mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 20:33:35

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Domžalčani z okolico! Bajsa čaka skrbnika pri nas
Strani: 1 2 [3]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Domžalčani z okolico! Bajsa čaka skrbnika pri nas  (Prebrano 10780 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
urskag
novinec
*
Sporočil: 18


WWW
« Odgovor #30 : torek, 07.11.2006 : 06:56:11 »

Čeprav mislim, da po tolikem času redko kdo pogleda to stran, pa bom vseno povedala (no, natipkala), da se ima Leila (po staro Bajsa) lustno. Je zelo pridna in učljiva (čeprav bi to bolje potrdila Katarina, saj jo lahko ona bolje primerja kot jaz - to je moj prvi kuža). Zelo rada je v družbi ljudi in po stanovanju je vedno za mano in opazuje kaj počnem. Ni pa rada sama, včasih laja (to so zelo prijazno sporočili sosedi in dnevno sobo je že dobro deformirala - še dobro, da je za zamenjat) in zato smo kupili kletko.

No pa lep pozdrav vsem, ki boste še pokukali na ta forum!
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #31 : torek, 07.11.2006 : 08:08:59 »

Lepo.
Logiran
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #32 : torek, 07.11.2006 : 09:20:20 »

To je pa lepo prebrat, da se imata fino - pa kakšne slikice male lajačice ne bi bile odveč. Wink
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #33 : torek, 07.11.2006 : 09:36:41 »

ja, res je tole eno zelo prijazno mlado in učljivo bitje. Kar za polupčkat!  Kiss Najraje bi se igrala in podila naokoli - kakor pravi borderček. Mislim, da bo svojima posvojiteljema še dolgo v veliko veselje, saj ji namenita veliko časa.

lp, Katarina
Logiran
urskag
novinec
*
Sporočil: 18


WWW
« Odgovor #34 : nedelja, 12.11.2006 : 20:50:33 »

Ja, uči se pa res rada. Vsakič ko se priprljemo, v šolo, je kot da bi se do ušes smejala. Če pa lahko še malo šiba okoli je pa to največji žur. Ja pač , borderčka ima v sebi.

Urša
Logiran
urskag
novinec
*
Sporočil: 18


WWW
« Odgovor #35 : nedelja, 14.10.2007 : 20:17:19 »

Evo pa mi je uspelo se nauciti kako dati slikice gor. Vem da je dolgo trajalo! Ampak bolje pozno kot nikoli. Nekaj slikic nase Leile, kako uziva! Sve pa naredili izpit za spremljevalca (BBH), sedaj pa sva na rally obedience. Katarina pa lahko vse potrdi, saj ima tudi ona delez v zgodovini nase sole.

Urska




http://shrani.si/f/2I/Ns/buqkKst/leila.jpg
http://shrani.si/f/13/XK/cDMusM/11032007171.jpg
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #36 : nedelja, 14.10.2007 : 20:28:54 »

 Shocked Kako hitro čas bezi...Kako je lepa res zelo lepa psička Kiss Kiss
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #37 : nedelja, 14.10.2007 : 20:40:10 »

Lepo, da vama je lepo  Smiley
Logiran
Strani: 1 2 [3]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Domžalčani z okolico! Bajsa čaka skrbnika pri nas
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines