mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 05:39:15

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  predpisi in dokumenti  |  Lastništvo psa  |  Tema: Stanovanjski zakon, število psov?
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 18   Dol
Natisni
Avtor Tema: Stanovanjski zakon, število psov?  (Prebrano 57746 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
oxy
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 220


WWW
« Odgovor #75 : nedelja, 22.01.2006 : 11:21:04 »

Zdravo yo! vesela sem, da imaš ti krasne sosede!pobiram iztrebke,v stanovanju ne lajata ne norita,....itd....pa od začetka sem bila prijazna samo to v naši stolpnici nič ne pomaga. taki pač so- nimajo nič za početi, zato se spravljajo na nas mlade.....sedaj sem imela pol leta mir, ko sem med poletjem začela vpiti na vodjo stolpnice in od takrat je ona tako prijazna z mano.....ker nisem imela druge rešitve,.....ta ženska pod mano pa ne da miru,.....vsaka stvar jo moti- ampak če mi kej reče sem samo tiho ali pa se nasmejim in si svoje mislim- ne da se mi....rada bi normalno živela....ja Tara pri nas v stolpnici res samo pomaga, da začneš upiti, ker na lepši način se ne da.lp
Logiran
bolha2
odvisnež
*****
Sporočil: 871


« Odgovor #76 : ponedeljek, 30.01.2006 : 13:03:13 »

Mogoče malo neumno vprašanje, ampak mi vseeno povejte, če se v teh 5 živali šteje ena vrsta živali ali več. Recimo jaz imam doma 4 mačke in psico, kar je 5 živali, a to pomeni, da po pravilih ne bi smela imeti še enega psa ali mačko. Pa še to, če bi se jaz z mojimi živalmi preselila k staršem v bajto(kar imamo namen v prihodnosti), ki ima tudi 2 mačkona, bi bilo potem zelo narobe, ker bi bilo 6 mačkov in psica. Kakšno dejavnost pa lahko prijaviš, če imaš več živali, če so vse sterilizirane oz. kastrirane-torej ne morem vzreje, zavetišče tudi nismo, imamo jih za družbo in crkljanje. Kakšna možnost je še.
Hvala za odgovore, lp.
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #77 : ponedeljek, 30.01.2006 : 13:13:58 »

Kolikor je meni znano, ima 5 zivali lahko ena oseba.
m.
Logiran
simi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.225


« Odgovor #78 : ponedeljek, 30.01.2006 : 13:43:39 »

Sedaj se je spremenilo in je 5 zivali na gospodinjstvo.
Logiran
Maja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.065


« Odgovor #79 : ponedeljek, 30.01.2006 : 13:45:31 »

Torej mi kršimo zakon, ker imamo 7 živali v hiši-stanovanja so 3, prijavljeno pa je kot skupno gospodinjstvo  Angry
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #80 : ponedeljek, 30.01.2006 : 13:48:56 »

Pa prej je veljalo, da med teh 5 zivali ne spadajo recimo ribe, pa morski prasicki, pa ptice, skakaci, hrcki, misi itd.. Mislim da je veljalo za pse in macke, mrbit tudi za dihurje.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #81 : ponedeljek, 30.01.2006 : 21:07:34 »

Sedaj se je spremenilo in je 5 zivali na gospodinjstvo.

Kdaj se je to spremenilo?
Logiran
oxy
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 220


WWW
« Odgovor #82 : četrtek, 02.02.2006 : 07:02:57 »

Ali to povsod velja? ni važno kje......?
Logiran
koker
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 122


« Odgovor #83 : četrtek, 02.02.2006 : 07:27:05 »

Ta zakon se je spremenil v cca dveh-treh letih, ko je bil v parlamentu g.Blaž Kavčič
(bil je tudi predsednik KZS), velja za celo državo. Sprememba je tudi v tem, da sedaj
piše, da imaš lahko 5 odraslih psov v gospodinjstvu. Ker pet psov v gospodinjstvu,
imaš lahko zelo hitro, ali jih tudi presežeš, ko ti ena psička skoti mladiče.
Logiran
Maja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.065


« Odgovor #84 : četrtek, 02.02.2006 : 21:07:23 »

Koliko mora biti pa star, da se šteje za odraslega? Npr. imaš psa, starega 8 mesecev, ki ti je ostal iz legla in ga še nisi prodal...?
Logiran
oxy
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 220


WWW
« Odgovor #85 : sreda, 15.02.2006 : 19:29:38 »

Zdravo! danes sem šla na spo( podjetje za upravljanje nepremičnin) in vprašam enega gospoda, ki tam dela če lahko dobim pravilnik o hišnem redu in je reku, da ga ni- da sploh ne obstaja,....sem ga vprašala glede živali- pojma ni imel,.....v sredo 22.2 imamo sestanek in bomo šele sedaj govorili o pogodbi medsebojnih razmerjih,....kaj če se pol stolpnice strinja, da mora en pes ven pa da ga jaz ne dam kaj lahko naredijo? jst ne dam nobenega psa ven,.....ni govora,....ali bi kdo od vas, ki ima malo več pojma o teh zakonih šel z mano na sestanek,....ker res nevem kaj bo,....nevem kaj nej,..lp
Logiran
Tara04
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 481


« Odgovor #86 : sreda, 15.02.2006 : 19:51:49 »

jaz ti svetujem da vprašaš kakega odvetnika in boš najbolj točno vedela.Pol se pa na sestanku lahko sklicuješ na to da si se posvetovala z odvetnikom.
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #87 : sreda, 15.02.2006 : 22:08:46 »

Mislim da je bilo ze nekje napisano, da je hisni pravilnik lahko sprejet, samo ce se z njim strinjajo vsi etazni lastniki, pol stolpnice jim torej cisto nic ne pomaga..vseeno raje k kaksnemu odvetniku.
Logiran
metha
rad pišem
****
Sporočil: 392


« Odgovor #88 : četrtek, 23.02.2006 : 17:12:41 »

Oxy, kako je šlo včeraj na sestanku? Jaz sem ti prejšnji teden poslala zasebno sporočilo, pa ni bilo nobenega odgovora. Pa so mi potem razložili, da če nimaš vsaj midi paketa, jih ne moreš prejemati. Ampak meni pa je sporočilo poslalo  ???Upam, da je bilo vse OK. Sporoči, če še vedno rabiš pomoč.
lp
Logiran
oxy
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 220


WWW
« Odgovor #89 : četrtek, 23.02.2006 : 23:14:32 »

Zdravo! ja metha a sploh ne mormo imeti več zasebnih sporočil? a zato meni več ne dela?ja glede sestanka....od fanta strica sem poablastila in je šel namesto mene.....in mu noben tudi besede ni rekel.....ko so pa začeli temo glede psov je pa tisti iz spo-ja rekel, da nikjer nič ne piše glede psov in da naj kar spremenijo temo....problem v tem je da sem mlada in da meni upajo težit( pardon izrazu) v resnic mi pa nobeden nič ne more.....jaz sem se pa tako bala,.....tako, da so se pogovarjali samo o pasjih iztrebkih in nič drugega,....lp
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 18   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  predpisi in dokumenti  |  Lastništvo psa  |  Tema: Stanovanjski zakon, število psov?
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines