mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 01:28:52

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: ABECEDA IN POŠTEVANKA
Strani: 1 ... 307 308 309 310 311 [312] 313   Dol
Natisni
Avtor Tema: ABECEDA IN POŠTEVANKA  (Prebrano 814809 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #4665 : sreda, 16.12.2015 : 13:52:11 »

NIKARTE POZABITI - v letošnjem letu nas 25.12.2015 čaka še tradicionalni azilaški pohod na Rožnik! Tehnikalije sledijo, vi si dajte pa zadevo na koledarje in nabavite kake lušne božične mondurce za svoje 4nožčke! Kiss plesalec darilo
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #4666 : ponedeljek, 21.12.2015 : 11:51:08 »

Evo!

NOVOLETNI AZILAŠKI SPREHOD NA ROŽNIK    !!!   

Dan in datum:  PETEK, 25.12.2015
Zbor ob:           12.00   (ob 12.15 štartamo)
Kje:                  ob vodnjaku pod gradom Tivoli, ki ga čuvata dva velika sedeča psa

Nekaj zlatih pravil:

1/  Prosim, bodite točni, po akademskih četrt bomo odrinili.
2/  Psi naj bodo ves čas sprehoda na povodcih.
3/  Na enega psa naj pride vsaj en vodnik.
4/  Pri srečevanju mimoidočih sprehajalcev in njihovih psov upoštevajte pravila ob takih srečanjih - bomo bistvo dorekli pred samim štartom.
5/  Bodite pazljivi pri delitvi raznih priboljškov - dajajte jih LE svojemu psu.
6/  Ne pozabite vode in vrečk za iztrebke - morda boste lahko kakšno s prijaznim nasmeškom ponudili naključnemu mimoidočemu, ki bo, medtem ko bo njegov pesjan delal kupček, nevpleteno gledal u luft.   
7/  Glede na praznične dni je zelo zaželjena tudi primerna oprava - tako vodnika kot psa... ali vsaj enega v paru.   
8/  Sprehoda se udeležite le s tistimi psi, ki so že preizkušeni v takih ali podobnih situcijah, kar pomeni, da jih večje število psov in vodnikov ne bo spravilo v kak neugoden stres.
9/  Vsi pirotehnični pripomočki so strogo prepovedani.
10/ Pohoda/sprehoda se seveda lahko udeležite tudi bivši, bodoči in ne-azilaši, s tem da upoštevate navedena pravila.
11/ Sprehod bo v primeru slabega vremena odpadel. Ampak napoved je lepaaaaa!

Če vam kako od pravil ne diši, greste na Rožnik lahko v lastni režiji, se razume.

Zaradi boljše organizacije lepo prosim tiste, ki se boste tega slavnostnega dogodka udeležili, da se pofočkate - lahko tukaj v temi, lahko na moj mail, lahko tudi z smsom.

Kako ponavadi poteka tak dogodek?
Zberemo se na dogovorjenem mestu, pojasnimo pravila in izmenjamo morebitne DARILE, potem pa odrinemo na pohod. Med hojo se pogrupiramo v pare, trojčke ali manjše skupine, ki potem v lastnem tempu korakajo proti vrhu. Tam se najprej zberemo ob cerkvi (upam, da bo kaj prostora), se odpočijemo, okrepčamo (dovoljeni so torej tudi človeški priboljški ), pofotkamo, potem pa počasi odrinemo dol, vsak v svojo smer, lahko spet v parih, trojčkih ali manjših skupinah. Končnega fočkanja na zbirnem mestu ni, saj boste imeli avtomobile verjetno parkirane na različnih lokacijah.

Zdaj pa prosim malo fočkanja, za dodatna vprašanja sem seveda na voljo. ho ho ho.

Pa še to - če nimate časa ali volje za celoten sprehod, pa bi se vseeno radi malo podružili z nami, pridite ob 12.00 na zborno mesto, pa bomo kakšno rekli. Kiss

Katarina
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #4667 : ponedeljek, 21.12.2015 : 13:24:13 »

Fočk 2x, za naju  Wink Cheesy
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #4668 : ponedeljek, 21.12.2015 : 21:50:53 »

Mi se tudi fočkamo Cheesy Kompletna ekipa Cool
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #4669 : četrtek, 24.12.2015 : 12:39:06 »

No, šele zdaj mi je jasno zakaj nam nikoli ne uspe na tale pohod:
"5/  Bodite pazljivi pri delitvi raznih priboljškov - dajajte jih LE svojemu psu."    Roll Eyes predaja


Uživajte!  Wink
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #4670 : petek, 25.12.2015 : 00:01:49 »

Alexx, saj če misliš, da se udeleženci tele točke prav eksplicitno držijo, se malo motiš... Grin Grin

Se vidimo, juhej! plesalec
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #4671 : petek, 04.03.2016 : 13:45:57 »

Juhej, jutri pa štartamo s pomladno "šolo v naravi"....no ja, pomladna glede na vremensko napoved verjetno še ne bo, a iskreno upam, da bo deževalo šele popoldne. Tongue

Obetajo se sami zanimivi dogodki in komaj čakam, da začnemo! Kiss

Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #4672 : nedelja, 05.06.2016 : 21:24:18 »

In.....to soboto zaključujemo s tradicionalnim svečanim zaključkom in še bolj tradicionalnimi "azilaškimi olimpijskimi igrami"!
Hjoj, pa kam gre ta cajt.... Roll Eyes
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #4673 : torek, 01.11.2016 : 09:56:46 »

No, tole je res LAST MINUTE obvestilo....

Če bi šel danes kdo na Rožnik, se dobimo ob 12.00 pri vodnjaku, pri psih brez jezika.
Vabljeni! Cool
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #4674 : sreda, 21.12.2016 : 10:05:37 »

Evo!

BOŽIČNI AZILAŠKI SPREHOD NA ROŽNIK    !!! 

Dan in datum:  NEDELJA, 25.12.2016
Zbor ob:           12.00   (ob 12.15 štartamo)
Kje:                  ob vodnjaku pod gradom Tivoli, ki ga čuvata dva velika sedeča psa

Nekaj zlatih pravil:

1/  Prosim, bodite točni, po akademskih četrt bomo odrinili.
2/  Psi naj bodo ves čas sprehoda na povodcih.
3/  Na enega psa naj pride vsaj en vodnik.
4/  Pri srečevanju mimoidočih sprehajalcev in njihovih psov upoštevajte pravila ob takih srečanjih - bomo bistvo dorekli pred samim štartom.
5/  Bodite pazljivi pri delitvi raznih priboljškov - dajajte jih LE svojemu psu.... ker se tega pol itak noben ne drži. Roll Eyes
6/  Ne pozabite vode in vrečk za iztrebke - morda boste lahko kakšno s prijaznim nasmeškom ponudili naključnemu mimoidočemu, ki bo, medtem ko bo njegov pesjan delal kupček, nevpleteno gledal u luft.   
7/  Glede na praznične dni je zelo zaželjena tudi primerna oprava - tako vodnika kot psa... ali vsaj enega v paru.   
8/  Sprehoda se udeležite le s tistimi psi, ki so že preizkušeni v takih ali podobnih situcijah, kar pomeni, da jih večje število psov in vodnikov ne bo spravilo v kak neugoden stres.
9/  Vsi pirotehnični pripomočki so strogo prepovedani.
10/ Pohoda/sprehoda se seveda lahko udeležite tudi bivši, bodoči in ne-azilaši, s tem da upoštevate navedena pravila.
11/ Sprehod bo v primeru slabega vremena odpadel. Ampak napoved je lepaaaaa!

Če vam kako od pravil ne diši, greste na Rožnik lahko v lastni režiji, se razume.

Zaradi boljše organizacije lepo prosim tiste, ki se boste tega slavnostnega dogodka udeležili, da se pofočkate - lahko tukaj v temi, lahko na moj mail, lahko tudi z smsom.

Kako ponavadi poteka tak dogodek?
Zberemo se na dogovorjenem mestu, pojasnimo pravila in izmenjamo morebitne DARILE, potem pa odrinemo na pohod. Med hojo se pogrupiramo v pare, trojčke ali manjše skupine, ki potem v lastnem tempu korakajo proti vrhu. Tam se najprej zberemo ob cerkvi (upam, da bo kaj prostora), se odpočijemo, okrepčamo (dovoljeni so torej tudi človeški priboljški ), pofotkamo, potem pa počasi odrinemo dol, vsak v svojo smer, lahko spet v parih, trojčkih ali manjših skupinah. Končnega fočkanja na zbirnem mestu ni, saj boste imeli avtomobile verjetno parkirane na različnih lokacijah.

Zdaj pa prosim malo fočkanja, za dodatna vprašanja sem seveda na voljo. ho ho ho.

Pa še to - če nimate časa ali volje za celoten sprehod, pa bi se vseeno radi malo podružili z nami, pridite ob 12.00 na zborno mesto, pa bomo kakšno rekli.  objem

Katarina
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #4675 : petek, 23.12.2016 : 14:53:24 »

Mi se fočkamo v popolni postavi Cheesy
 
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #4676 : torek, 19.12.2017 : 12:58:19 »

Evo!

BOŽIČNI AZILAŠKI SPREHOD NA ROŽNIK    !!!

Dan in datum: PONEDELJEK, 25.12.2017
Zbor ob:           12.00   (ob 12.15 štartamo)
Kje:                  ob vodnjaku pod gradom Tivoli, ki ga čuvata dva velika sedeča psa

Nekaj zlatih pravil:

1/  Prosim, bodite točni, po akademskih četrt bomo odrinili.
2/  Psi naj bodo ves čas sprehoda na povodcih.
3/  Na enega psa naj pride vsaj en vodnik, razen če ste v takih in podobnih situacijah že tako suvereni in preizkušeni, da brez težav sami shendlate več kot enega.
4/  Pri srečevanju mimoidočih sprehajalcev in njihovih psov upoštevajte pravila ob takih srečanjih - bomo bistvo dorekli pred samim štartom.
5/  Bodite pazljivi pri delitvi raznih priboljškov.
6/  Ne pozabite vode in vrečk za iztrebke.   
7/  Glede na praznične dni je zelo zaželjena tudi primerna oprava - tako vodnika kot psa... ali vsaj enega v paru.   Cool
8/  Sprehoda se udeležite le s tistimi psi, ki so že preizkušeni v takih ali podobnih situcijah, kar pomeni, da jih večje število psov in vodnikov ne bo spravilo v kak neugoden stres.
9/  Vsi pirotehnični pripomočki so strogo prepovedani.
10/ Sprehod bo v primeru slabega vremena odpadel, oz. morda prestavljen za en teden.

Če vam kako od pravil ne diši, greste na Rožnik lahko v lastni režiji, se razume.

Zaradi boljše organizacije lepo prosim tiste, ki se boste tega slavnostnega dogodka udeležili, da se pofočkate - lahko tukaj v temi, lahko na moj mail, lahko tudi z smsom.

Kako ponavadi poteka tak dogodek?
Zberemo se na dogovorjenem mestu, pojasnimo pravila, potem pa odrinemo na pohod. Med hojo se pogrupiramo v pare, trojčke ali manjše skupine, ki potem v lastnem tempu korakajo proti vrhu. Tam se najprej zberemo ob cerkvi (upam, da bo kaj prostora), se odpočijemo, okrepčamo (dovoljeni so torej tudi človeški priboljški ), pofotkamo, potem pa počasi odrinemo dol, vsak v svojo smer, lahko spet v parih, trojčkih ali manjših skupinah. Končnega fočkanja na zbirnem mestu ni, saj boste imeli avtomobile verjetno parkirane na različnih lokacijah.

Zdaj pa prosim malo fočkanja, za dodatna vprašanja sem seveda na voljo. ho ho ho.

Pa še to - če nimate časa ali volje za celoten sprehod, pa bi se vseeno radi malo podružili z nami, pridite ob 12.00 na zborno mesto, pa bomo kakšno rekli.  objem

Katarina
Logiran
MojaLu
novinec
*
Sporočil: 36


WWW
« Odgovor #4677 : četrtek, 21.12.2017 : 08:42:21 »

Kiara, Mimosa in Špela se fočkajo Smiley Keti, hvala za vabilo <3
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #4678 : torek, 26.12.2017 : 23:58:17 »

Božični azilaški pohod na Rožnik

Zbor Cool





(Roko )

Vzpon








Na cilju Afro



(Cilka  Grin)


















 Grin





Šerif je bil seveda tudi zraven



Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #4679 : četrtek, 28.12.2017 : 13:41:10 »

iiii, zelo luštne fotke! Cheesy (o smetarskih "incidentih" pa sploh ne bom komentirala...sicer pa...sobota bo šele čez 2 dni Tongue Cheesy)
Logiran
Strani: 1 ... 307 308 309 310 311 [312] 313   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: ABECEDA IN POŠTEVANKA
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines