mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 13:15:17

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: ABECEDA IN POŠTEVANKA
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 313   Dol
Natisni
Avtor Tema: ABECEDA IN POŠTEVANKA  (Prebrano 814643 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
luncica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 511


« Odgovor #45 : sreda, 18.10.2006 : 07:29:47 »

 Shocked Kako v soboto ni? Midve se cisto prevec bojiva teme...
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #46 : sreda, 18.10.2006 : 08:34:52 »

Shocked Kako v soboto ni? Midve se cisto prevec bojiva teme...

Res je, v soboto imamo na vadišču tekmo rally obedienca, zato azilaši odpadejo. Tečajnikom sem povedala že v soboto, pa danes jim bom, ostalim pa bom sporočala po smsih.

lp, Katarina
Logiran
luncica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 511


« Odgovor #47 : sreda, 18.10.2006 : 08:48:44 »

 sram Aha, sem spricala v soboto, ker sva se s Kiancko potepali po Obali... Bo morala biti Lunca ta teden pac z reflektorji zadovoljna  Cool
lp, Z.
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #48 : torek, 24.10.2006 : 09:54:42 »

Halo, tršica
Ker si zlo hitra (vsaj pri odgovorih, ki se tebe tičejo)  Grin te sprašujem, ali si imela kaj zraven pri izbiri imena za črnega mačkona LIZA-ASTA?  Wink

Zdaj pa čisto resno !
Sem pregledala vse teme pri nakupu psa, pa ni take, kot zanima mojo sodelavko. Pa preden odprem novo temo, te sprašujem.  Cheesy

Kakšna pasma bi prišla v poštev, da bi se štekala s papagaji (žako) in konji.  Huh
Doma bi živel v družbi z dvema spuščenima papagajema, na sprehodih pa bi moral spremljati konje.
Po možnosti manjše rasti, pa še kratkodlak.

Ali bi morda prišel v poštev NEMŠKI PINČ ( predstavljen pod pasmo je ENZO, ki je slučajno last moje prijateljice. pa mi bo še sporočila glede konjev.Do sedaj pa mi je rekla, da se razume z mački in ptiči)

Če imaš kakšno določeno pasmo v mislih, mi prosim svetuj ( tako se kupuje psa, ane? po potrebah in karakterju in ne po lepoti..) Ti bo moja sodelavka ful hvaležna za kakšen nasvet.  Smiley

Trd oreh, kaj, ali pa zate ne   Grin
LP Mojca

Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #49 : torek, 24.10.2006 : 10:15:04 »

Pozabila še tole
Če misliš, da je kakšen tudi pri Poloni, da bi bil primeren, bi ga tudi od nje vzela, nima  težav glede tega.  Smiley
lp Mojca (za sodelavko)
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #50 : sreda, 25.10.2006 : 08:04:17 »

Ej, Katarina

Prosim te, če mi lahko kaj pomagaš (za mojo sodelavko Darjo, ki me že malo sekira), ::)ker bo to pes za njeno hči, (ima 20 let),in se s konji ukvarja že od malega, da se ne bo napačno odločila ?
Imajo res že veliko izkušenj. Nazadnje so imeli pinča, in so bili z njim zelo zadovoljni.  Smiley
Ker pa imajo zdaj še papagaje (2 žakoja), mora pa še to nekako biti usklajeno, jo razumem.
Zato te še enkrat prosim, kot poznavalca, kakšna pasma bi bila v njenem primeru najboljša rešitev.
Hvala v naprej in lp Mojca

(res ne paše v tole temo, ampak ...)

Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #51 : sreda, 25.10.2006 : 08:11:08 »

A prideš danes na vadišče? Sem ti hotela predlagati, da tam kakšno na to temo rečeva.

lp, Katarina
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #52 : sreda, 25.10.2006 : 08:30:24 »

Ja, pridem.
OK, pa hvala.  Smiley
lp Mojca
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #53 : sobota, 10.02.2007 : 20:31:10 »

Na, pa se je začel nov semester pri azilaških! Prejšnjo soboto smo se dobili brez pesjanov, danes pa z njimi! Kako lepo je gledat tele novopečene mamice in atije, ki so u ibr ponosni na svojo pasjo otročad. Grin In prav je tako, mularija je skrajno simpatična in dobrovoljna, da se kar veselim vseh naslednjih ur.
Horjulčki so močno zastopani, danes jih je bilo kar 5 (Neža, Coklflek, Kastro, Ave in Vili). Pa prišla je tudi Zorica iz Gmajnic... se spomnite Zorice, kako ste mi jo vsi po vrsti ponujali? Grin Grin. No, zdaj ima dve krasni skrbnici, mamo in hči in videti je, da so se punce lepo ujele. Pa še en gmajničar, pa šarplaninka Sila iz Gmajnic, pa ena mala terierska psička iz zavetišča v Udinah, skratka pestra pasja druščina iz vseh vetrov. Fotkala danes nisem, saj je enostavno zmanjkalo časa... Tongue. Upam, da mi znese naslednjič!

Pohvaliti moram vse, prav pri horjulčkih (ki jih poznam še iz časa bivanja v zavetišču) pa moram povedati,  da so se dejansko našli psi in vodniki, ki so nekako na kožo pisani drug drugemu. Kar čuti se, da so vodniki našli pesjane, ki jim odgovarjajo in pesjani "svoje" ljudi. In s tako kombinacijo se da običajno krasno delati.

Toliko za danes, upam, da bodo naslednjo soboto že kake fotke!

LP, Katarina
Logiran
fetta
rad pišem
****
Sporočil: 359


« Odgovor #54 : sobota, 10.02.2007 : 20:45:51 »

Xena, si me razveselila z informacijo o Sili iz Gmajnic. Upam, da je našla dobrega lastnika, je tako simpatična kužika. Wink
Sem bila zraven, ko so jo pripeljali, najdeno v štepanjskem naselju - je bila že takoj pogumna punca! In k sreči le kratek čas v Gmajnicah. Smiley
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #55 : sobota, 10.02.2007 : 21:07:37 »

malce neumestno, a mi firbec ne da miru: xena, si morda opazila, če sta se ave in vili prepoznala? ali je bilo, kot da se vidita prvič v življenju? (včasih me strašno začudi, ko se kakšne živali  - psi in tudi mačke - prepoznajo še po zelo dolgem času, spet drugič pa imam občutek, da bi se kdo lahko bolj prisrčno obnašal, glede na skupno preteklost. pa me zanima, kako je bilo v tem primeru.)
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #56 : sobota, 10.02.2007 : 21:09:18 »

Sem jo prav to vprašala tudi jaz  Smiley, pa pravi, da sta se spoznala.
Logiran

sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #57 : sobota, 10.02.2007 : 21:26:25 »

iiiiiiiiiiii, jaaaaa, pol familije se je našlo skupaj.  Cheesy  upam, da pride kmalu zraven še druga polovica...

če kdo ne ve, o čem/kom teče beseda: http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,10608.0.html
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #58 : sobota, 10.02.2007 : 22:07:28 »

Od Ave mama tu Smiley Smiley

Ki je danes zaradi bolezni na žalost manjkala v pasji šoli Sad Tako da je bil danes z Ave v šoli ata. Zdaj sta doma oba ful važna, ker znata že več kot jaz Roll Eyes Pa ata se skoz pameten dela, kako je treba s kužki postopat Huh Se vidi, da je Avica njegov prvi kuža, pa se mora  zdaj važit naokrog Grin

Tudi mene je najprej zanimalo, če sta se Ave in Vili prepoznala, pa je tudi Bojan potrdil da sta se. Sta se celo malo igrala, ko je bilo pouka konec Wink Res sem tudi jaz vesela, da se bo pol družinice ob sobotah sestajalo Smiley, pa čimprej se mora še kakšen član pridružit.

Tako da komaj čakam naslednjo soboto, da gremo spet v šolo, pa da bom še jaz lahko važna hodila naokrog Tongue

Lep popzdrav vsem,

Damjana
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #59 : nedelja, 11.02.2007 : 09:01:58 »

Meni se tudi zdi, da smo lušna skupinica. Smiley  Cheesy
Avico in Vilija sem pa tudi sama videla, kako sta se z veseljam na koncu igrala in bickinila, takoj da ju je bilo prav veselje pogledat, da sta se spoznala. Cheesy Cheesy  Pa Coklfleka sem po dolgem času videla in bila prav vesela, da je prišel v tako dobre roke, saj je bil tudi kar pogost moj sprehajanček v Horjulu.

LP
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 313   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: ABECEDA IN POŠTEVANKA
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines