mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 13:28:20

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Nera
Strani: 1 2 3 4 [5] 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nera  (Prebrano 15183 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #60 : četrtek, 17.08.2006 : 14:58:53 »

Ne Smetka, sem  Lips Sealed Lips Sealed. Ti že veš, zakaj si se tako odločila in verjamem, da si mislila najprej na dobrobit Nere.
Sicer pa, kjerkoli že je zdaj pesjanka, najbrž ti je neskončno hvaležna za vse, kar si v zadnjih dneh, tednih storila zanjo.
Nocoj poglej v nebo ... mislim, da bo ena zvezdica več.

LP
Logiran
honki
rad pišem
****
Sporočil: 398


« Odgovor #61 : četrtek, 17.08.2006 : 15:36:30 »

Sem dobila kr solzice na oci. prvo ko sem prebrala a je ni vec in potem se stavek od maj-a
Citat
Nocoj poglej v nebo ... mislim, da bo ena zvezdica več

Smetka drzi se.
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #62 : četrtek, 17.08.2006 : 16:51:42 »

Se zgodi. A vsi tisti, ki poznamo tvoje izkušnje, znanje, skrb.... vemo, da je bilo edino tako najbolje za Nero.

Se strinjam z Majem, samo zate in za vse tiste, ki nam ni mar, bo danes ena zvezdica na nebu več.
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #63 : četrtek, 17.08.2006 : 17:21:25 »

 Cry
Logiran
arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #64 : četrtek, 17.08.2006 : 17:23:50 »

Smo vsi upali, da se bo srečno izteklo... Pa mislim, da se vsi strinjamo, da je bolje, da ne trpi več...
Pa vseeno  Cry Cry Cry
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #65 : četrtek, 17.08.2006 : 17:28:02 »

Meni je hudo zato, ker preprosto več kot toliko ne zmorem. Neri je bilo čisto vseeno...driskala, bruhala...ali pa ne, skakala je do stropa in nazaj od veselja nad sprehodom, hrano, kakršnokoli pozornostjo...Potrebovala bi svojega človeka, čisto celega le zase in za svoje težave....to pa jaz nisem. Težko mi je sprejemat takšne odločitve. In malo lažje, ko vidim, da vas je čedalje več, ki razumete tudi vse ostalo, kar ni lepega pri tem delu.
Logiran

bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #66 : četrtek, 17.08.2006 : 17:34:08 »

Citat
Težko mi je sprejemat takšne odločitve. In malo lažje, ko vidim, da vas je čedalje več, ki razumete tudi vse ostalo, kar ni lepega pri tem delu.

Smetka, jaz mislim, da te skoraj vsi tule spostujemo in cenimo in verjamemo vate, da se bos odlocila tako kot je pravilno... tudi kadar se omenja evtanazijo Cry pa ceprav nam je vsem hudo Cry

 Cry Cry
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #67 : četrtek, 17.08.2006 : 17:46:03 »

Mi smo s tabo.

lp, Katarina
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #68 : četrtek, 17.08.2006 : 22:31:52 »

Smetka, mislim, da si ji v tem mesecu podarila najlepše dneve v njenem življenju in da ti je bila hvaležna za vsak trenutek.

Bomo danes mislili na vse naše zvezdice na nebu ....

LP

Logiran
poli99
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 77


« Odgovor #69 : petek, 18.08.2006 : 05:45:54 »

Polona, vsi, ki te poznamo - tako ali drugače - vemo, da si naredila vse kar je bilo mogoče.
Nera zdaj ima svoj mir in naj ji bo lepo tam med pasjimi dušicami ...

LP, poli
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #70 : petek, 18.08.2006 : 07:27:51 »

Smetka mislim, da nas veliko stoji za tvojo odločitvijo, včasih je žal pač tako bolje  Cry.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #71 : petek, 18.08.2006 : 08:15:50 »

 Cry Cry Cry
Vesela sem, da sem ji lahko dala nekaj lepih sprehodov.... Naj ji bo tudi tam na mavrici lepo kot ji je bilo te dni pri tebi Smetka.
Smetka, vem, da si naredila vse, kar je bilo mogoče, in da je bilo dobro!
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #72 : petek, 18.08.2006 : 08:28:36 »

Sam je pa bla pesjanka res luštna, energična Smiley Luštna baba!...in zdaj lahko skače Niki po glavi pa Vilo lovi okoli, veš kva se majo fajn, jih kr vidm Wink

Polona, veš da smo vsi s tabo...

LP vsem, Maja
Logiran
AlenkaEka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 100


« Odgovor #73 : petek, 18.08.2006 : 10:51:32 »

Tudi jaz sem upala, da se bo vseeno mogoče zgodil kakšen čudež za tole pupiko.......
Drugače pa se pridružujem mnenju ostalih: naredila si vse kar si lahko in še več za tole lušno babo. In te sigurno nosi v svojem srčku, gori na mavrici. Je pa v dobri družbi in se imajo sigurno fajn, ko norijo okrog.....


Logiran
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #74 : sobota, 19.08.2006 : 18:55:07 »

Nera,  Kiss zate, kjerkoli že si. Cry Smetka, nardila si vse, kar je bilo možno in predvsem to šteje, tele naše sladke skokice pa zdaj nič več ne muči, ampak tko kot je Gargamelca rekla, se z drugimi horjulskimi babnicami podi naokrog po travnikih, kjer jim tut tečni horjulski kmetje ne težijo, da ne smejo hodit po travi. Wink Smiley
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Nera
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines