi še kar režim, ko vidim to fotko...drugi osel bo šel pa najbrž kar z njo.
Logiran

delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #86 : petek, 26.05.2006 : 21:17:25 »

Živjo Polona!
Ko bo Brčica pri nas bomo potem imeli kar dva oslička, kajti tudi Don ima enega plišastega, le da mu že manjka nekaj okončin. Sigurno bo Brči svojega čuvala, da ji ga Don ne bo pomanjšal, on se pa za svojega ne boji preveč, ker ga (kot tapravega dedca) bolj zanima žoga.
Imela bosta skupni kavč, Don že ima enega prevelikega, ravno za Brči je še prostor. Če pa bo damica želela svoj mir, pa ji bomo nabavili veliko pleteno košaro, mehko obloženo, da se bo lahko raztegnila podolgem in počez.
Čeprav bosta imela vsak svojo posodo, ji bo Don vedno dovolil, da pofirbca vanjo, če je v njegovi slučajno kaj boljšega. Celo mačjemu firbcu dovoli, da vtika svoj smrček v njegovo posodo in potrpežljivo čaka, da se umakne.
Sicer je zaradi slabih-hudih izkušenj v preteklosti nezaupljiv do nepoznanih ljudi in pa psov-samčkov ne mara. Do samičk pa je pravi kavalir. V bistvu je zelo nežna , scrkljana duša in zato sem prepričana, da bo tudi Brči z nami srečna, če se bo le mogla posloviti od vas. 
Včasih se kar bojim, da nam jo kdo pred nosom spelje, vendar moramo najprej dokončati ograjo, da bo svobodno letala in norela skupaj z Donom in mačkoni po dvorišču in sadovnjaku. Polona, če vas pot zanese v naš konec, prej kot mi utegnemo priti k vam, Pridita z Brči ali sama, da vidite kako je pri nas, tako boste najbolj prepričani ali bo za Brči dobro poskrbljeno.Moj mobi,031 736085. Prisrčen pozdrav, Jana
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #87 : sobota, 10.06.2006 : 21:28:53 »

Pozdravljeni vsi dobri ljudje na tem forumu!
Končno smo jaz, mož in nečakinje spoznali Brčico, na kar smo dolgo čakali, a žal do sedaj ni bilo te možnosti. Spoznala sem, da je po karakterju močno podobna našemu Donu, in da je strašno navezana na Polono. Tudi Brči, tako kot naš Don želi biti v centru pozornosti, ker je Brči zelo inteligentna punca, se mu ne bi pustila podrediti, enako tudi Don ne njej.Prepričana sem, da bi Brči tako pogrešala Polono(njen pogled namenjen Poloni, me je dodatno prepričal), da sploh ne bi hotela jesti od žalosti in bi zaradi svoje inteligence slej ko prej našla pot na odprto, da poišče svojo Polono.In potem bi se izgubila in bi pretrpela kalvarije, če bi jo sploh še kdaj našli. Ne, ne upam tvegati,nekateri psički se lahko prilogijo, tisti, ki je tako navezen kot Brči se nikakor ne bi mogla, še sploh pa ne , če bi morala pozornost novega skrbnika deliti še z drugim enako navezanim psom. Ne bi šlo. Po mojem mnenju, bi bila Brči najbolj srečna, da bi ostala pri Poloni za vedno, tudi Polona je močno navezana na to svojo pametno, igrivo, neverjetno punco. Zares, Brčica je tako izjemna punca, da si tisti, ki je ne poznate ne morete niti misliti. Smiley  Smiley  Smiley
Se bom tolažila s tem, da bom brala novice povezane z njenimi prijetnimi vragolijami, odločili pa se bomo rajši za psičko mladičko, bo za vse lažje glede na to, da naš Don hoče vso pozornost zase, se bo veliko lažje privadil mladički, do njih je tudi zelo nežen. Sva s Polono že zmenjeni. Smiley  Smiley  Smiley L.p., Jana
Logiran
saska
odvisnež
*****
Sporočil: 563


« Odgovor #88 : nedelja, 11.06.2006 : 00:34:35 »

jaz bi pa dodala nekaj besed... to, da je Brčica navezana na Polono nebi smel biti razlog, da ne bo šla v nov dom. če bi bilo tako bi lahko Polona obdržala prav vsakega pesjana in mačkona, ki ji je v življenju prekrižal pot. vsaj meni se tako zdi, saj se jih je velika večina v času, ki so ga preživeli s Polono, na njo tudi zelo navezali. če bi bila ta navezanost glavni razlog, da kužki in mucki ne morajo iti v nov dom bi moral potem naprimer tudi Ninko ostati pri Poloni, saj se je tudi on že navezal na njo. ali pa Walker, ki Polono varuje pred vsemi okoli nje. pa tudi Luna in Ela (Cerkniški Brčici), ki hodita za Polono, kot dve mali rački za mamo raco. ali pa Ben in Bela, ki sta bila na začetku tako boječa, da je ta strah prerasel že v agresijo. s Polonino pomočjo pa sta zdaj oba prav super pesjana. tudi Muc, ki misli, da je Polona na svetu samo zato, da ga bo čohala. pa Shy in ostali Polonini varovanci potem ne morajo v nov dom, saj so vsi zelo navezani na Polono. čudno bi bilo če nebi bili navezani na njo, saj je prav vsakemu izmed njih Polona rešila življenje. z njo so v stiku vsak dan, pri njej se počutijo varne, ona jih hrani, neguje in jim daje ljubezen, katere verjetno pred tem niso bili deležni. pa to še vedno ne pomeni, da zaradi tega ne morajo v nov dom. prav vsak izmed njih si zasluži svojega gospodarja in dom v katerem bi jim bilo vsaj tako dobro ali pa celo boljše, kot jim je pri Poloni. ko en izmed njih odide novim dogodivščinam nasproti kmalu pride nov pesjan ali pa mačkon, ki potrebuje pomoč. in takih, ki čakajo rešitelje ni malo... vsak pes se lahko navadi na nov dom, tudi Brčica bi se, zato resnično upam, da se bo našla dobra duša, ki bi jo vzela k sebi. vem, da nekje nekdo čaka nanjo... samo našla se še nista  Smiley
Logiran
saska
odvisnež
*****
Sporočil: 563


« Odgovor #89 : nedelja, 11.06.2006 : 01:28:38 »

aja... še nekaj... oglasila sem se v tej temi zaradi tega:

Preprièana sem, da bi Brèi tako pogrešala Polono(njen pogled namenjen Poloni, me je dodatno preprièal), da sploh ne bi hotela jesti od žalosti in bi zaradi svoje inteligence slej ko prej našla pot na odprto, da poišèe svojo Polono.In potem bi se izgubila in bi pretrpela kalvarije, èe bi jo sploh še kdaj našli. Ne, ne upam tvegati,nekateri psièki se lahko prilogijo, tisti, ki je tako navezen kot Brèi se nikakor ne bi mogla, še sploh pa ne , èe bi morala pozornost novega skrbnika deliti še z drugim enako navezanim psom. Ne bi šlo

Jana Brčico ste spoznali šele danes, z njo ste preživeli največ eno uro, zato resnično ne morate vedeti kako bi ona odreagirala v novem domu. spisali ste celo zgodbico, a v bistvu sploh ne veste če bi bilo tako... jaz se z vami ne strinjam. dvomim, da se Brčica nebi navadila novega doma. žalostno je to, da bo mogoče kdo prebral tole in ga bo vaše pisanje odvrnilo od posvojitve pa čeprav bi mu bila Brčica res všeč. jaz sicer upam, da se to ne bo zgodilo, ampak vseeno lahko s takim pisanjem naredite več škode, kot koristi... to je pač moje skromno mnenje...  Undecided
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 20   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Brčica
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines