mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 16:21:46

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Gozdna vila
Strani: 1 2 [3]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Gozdna vila  (Prebrano 12071 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #30 : četrtek, 22.06.2006 : 19:28:08 »

Ja, zaupala ti je in ti si naredila tisto, kar je najboljše zanjo. Vem, kako se počutiš, iz lastnih izkušenj. Jaz se po 4 letih še vedno zjokam, ampak vem, da smo takrat storili prav in smo Arija odrešili muk. Hvala bogu, da imajo živali to možnost, ljudje je nimamo.
Res si ji polepšala zadnje dni, da ni bila sama. Mogoče je pa čutila, da ji boš pomagala v lepši svet, brez bolečin...
Je pa vseeno hudo Cry Cry Cry
Logiran
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #31 : četrtek, 22.06.2006 : 20:06:45 »

Mala lepotica s prelepim imenom, ko pride cas, se vidimo na oni strani mavrice. Mojim zgagam, ki so ze tam, sem narocila, naj pazijo nate.
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #32 : četrtek, 22.06.2006 : 20:13:23 »

Zaupala mi je, ne...

Ja Smetka ti je..in vedela je zakaj in vedela je zakaj ravno tebi. Ni bila sama, bila si z njo. To je potrebovala. Nič ni naključno. Drži se, mi vsi pa mislimo na Vilo...


Mala lepotica s prelepim imenom, ko pride cas, se vidimo na oni strani mavrice. Mojim zgagam, ki so ze tam, sem narocila, naj pazijo nate.

Tudi jaz mojemu borčku...Mi je hudo zanjo, res...hudo, kaj vse je morala pretrpet da je zdaj odrešena...

Vila...naj ti bo lepo..se srečamo...na nebu je nova zvezdica.

Diana
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #33 : četrtek, 22.06.2006 : 20:28:57 »

Ze od zjutraj se trudim napisati nekaj pametnega, kaksno spodbudno besedo, pa kar nic ne pade pod prste. Cry Zal mi je za malo punco, se bolj zal pa zate Polona, ker moras sprejemati taksne odlocitve. Drzi se. lp
Logiran

sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #34 : četrtek, 22.06.2006 : 20:38:57 »

sem jo imela čast spoznat... malo shirano pasje dete...  Cry

najbrž je tako najbolj prav. čeprav boli.

žal bremena takih težkih odločitev padejo ravno na ramena tistih, ki niso sami zakrivili takega poteka dogodkov in se trudijo zadeve popraviti, kolikor se le da. s tem paradoksom se najbrž ne bom nikoli povsem sprijaznila.





Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #35 : četrtek, 22.06.2006 : 21:06:17 »

Mene najbrž spet čaka takšna odločitev  Sad . Naš Jani je namreč spet na antibiotikih in zalivju (ledvička) pa se zadeva kar noče izboljšat ... Se še kar tolažim da bo jutri boljši  Undecided . Zato Polona glavo gor, pri tebi je bila vsaj zadnje ure ljubljena.
lp
T.
Logiran
horvat73
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 217


« Odgovor #36 : četrtek, 22.06.2006 : 21:46:40 »

Redno spremljam na tem forumu vse, kar se dogaja tam pri vas, ampak tele besede so me primorale, da sem se sedaj prvič oglasila tukaj:

Citat
najbrž se bere, kot da sem kakšen robot,

Nihče pri zdravi pameti ne bi nikdar pomislil kaj takega!!!
Toliko volje, truda in srca, kot ga vlagaš v delo s temi ubožci je vredno vse pohvale in če si se odločila tako, kot si se, vsi vemo, da si se zato, ker ni bilo druge izbire ...

Moja Roxi je tam zgoraj prav gotovo vesela družbe ... (z ovčarji - ali pa nekaj podobnega njim - se je vedno dobro razumela  Wink)

Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #37 : petek, 23.06.2006 : 08:25:34 »

Smetka drži se, psički je gotovo bolje na oni strani  Cry. Sigurno si se prav odločila.
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #38 : petek, 23.06.2006 : 09:38:30 »

Toliko volje, truda in srca, kot ga vlagaš v delo s temi ubožci je vredno vse pohvale in če si se odločila tako, kot si se, vsi vemo, da si se zato, ker ni bilo druge izbire ...

Smetka drži se, radi te imamo (čeprav nekateri samo na daleč).
Logiran
Strani: 1 2 [3]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Gozdna vila
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines