mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 15:23:39

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Julko
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: Julko  (Prebrano 19340 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #75 : nedelja, 13.08.2006 : 19:18:56 »

Naj povem da sploh nisem nameravala skomentirati te "poteze" novih-bivših lastnikov Huh..še vedno lahko samo rečem - brez komentarja. Julko je pa itak 1A  Cool
Logiran
Tejka
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 78


« Odgovor #76 : ponedeljek, 14.08.2006 : 06:03:20 »

Meni se pa zdi, da vseeno malo pretiravate, ko tako obtožujete bivše lastnike, ki so Julkota pripeljali nazaj. S tem boste odgnali marsikaterega novega morebitnega lastnika. Ne poznam sicer ne Julkota, ne njih in ne ozadja, zakaj se je pes znašel znova v zavetišču (če bi ga, se morda tudi jaz ne bi strinjala s to potezo Huh). Vendar mislim, da se bo ob takem zgražanju marsikdo ustrašil vazeti psa iz zavetišča, ker se bo bal, da če mu slučajno ne bo uspelo, boste spet pa nanj navalili...

LP in držim pesti, da najde Julko čimprej ene fajn lastnike!   Teja
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #77 : ponedeljek, 14.08.2006 : 09:25:55 »

Najbrž smo se napačno razumeli. Julka so prišli pogledat, se zanj odločili, mi smo rekli okej, ampak mora prej na kastracijo. Glede na to, da nas zadnje čase fejst finance bašejo, peljemo tistega, ki je najbolj nujen. In gotovo je nujen tisti, ki gre v nov dom. Torej...Julko je šel na kastracijo, domenili smo se, da ga še cepimo steklino in registriramo na novega lastnika, ostal pa bo še nekaj dni pri nas, da poberemo šive in ga rešimo lučke okoli glave. V tem času smo se slišali vsak dan, praktično tik pred zdajci pa so si premislili. Julko torej sploh še ni šel iz zavetišča. Včasih me je vse mogoče presenetilo....zdaj me ne več. Tudi čisto vsakemu milijonkrat povem, da psa ali muco nazaj, če zaradi česa ne gre...in vedno dodam, da ne bom jezna, da ne bom niti spraševala....samo žival nazaj, pa je. Tudi ne obsojam niti se s tem ne ukvarjam, sem le zadovoljna, da jih res pripeljejo nazaj brez slabe vesti (ker jih sicer ne bi), pa je. Tudi Julko bo našel pravega, sem prepričana. Je pa cepljen steklino, kugo itak, čipiran itak, kastriran itak...išče torej nov dom.
Logiran

Tejka
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 78


« Odgovor #78 : ponedeljek, 14.08.2006 : 10:31:30 »

Smetka, se popolnoma strinjam s tabo! Sicer pa moja pripomba ni letela nate, ampak na ostale, ki so tako vsevprek kritizirali to odločitev (kot že pri Žiži). Tudi meni se zdi, da če se z živaljo ne ujameš oz. čim pogruntaš da ne bo šlo, je bolje jo pripeljati nazaj... Je pa res, da je potrebno tudi preden sploh vzameš žival realno oceniti ali bo šlo ali ne. Kar pa ne pomeni, da morda ugotoviš šele potem, ko že imaš žival , da ne bo šlo.
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #79 : četrtek, 07.09.2006 : 20:33:11 »

A Julkec pa tudi še vedno čaka svojega človeka? Pa tako fejst fante! Res.
 .Želim si, da bi nocoj sanjala, da kar dva potencialna posvojitelja mislita nanj, bosta morala pohiteti, da ga eden drugemu ne speljeta, tisti, ki bo ostal praznih rok,naj kar bo malce žalosten, ker bo zamudil enkratnega Julkota , pa ne predolgo saj bo tudi kakšen drug kosmatin vesel, če postane njegov. Smiley
Tisti, ki mislite na Julkota, hitro pot pod noge in ponj, da vam pred nosom ne speljejo tega krasnega fantina.  Smiley  Smiley  Smiley
l.p.
Logiran
šnapi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 407


« Odgovor #80 : petek, 08.09.2006 : 21:54:35 »

Julkec je pa itak svetovna faca  Cheesy Kiss, ki kljub svojemu mirnemu značaju zna biti tudi razigran pesjanček.
Logiran
maja22
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 56


« Odgovor #81 : ponedeljek, 11.09.2006 : 07:14:44 »

pikec mali, je včeraj delal veselje in družbo meni in fantu...mislim da je to prekrasno bitjece tako očarljivo,...da bo slej ko prej našel nekoga ki si ga bo zaslužil. Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss ....
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #82 : sobota, 16.09.2006 : 16:39:45 »

Julko je po novem Luigi in ima nov dom. Lp vsem.
Logiran

ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #83 : sobota, 16.09.2006 : 16:42:52 »

super :Dodlično :-*kam pa je šel?
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #84 : sobota, 16.09.2006 : 16:52:26 »

Julko, super, super, joj sem vesela !Spet ene moje sanje uresničene.
Upam, da njegovi ljudje berejo in bodo kaj poročali kako so.
Julkec, srečno   Cheesy  Smiley  Cheesy  Smiley  Cheesy  Smiley  Cheesy  Smiley
l.p.
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #85 : sobota, 16.09.2006 : 17:01:07 »

HuhHuh A RESSSSSSS?HuhHuh Cry Cry Cry Samo sem zelo vesela za njega, zeloooooo Smiley Luigi praviš? Sej je tok igriv stric ratu, da mu kar paše to ime Wink Novim lastnikom želim veliko lepega z to pasjo lepoto, pa dajte se kej oglasit, drugače vam pridem na vrata trkat! Roll Eyes Vzeli ste super kužka, priden, ubogljiv, z najlepišmi učki na svetu, vem da vam bo v veselje vsako minuto. Julkec, priden bodi srček Kiss Kiss Kiss

Presrečna Maja
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #86 : sobota, 16.09.2006 : 17:07:50 »

hej vidve to ni več julkec on je zdaj gospod Luigi Cool
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #87 : sobota, 16.09.2006 : 17:10:30 »

 Tongue
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #88 : sobota, 16.09.2006 : 17:17:19 »

 hehe Cheesy
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #89 : sobota, 16.09.2006 : 17:57:23 »

 Shocked

kakšno lepo presenečenje! ful sem vesela zanj, da je končno dobil svoje ljudi.
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Julko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines