mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 14:36:30

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: ABECEDA IN POŠTEVANKA
Strani: 1 ... 53 54 55 56 57 [58] 59 60 61 62 63 ... 313   Dol
Natisni
Avtor Tema: ABECEDA IN POŠTEVANKA  (Prebrano 815001 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #855 : ponedeljek, 06.04.2009 : 10:18:39 »

Ok, Frula je na manjši teži kot ob prihodu Cheesy:D
Imam pa namen počasi začenjat uvajat kolo, da ne bo omejena na toliko, kolikor jaz lahko hodim Smiley
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #856 : ponedeljek, 06.04.2009 : 10:27:47 »

Ok, Frula je na manjši teži kot ob prihodu Cheesy:D
Imam pa namen počasi začenjat uvajat kolo, da ne bo omejena na toliko, kolikor jaz lahko hodim Smiley

Ni vidiš, pridni sta-obe! Smiley

Katarina
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #857 : ponedeljek, 06.04.2009 : 10:33:15 »

A potem nismo nic zamudili v soboto  Roll Eyes. Vidim, da ste imeli lekcijo o locevalnih dietah  Tongue.
Se pa zelo strinjam s Xeno. Pri nas imamo strog prehranjevalni rezim, ker si 3 svaljkcev ne mislim privoscit, sploh zaradi zdravja. Mi smo ugotovili idealno tezo in jo mesecno kontroliramo. Zdej se pa tko hribi in laufarija priblizuje   Cool Psi so pa itak skoz lacni, ker ubogi ne dobijo nic za jest  Tongue
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #858 : ponedeljek, 06.04.2009 : 10:33:37 »

Ker sta naša dva verjetno izvzeta iz kluba bajskov Grin Wink, lahko povem samo kako mi nadziramo težo. Redno se tehtamo, vsaj enkrat mesečno ali na 14 dni. Sicer rabimo močnega desca za to opravilo, ampak ga mamo hvalabogu doma Cheesy Cool. Torej najprej stehtaš sebe, potem pa še sebe+psa v naročju.

Glede na nihanje teže sem v nulo odmerila količino briketov in moram povedat, da je precej manjša od tistega kar piše na vrečah! Pozimi, če smo precej zunaj, malce povečam količino, poleti dobita manj.

Ker je Ave na dieti (ima alergijo na hrano), so priboljški itak omejeni. Iz solidarnosti še Skipi je iste. Iz mize ne pade nič, če ju hočem pocrkljat, skuham pusto meso ali ribo in jima zamešam med brikete ali pa dam posebaj v njuno skledo. Priboljškov mi ni treba odštevat od dnevnih obrokov, ker ju ne filam preveč z njima. Pa koščki so seveda res majhni.

Gibanje pri nas ni problem, ker sta dva in se zunaj vsak dan lovita, ravsata...sta pa pridobila toliko kondicije, da jima kak dan še vedno ven seka presežek energije, kljub temu da se zunaj zgonimo. Takrat gremo pa kam v hribe ali pa na daljši izlet, pa sta spet mrtva par dni Wink.
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #859 : ponedeljek, 06.04.2009 : 13:16:01 »

ker si 3 svaljkcev ne mislim privoscit, sploh zaradi zdravja.

Eeeeej, a zaznavam predsodke? Roll Eyes Če so tačke kratke trup že tako zgleda večji Wink Sicer Glu ni bila v šoli (in posledično verjetno ni na nobenem spisku Wink), lahko pa povem smo uvedli light hrano, ker je z običajno (no, tisto za starejše pse ki je že tako manj kalorična, kot so mi razložili) nisem mogla spravit na manj kil. So pri vetu rekli da sicer ni panike, da kakšno kilo bi lahko, ampak se res ena kila bolj pozna pri 15kg kot pri 30.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #860 : ponedeljek, 06.04.2009 : 13:48:52 »

He he, nobenih predsodkov nimam proti svaljkcem  Wink
Ko sem sla s Flipom na cepljenje, teden po odhodu iz Horjula, je imel skoraj 35 kg. Vet je rekel, da lahko damo se kaksno kilo dol. Trenutno je in bo ostal na 30 kg. Si je pa flip kr sam pomagal, ker ni hotel jest 40 dni tko kot se spodobi. Zdaj poje vse in bi se jedel, ce bi mu dajala. Tudi brikete smo nastudirali in kot je rekla Royalty, je manj kot na tabeli. Je pa trenutno Misa izziv, ker je nehala rast. Sem ji zmanjsala obroke, ker se je zacela spreminjat v svaljkca  Tongue. Pri briketih dobi skoraj 30 g manj kot Muri, ki bo mislim da enkrat vecji. Vsaka zival ima svoje zahteve in potrebe.
Vsi, ki ste na dieti, mi verjamemo, da vam bo uspelo. Ce ne rata, pa pse k meni poslat na pocitnice. Uspeh zagotovljen  Tongue
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #861 : ponedeljek, 06.04.2009 : 13:51:09 »

Vsi, ki ste na dieti, mi verjamemo, da vam bo uspelo. Ce ne rata, pa pse k meni poslat na pocitnice. Uspeh zagotovljen Tongue

Te lahko držim za besedo-kdaj pripeljem Miška? Wink
Logiran
Micika
rad pišem
****
Sporočil: 445


« Odgovor #862 : ponedeljek, 06.04.2009 : 13:54:38 »

A človečke tudi sprejemaš?  Wink
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #863 : ponedeljek, 06.04.2009 : 14:06:11 »

Sprememba nacrta. Sprejemam lastnike, ki imajo tezave, da imajo potem se psi tezave  Tongue.
Visova, Miskota pa takoj vzamem v varstvo. Priporocam pa, da podpiseva pogodbo, da mora dlaka ostat na mestu, dolzina,sirina,visina dlake. Ze dolgo nisem nic strigla  Tongue
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #864 : ponedeljek, 06.04.2009 : 14:11:14 »

Z Nikom sva že na poti k tebi moonbeam Tongue Ga pridem iskat, ko bo shujšal še kake 4kg, meni namreč še ni tako nujno treba Grin
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #865 : ponedeljek, 06.04.2009 : 14:23:34 »

Sprememba nacrta. Sprejemam lastnike, ki imajo tezave, da imajo potem se psi tezave Tongue.
Visova, Miskota pa takoj vzamem v varstvo. Priporocam pa, da podpiseva pogodbo, da mora dlaka ostat na mestu, dolzina,sirina,visina dlake. Ze dolgo nisem nic strigla Tongue

Ok, prideva oba z Miškom. Če ga shujšaš, ga lahko tudi postrižeš (bo ziher cenej, ko pri frizerju)! Tongue
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #866 : ponedeljek, 06.04.2009 : 14:32:57 »

Prosim, ce se v vrsto postavite. Imamo majhno stanovanje  Tongue. Tolk svaljkcev na kupu lahko povzroci potres  Roll Eyes

Visova bo Miska dala  Shocked Grin. Ce ste videli Flipa, veste, da je lepo postrizen. Mi je kr ratalo Roll Eyes
Pa Visova, Baraka obvezno poleg pripeljat. Ce ne zna fehtat, ziher odkrijem kaksen skrit talent v njem  Wink
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #867 : ponedeljek, 06.04.2009 : 14:38:04 »

Baraka pa ne boš strigla, mu dlaka ful počas raste, pa šele zdaj je tolk zrasla, da se ne vidi več, da ima krive noge (je bil prej fuzbaler-golman najbrž).

Ima pa skrit talent čevlje al pa noge grist, ker igrač pa ne mara! Grin
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #868 : ponedeljek, 06.04.2009 : 14:50:00 »

Krive noge  Grin. Potem pa Xeni rect, da se eno skupino odpre s fuzbalerji. Ce daste noter namesto zoge goloba, konja, pitbula, bodo Flip, Xena in Frula ziher razturali na igriscu  Grin. Vsak bo za svojo "zogo" letel. Barak bo golman in itak bo samo sedel v golu in debelo gledal norce na igriscu in si momljal: kera nora mladina.  Grin
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #869 : ponedeljek, 06.04.2009 : 16:09:54 »

Naša Missy se je preveč zredila - itak sram
Je na dieti in čakamo, kdaj bomo pod prsti lepo zatipali rebrca.
Mislim da kar dobro napredujemo in je že dobila bistveno lepšo linijo kot jo je imela pred cca 1. mesecem Cool
Česar za šeflo ne bi mogli rečt - spljoh Sad sram
Logiran
Strani: 1 ... 53 54 55 56 57 [58] 59 60 61 62 63 ... 313   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: ABECEDA IN POŠTEVANKA
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines