mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 17:04:30

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Pretepeni lepi Hari
Strani: [1] 2 3  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pretepeni lepi Hari  (Prebrano 12213 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« : ponedeljek, 26.06.2006 : 21:34:53 »

Da ne boste mislili, da v Horjulu počivajo!  Wink Grin

http://www.moj-album.com/slike/1601452/lhj6SoZRmtxnt4KQ.v.jpg
http://www.moj-album.com/slike/1601452/rhq6hP84NK5BpJ0z.v.jpg

No, tole ni Kimi (po domače Kimel  Cheesy Grin), ampak je naša zadnja pridobitev, Hari. Star je kako leto in pol.

Pesjanko je v slabem stanju, ves pretepen, prebit ima tudi hrustanec znotraj ušesa, zato mu antibiotiki ne udejo  Undecided Huh. Poln je bolh in klopov - kako bi le lahko bilo drugače, ko pa je bil prepuščen sam sebi in naravi.

Lp od prekuhane Srakice  Roll Eyes Tongue Cool Wink in eh navdušene ostržke
Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #1 : torek, 27.06.2006 : 22:06:29 »

Tole je bilo prvo današnje, ne preveč vzpodbudno poročilce o lepem Hariju:

Revež je še vedno čisto izmučen od svojega prejšnjega življenja  Sad Angry Shocked in cel dan že pančka v svoji hiški. Vem, da svoje naredi tudi vročina, vendar ... too much, pa tak life  Angry Angry.

Zaenkrat ne kaže prav nobene agresije do ostalih pesjanov, prav nasprotno, boji se jih. A ker je pes po naravi zvedava žival, jih vseeno pogleda z enim učkom, če mu že ravno stojijo pred njegovim boksem  Huh, hehe.

Klopke tudi pridno pobiramo ... ne zaostaja dosti za revico Vilo  Shocked sram.

Smo ga komaj kam "strpali", ampak smo veseli da smo ga.  Cool Cheesy Wink

Lp, srakast Arsek - prevos ostržkla
Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #2 : torek, 27.06.2006 : 22:09:18 »

Potem pa je vročina popustila, Ines se je spet prijela naleuzljiva dobra volja in lepi Hari se je takole vživel v Horjulski vsakdan  Kiss:

Pesjanko je bil na svojem prvem resnem sprehodu.

Prvo in NEIZPODBITNO dejstvo je, da so jajčka MOTEČ element  Cheesy.
Drugo in prav tako VERJETNO dejstvo pa je, da s pesjanom niso delali lepo  Angry Sad Cry Sad Angry. Domnevam, da je bil večkrat tepen kot pohvaljen ... kaj pa kakšna pozitivna motivacija, fooolk  Shocked Shocked.

Po sprehodu je bil vidno zadovoljen in si je celo vzel čas, da je pozdravil radovedni cerkniški Brčici, ki sta molili glavo v njegov dvorček. Ko bi videli njegov repek  Kiss Smiley ... punce so  Kiss Kiss, ohhh.

Naj repek maha vsak dan močneje.

Mahajoča Srakica  Cool Cool in prevajalka ostržka

gargamel, če se ne motim je pesjan iz Postojne...
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #3 : torek, 27.06.2006 : 22:32:01 »

Se pa ze vraca veselje do zivljenja, ce se zanima za babnce. V tem primeru so jajcka dober pokazatelj. Navijam zanj in tiste, ki se trudite okrog njega.
Logiran
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #4 : nedelja, 02.07.2006 : 23:44:22 »

Hari je res zelo lep pasji mladenič, visok in temen z globokim glasom, pa še v pozdrav ti galantno prelupčka ročico. Kiss Grin
http://nutella.moj-album.com/album/3163560/?os=3917842
http://nutella.moj-album.com/album/3163560/?os=3917839
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #5 : sreda, 05.07.2006 : 09:21:32 »

Hari je šel danes na kastracijo. Lp vsem.
Logiran

luncica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 511


« Odgovor #6 : četrtek, 06.07.2006 : 08:23:12 »

Kako je kaj z lepotcem? Jaz sem se cisto zaljubila vanj Cheesy čoh čoh za ušeski! Smiley lp
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #7 : četrtek, 06.07.2006 : 14:56:37 »

Tudi če ne bi hotela, ga moram čohat. Fant meni, da je samo za to na svetu  Wink. Dobro se počuti, junaško prestal izgubo dragocenosti, vse okej.
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #8 : sobota, 15.07.2006 : 18:27:20 »

Harija še lulati nisem pustila v miru, tak pogled pa mi je namenil, češ: "Joj, Repka, a reš moraš glih zdaj?" Grin



Pa je uvidel, da ne bo miru, dokler ne obmiruje, kar celo je, za kak hip:



Potem pa se odhitel pogret na sončka:



Zelo razposajen kastriranček! Cheesy

lpl, Katarina
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #9 : nedelja, 16.07.2006 : 21:57:11 »

Hari je en tak prijeten, ne preveč divji, prej miren kuža, ki nikomur nič hudega noče. Primeren tudi za v stanovanje, kljub temu, da je večji.
Logiran

Toga
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 168


« Odgovor #10 : petek, 21.07.2006 : 22:06:24 »

Danes sem peljala Harija na sprehod. Moram ga pohvalit! V začetku hiti.  Hari! Pridi! In Hari vesel priteče nazaj po čohec. Joj, Hari, glej kako lep razgled! In Hari pogleda razgled in uživa z mano. Se vsedem v senco pod hruško, Hari se vleže in stisne k meni in zadovoljno zre na Ljubljansko kotlino. Ves čas sodeluje in je pozoren. Res je krasen kužek!

Lp s Krasa! Toga
Logiran
bolha2
odvisnež
*****
Sporočil: 871


« Odgovor #11 : nedelja, 23.07.2006 : 19:01:11 »

Včeraj sem pa jaz peljala na sprehod Harija in je en velik cukr. Lepo hodi na povodcu, nič ne vleče, če ga pokličeš je takoj pri tebi in te gleda kaj hočeš. Rad se tudi crklja, malo ga mika gristi roke, ampak kmalu pozabi. Grin Na začetku sprehoda me je celo nekaj nazjal vsakič, ko je prišel do konca fleksija, ker sem očitno prepočasi hodila.  Cheesy

http://roadie.moj-album.com/slike/959196/EJaNSIxA7sGyIjma.v.jpg

http://roadie.moj-album.com/slike/959196/b3FMhLT_j1MObDlm.v.jpg

Lp
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #12 : sobota, 05.08.2006 : 21:13:35 »

Tale je kar malo pocukrana - sredi gozdne idile in skoraj razstavna poza, he he:



Stalno krasno razpoložen pesjan! Smiley

lp, Katarina
Logiran
Toga
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 168


« Odgovor #13 : nedelja, 06.08.2006 : 08:07:46 »

Krasna slika, krasen pes!!

Lp Toga
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #14 : torek, 08.08.2006 : 09:33:38 »

Joj, Hari je pa tanajvečji cuker Kiss Kiss! Ima tako dobro navado....v navalu veselja in energije na začetku me je hotel kar "zvezati" s povodcem. Teče naprej, pa potem hitro nazaj, da vidi, da sem še njegova... Wink, naredi krog okoli mene (jasno v veliki hitrosti Cool), vmes zna pobrat še kakšen čohec, in potem spet naprej. Od veselja pa še laja, če začneš z njim sodelovat (=tečeš, mu še kaj poveš, čohaš....) Cheesy.
En čudovit kuža z ravno prav energije in vedno pripravljen za sodelovanje s svojim "ljubljenim" Wink.
lp
Logiran
Strani: [1] 2 3  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Pretepeni lepi Hari
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines