mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 21:52:26

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: ABECEDA IN POŠTEVANKA
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 313   Dol
Natisni
Avtor Tema: ABECEDA IN POŠTEVANKA  (Prebrano 814741 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« : sreda, 19.07.2006 : 22:25:26 »

Zgodbice o novih domovih dobivajo nadaljevanje in sicer v šolskih klopeh! Grin

Danes so bili v naši azilaški pasji šoli trije "horjulčki" in sicer:

ACI
http://www.moj-album.com/slike/76039/xXYox48075FL1rn4.v.jpg

LINA (od bloddy mary)
http://www.moj-album.com/slike/76039/7uLVN29yCqH5kBHX.v.jpg

in... SHY:
http://www.moj-album.com/slike/76039/OzaOmJ7qyEiejMJc.v.jpg

Lahko rečem le to, da sem na vse U IBR ponosna!! Kiss

lp, Katarina
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #1 : četrtek, 20.07.2006 : 08:03:02 »

Sploh na wallterjerje, a?
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #2 : četrtek, 20.07.2006 : 08:51:19 »

Sploh na wallterjerje, a?

O tem pa ni nikakršnega dvoma. Wallterierji so carji! Cool

lp, Katarina
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #3 : četrtek, 20.07.2006 : 09:00:39 »

Kakšne krasne pse imajo v Horjulu  Smiley. A so bili pridni?
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #4 : četrtek, 20.07.2006 : 09:36:39 »

Kakšne krasne pse imajo v Horjulu Smiley. A so bili pridni?

Hm, pa poglejmo. Wink

Aci je bil prvič in ni kazal znakov kake hude zaskrbljenosti. Imel je namen popisati vse stene v učilnici (beri POMARKIRATI Wink), pa smo mu razložili, da tako ne gre. Potem je sedel in z zanimanjem opazoval prišleke, vsem pa je povedal, kar jim gre... na tak simpatičen, navihan (=terierski pač) način. Kmalu je ugotovil, da lepo vedenje prinese njam njam priboljške in zato zvedavo gledal svoje vodnike. Pustil mi je, da sem ga u ibr polupčkala! Grin

Lina je imela vmes krajšo delovno pavzo (beri lenarjenje) in se ji je malo tudi poznalo. Pa tudi temperatura je bile še kar precej visoka, zato je punci na čelu pisalo, da bi v tistem hipu veliko raje:
1/  vohala rožice v travi
2/  se delala na smrt utrujeno
3/  bi bila najbolj vesela, če bi tršica (torej JAZ Smiley) od kod privlekla ogromen bazen, kamor bi lahko skakala na glavo. Grin

Shy si je vse z zanimanje ogledoval in bil ob tem zelo sproščen. Smrčko je peljal en krog po vadišču, da je lahko v miru vtaknil svojo šnoflo v vsako travo in grm. Popil je celo malo vode, kar je baje zanj redkost (pije v glavnem potem doma), ni se branil briketkov v vaji "Posodica" in kot je iz fotografije razvidno, se je prav profesionalno nastavil za fotkanje. Cool

jaz sem kr mal hepi....

Aja in potem je še Repkova Pikica prišla, saj jo daje precejšnja histerija ob srečevanju psov. Trenutno je namreč brez pasjega cimra, zato je na sprehodu z začasno skrbnico solo in ji to povzroča precejšnje težave. Skupaj smo izvedli en sprehod z dvema od mojih bojevnikov. Na začetku se je resda malo razburjala, potem pa umirila in na koncu so se celo igrali. Smiley

lp, Katarina
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #5 : četrtek, 20.07.2006 : 09:51:19 »

Ok. Če to prevedem, je v šolo prišel en kupček lenih in razvajenih horjulčanov, ki jim še na kraj pameti ne pade, da bi kaj naredili za skupnost in našo družbo  Tongue, kar njim ne bi bilo pogodu. Fajn  Smiley.
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #6 : četrtek, 20.07.2006 : 10:28:25 »

Ok. Če to prevedem, je v šolo prišel en kupček lenih in razvajenih horjulčanov, ki jim še na kraj pameti ne pade, da bi kaj naredili za skupnost in našo družbo Tongue, kar njim ne bi bilo pogodu. Fajn Smiley.

Dobro prevajaš, ni kaj! Wink

lp, K
Logiran
bloody_mary
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 98


« Odgovor #7 : četrtek, 20.07.2006 : 11:27:39 »

Ja Lino bo treba spet dobro vzet v roke, ker se je lumpa mal polenila in misli, da lahko pocne kar ji pase. Zato pa je seveda kriva tudi lastnica, torej jaz, ker sem bila bolj malo doma (sluzba, morje, itd) In je Lina dobila obcutek, da zdej pa ni vec potrebno ubogat.
Ja ce bi bil pa bazen vode v blizini bi bila pa takoj bolj zivahna in ne bi non stop polezavala. Namrec nora je na vodo. Samo cofotala in plavala bi.
Vceraj ko sem ji rekla prostor ni šans da bi se ona ulegla, ko pa je blo potrebno delat druge stvari bi pa samo ležala in lenarila
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #8 : četrtek, 27.07.2006 : 07:20:10 »

Evo, spet je en šolski dan za nami! Tokrat se nam je pridružil še Viki, Lina je pa na "bolniški". Pa še nekaj drugih zavetiščarjev je, tako da jih je bilo skupaj 8. Je bilo precej vroče in soparno, kar se je poznalo tudi na delovni vnemi - pravzaprav v dobrem smislu, saj jim na kraj pameti ni padlo, da bi trošili energijo za kozlarije.

Shy naj bi pokazal, kako vleče na vrvici, pa je poleg Smrčke hodil tak poleg, da sem samo zazijala. Pol je pa Smrčka le priznala, da sta celo noč trenirala, he he... najbrž sta hodila v spanju! Cool

Aci se je precej manj oglašal in tudi zelo lepo sodeloval. Če je komu kaj "siknil", je Shy-ju, valda, največjemu. Hja, to je pa pogum "wallterierjev". Grin

Viki  se je - kot sem že omenila v njegovi temi - krasno držal in me celo prijazno pozdravil. Se mi zdi, da se me je spomnil. V novem domu je res zelo kratek čas, a je bilo videti, da je sistem že osvojil, pa tudi posvojiteljica je ena res fejst punca. Tale dva sta se super našla!

Ura je potekala brez težav, med drugim smo preverili tudi, kako se znajo zasmejati vodniki. Ja, brez heca, no.

lp, Katarina
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #9 : četrtek, 27.07.2006 : 08:13:44 »

Xena
Ja pa tudi naslednja ura je bila kar ok Cheesy Cheesy
posebno ker smo ble same "babe" + "pasje babe" Grin Grin

Ampak, da bi vidla po učni uri kakšen žur smo mele pol.
K je tršica šla, smo si ga pa prvošleeee Cheesy Cheesy

Tara in Liza vaaaauuuuuuuu Smiley Smiley Smiley
Pol sta pa še dve punci iz mladičkovga programa pršli s haskico in mešanka
nem.ovč.z labradorjem - črna mrcina.

Pol pa spet 4 + 4
Smo jim dovolile skor do pol desetih. To bi mogla videt (kakšna šola neki....) Grin Grin Grin
Sam da ni mačke. pa so miške fajn oživele uuuuuuuaaaaa Grin Grin
Milslim, da je blo treba vse 4 pesjanke dons zjutri zbudit za lulat.... Smiley Smiley
Sm mal poslikala pa bom ob priliki pokazala....sam mal so me kamarji popikal, ampak so tok uživale, da bom tud to preživela. Grin Grin
LP Mojca in Liza iz ŠOLE AZILAŠEV

Logiran
bloody_mary
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 98


« Odgovor #10 : četrtek, 27.07.2006 : 12:06:04 »

A je kej novga kar se morva naučit do naslednjič? Do katere točke se je treba naučit trikec? A je treba že celega znat? Sva z Lino probavali, pa sploh noče noge dvignit na mojo roko. Ko vidi, da imam nekaj v roki, kar sama od sebe prostor da.
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #11 : četrtek, 03.08.2006 : 10:02:50 »

No, včeraj sta bili obe Lini, ena že sterilizirana, druga še ne. Obema se je prav videlo, da sta si ob tem dežju malo oddahnili in sta lepo sodelovali.

Svoj izostanek je opravičil Shy, oz. njegova "mama" Smrčka,  v tem dežju baje ni šans, da bi pesjan 1 svoj krempeljček ven pomolil, kaj šele kaj drugega in prišel v šolo!! Roll Eyes Grin

lp, Katarina
Logiran
smrček2
rad pišem
****
Sporočil: 327


« Odgovor #12 : četrtek, 03.08.2006 : 10:36:33 »

Kaj pa ste se novega naučili? Da bova s Shyem lahko doma poskusila Tongue, ker je bolj varno in suho. Dež je namreč zelooooooo nevaren.
Upam, da bo naslednji teden sonce Wink
Logiran
bloody_mary
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 98


« Odgovor #13 : četrtek, 10.08.2006 : 11:46:23 »

katarina, ali bo septembra šola tudi ob sobotah? Ker če bo v soboto, bova z Lino težko hodili, ker bom imela predavanja v kopru na soboto. Edino, če bo bolj v popoldanskih urah. Včeraj na poti domov sem se spomnila, da sva se dogovarjali in da ne vem če bom lahko
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #14 : četrtek, 10.08.2006 : 11:51:02 »

No, včeraj sta bili obe Lini, ena že sterilizirana, druga še ne. Obema se je prav videlo, da sta si ob tem dežju malo oddahnili in sta lepo sodelovali.

lp, Katarina

Popravek, obe že sterilizirani! Smiley
lp, Katarina
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 313   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: ABECEDA IN POŠTEVANKA
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines