mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 00:14:44

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: ABECEDA IN POŠTEVANKA
Strani: 1 ... 129 130 131 132 133 [134] 135 136 137 138 139 ... 313   Dol
Natisni
Avtor Tema: ABECEDA IN POŠTEVANKA  (Prebrano 814779 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #1995 : sobota, 04.12.2010 : 08:30:01 »

Ja saj, tle snežil.... razmišljam, da bi vse prvčke ob 11.00 naročila..... ajde, grem pisat smse...
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #1996 : sobota, 04.12.2010 : 08:44:42 »

Evo, prvčki vsi skupaj ob 11.00, nadaljevalci normalno po urniku. Smiley

k
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #1997 : sobota, 04.12.2010 : 09:24:47 »

Kako priročno, da smo že itak v "tapravi" skupini Wink.
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #1998 : sobota, 04.12.2010 : 16:40:22 »

Cheesy Cheesy Cheesy Tršica, zaradi mene lahko imamo jutri šolo cel dan! Cheesy Cheesy Cheesy

No, če že ne cel dan, pa vsaj vso dopoldne... Cheesy

Tršica, hvala! Super je bilo! Cheesy Parkelj je pa tudi že na varnem... Tongue pevka
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #1999 : nedelja, 05.12.2010 : 19:50:44 »

Včeraj je bila Liza zelo zadovoljna s šolo !

Hvala za parkeljce tr'šica, sošolcem in sošolkam pa hvala za divjanje!
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #2000 : ponedeljek, 06.12.2010 : 11:00:13 »

Ja, se strinjam - super je bilo, tako pri združenih rumenih ruticah, kot tudi pri nadaljevalcih. Afro

Sem se pa po incidentu pri prvčkih (ki v bistvu ni bil prvi, a ne v taki skrajni obliki) odločila, da po koncu tečaja napišem vodstvu Gmajnic eno resno pismo z opozorilom, naj se nehajo zajebavati s psi, ki jih oddajajo. Več kot jasno je namreč, da vsak, ki pride posvajat, NI PRIMEREN za psa sploh, če pa že je primeren, potem sploh ni nujno, da za tistega, v katerega se je ZAPIČIL, po možnosti po tem, ko sta se "usodno" spogledala. In zato so oni tam, da ugotovijo kompatibilnost!

In v bodoče bom kombinacije, ki bodo očitno posledica površne ali nestrokovne ocene s strani zavetišča, pri vpisu v pasjo šolo zavrnila.

Saj ne rečem, da včasih zadeva ni čisto jasna, a zato obstajajo še kakšni načini preverjanja in ugotavljanja, mar ne? Ampak ko so NEKOMPATIBILNE razlike jasne in ti dobesedno v glavo skačejo, potem je potrebno posvojitelja pač zavrniti.

Zaenkrat toliko. jezen
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #2001 : ponedeljek, 06.12.2010 : 11:55:44 »

Uh Angry jezen
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #2002 : torek, 07.12.2010 : 00:08:40 »

Podpiramo, Xena. Z dopuščanjem takih izbir se dela velika škoda človeku in živali.
Tega ni treba - ista žival bi lepo funkcionirala z nekom drugim, ker z njo ni nič narobe; z dotično osebo bi pa nek 'lažji' pes brez stresa na kavču sedel in bi se prav tako imela fino.
Hm, a ti v takem primeru predlagaš vrnitev živali? Ker če je ne, potem je morda še vedno bolje, da vsaj v šolo pridejo, ali ne?
Sploh ker jih dobiš, ko je pes že dejstvo, na katerega nimaš vpliva...
Strah nam je pa vsem malo pognalo v kosti...
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #2003 : torek, 07.12.2010 : 08:46:44 »

Hm, a ti v takem primeru predlagaš vrnitev živali?

Do zdaj tega še nisem naredila.

Ampak s tem zadeva ni rešena. Recimo, da pride pes nazaj - ga bi spet dobil en tak, s katerim se bosta samo lepo pogledala??

K
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #2004 : ponedeljek, 13.12.2010 : 11:03:31 »

Pa smo uspešno in zabavno zaključili še en šolski semester! veselje

Res je, da so bili zaključki že v soboto ampak se je bilo potrebno dobesedno malo odpočit, tako da lahko danes  skulirane in trezne (ha ha) glave pišem vtise. Cool

Z rumenimi ruticami smo zaključili na pol delovno še na vadišču, kjer smo šli na hitro čez glavne "vsebine", s katerimi smo se soočali v teh dobrih treh mesecih. Potem pa je sledil slavnostni zaključek z govorom (mojim seveda, tečajniki so se prav branili povedati kaj konkretnega Roll Eyes Tongue) in  podelitvijo priznanj z dvema "prilogama" - XXL velikim poškotastim priboljškom in obeski z utripajočimi lučkami za nočne sprehode - te je prispeval tečajni PICI, oz. njegova "babica" čarka Grin. Hvala, čarka! Kiss

Takoj smo tudi naredili fočkanje za pomladno rundo naslednje leto in na moje veliko presečenje (saj sem zagrozila z resnim delom Wink) pa tudi zadovoljstvo, se jih je za nadaljevanje odločila skoraj večina. Ni mi sicer še jasno, kdaj se bodo ob sobotah tečaji začenjali ampak se mi zdi, da bodo eni že po rosi gazili.... Smiley

Popoldne je sledilo malo počitka, no ja, kakor kdo - jaz sem sprehodila Fižoučka po Tivoliju, potem pa Xeno samo (brez ostalih priveskov) odpeljala na en fajn sprehod na PST.

Pred večerom pa je sledil zaključek s "tastarimi" azilaši, oz. NADALJEVALCI, ki smo si ga privoščili kar na toplem, v super družbi, ob dobri hrani in pijači, pa tudi zanimivega obdarovanja ni manjkalo. Tistemu, ki mi je namenil (no ja, bolj je mišljeno za Ivy) Božični plašček sporočam, da ji je kot ulit in da je vprašanje njene slavnostne garderobe na Božičnem sprehodu na Rožnik s tem rešeno. Afro

Še enkrat čestitke vsem, tako rumenim ruticam kot nadaljevalcem in pa hvala za vašo potrpeljivost.

tršica
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #2005 : ponedeljek, 13.12.2010 : 11:21:32 »

Tršica, prav pogrešam čudovita šolska leta  Sad. A ne bi enga tečaja za penzioniste organizirala? Cheesy
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #2006 : ponedeljek, 13.12.2010 : 11:41:56 »

Sad. A ne bi enga tečaja za penzioniste organizirala? Cheesy

V bistvu ni slaba ideja, zihr se da tudi s takimi kaj zabavnega počet, samo ne vem, če moje znanje dopušča tak projekt - se moram za kako ustrezno literaturo mal ozret..... si zabeležile tole, SunnyDay? Grin Grin

Če ne, pa vsakega v svojo dekco zaviješ, si ga namontiraš v naročje in piješ kofe. Wink

K
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2007 : ponedeljek, 13.12.2010 : 11:48:51 »

Če ne, pa vsakega v svojo dekco zaviješ, si ga namontiraš v naročje in piješ kofe. Wink

V tak tečaj še jaz sebe vpišem
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #2008 : ponedeljek, 13.12.2010 : 11:53:35 »

Ideja super, samo naša ne bi dekce, ona bi kar svoj kaloriferček....  Evil Lips Sealed Tongue

Malo bi delali, malo pa se greli... Penzionerji smo za!  Cheesy
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #2009 : ponedeljek, 13.12.2010 : 13:09:22 »

Xena moja draga, če obvladaš  razposajeno mularijo pa razpuščeno najstniško bando ter delinkvente vseh starosti in formatov, ti ene par penzionistov ne bo delalo sivih las.
Program je pa lahko nekaj v smislu; en počaaaasen krog po vadbišču potem pa vsi pod streho. Pozimi zaviti v dekice, poleti pod senčniki nadaljujemo teoretični del šolske ure (beri čvekamo in regljamo  Grin).
A bi?
Logiran
Strani: 1 ... 129 130 131 132 133 [134] 135 136 137 138 139 ... 313   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: ABECEDA IN POŠTEVANKA
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines