mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 10:15:12

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: COKLFLEK
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: COKLFLEK  (Prebrano 20389 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #30 : četrtek, 21.09.2006 : 15:02:37 »

Coklflek je pravi gentleman. Ful priden je bil včeraj na sprehodeku, pa uboga tudi.  Kiss Coklflek!
Ena fotkica (objektiv ga ima rad) od včeraj (slabše kvalitete - slikana z gsm-om):


http://lh5.google.com/roman.avsec/RRKajGaaABI/AAAAAAAAACo/BXHJ65hh2IM/Coklflek.jpg

Ja, a ni pravi srček???  Cheesy
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #31 : četrtek, 21.09.2006 : 15:12:04 »

Hm, zgleda da na enem browserju (Safari) prikaže slikco, na drugem pa ne (Firefox)... Huh
Jo bom kar direkt prlimala:






[attachment deleted by admin]
Logiran
Toga
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 168


« Odgovor #32 : četrtek, 21.09.2006 : 17:59:57 »

Coklflek je res en simpatičen posebnež. Meni se smeji že, ko ga vidim. Sicer pa je urejen gospodič, lepo hodi na sprehodu, te z zanimanjem opazuje ... Ma v Horjulu je toliko luštnih kužkov in tako težko se je odločiti, ko te vsake oči posebej gledajo. In potem si mislim, katerega, vsi imajo enako pravico... Ampak tudi Coki, kot sva ga z možem včeraj imenovala, bo dobil svojo priložnost.

Lp Toga
Logiran
satin
rad pišem
****
Sporočil: 380


« Odgovor #33 : ponedeljek, 25.09.2006 : 07:48:38 »

No tegale sem imela čast v soboto sprehajat, je mali en tak velik cuker, priden, radoživ, pa še lupčke rad potala, še posebaj če se zraven še kak priboljšek dobi Wink
Logiran
satin
rad pišem
****
Sporočil: 380


« Odgovor #34 : ponedeljek, 25.09.2006 : 07:49:46 »

Sem malo prehitro kliknila, slikice bo pa Nutella pripopala, ker mislim da ji je mali celo poziral Grin
Logiran
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #35 : torek, 26.09.2006 : 12:44:02 »

Pa še kako je poziral. Elegantno se je usedel, pogledal navzgor in čakal, da sem jest, štor, s tresočo ročico, da se ja ne bi premaknil, namerila fotič. Wink Za razliko od zadnjič, ko se je skrival, če sm ga hotla slikat. Tudi drugače je bolj sproščen in vesel, pa prav lep fant je ratal. Kiss

Dej že sliki, ne morem se več smejat. Grin
http://nutella.moj-album.com/slike/2527078/d8dBpHlGN0xTJc8D.v.jpg

Modelov profil. Cool
http://nutella.moj-album.com/slike/2527078/A4efHz433AZLqex8.v.jpg
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #36 : sobota, 30.09.2006 : 12:04:49 »

Coklflek v novem domu. Prepričana sem, da mu bo lepo, pa da se bo njegova nova lastnica kaj oglasila  Wink.
Logiran

nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #37 : sobota, 30.09.2006 : 12:38:13 »

Vuhu, gou, Coklflek! Cheesy Cheesy Vso srečo v novem domku! Kiss
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #38 : sobota, 30.09.2006 : 13:07:25 »

srečno cokl Kiss
bodi priden in ubogljiv ter srečen Kiss
 

p.s.ali bo  obdrzal ime? Cheesy
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #39 : sobota, 30.09.2006 : 17:55:44 »

o, super, res lepa novička!
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #40 : sobota, 30.09.2006 : 18:08:20 »

Jupi!  Cheesy Superca. Srečno, Coklflek!  Kiss
Na kateri konec Slovenije je pa šel, če ni skrivnost?  Smiley
Logiran
Zivc
rad pišem
****
Sporočil: 392


« Odgovor #41 : sobota, 30.09.2006 : 18:14:25 »

Joj, tole je pa krasna novica!!! Švrkica trenutno ne more do internta, pa posredujem še njeno navdušenje.

SUPER! Cheesy
Logiran
AlenkaEka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 100


« Odgovor #42 : sobota, 30.09.2006 : 20:14:56 »

Ej, sej ne morem verjet! Vso srečo vsem, mejte se fajn!

 Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss
Alenka
Logiran
Toga
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 168


« Odgovor #43 : nedelja, 01.10.2006 : 18:22:52 »

Včeraj in danes

Včeraj malo pred poldne so me spustile iz hiše. Na dvorišču je bilo kar nekaj ljudi, pa Polona in Ines. Vesel sem bil vseh, še posebej Polone. Nekaj so govorili, podpisovali, me gledali, verjetno so se menili o meni. Potem sem dobil novo ovratnico, zapeli so nov flexi, tudi slikali smo se. Jaz sem tisti pri Poloni. Slike pridejo na forum, ko bo ona znala to naredit. Pa smo šli, z avtom. Vse je bilo novo, nova obraza, nov avto, v katerem pe se je verjetno pred mano že vozil nekdo, vsaj dišalo je tako.

Potem smo se ustavili pri eni hiši. On in ona sta imela tam prijatelje. Dobil sem vodo, seveda, saj sem bil žejen, ovinkasta pot, pa vročina, pa živci.. Prijatelji so prav zanimivi. Vsem sem bil všeč. Vsakdo mi je kaj dal, me počohal in zelo zbrano sem se vsedel pred vsakega, ki je prišel mimo, če bo kaj padlo. Sploh se jih nisem bal, sem bil zelo samozavesten, celo domačo prinašalko sem narenčal, naj ve, da sem dec. Da bi počival v avtu, mi ni padlo na pamet. Pa me je ona odpeljala domov v eno hišo. Tam sta bila en nov moški in ena novo ženska, simpatična, sem se kar takoj stisnil k njej. Pokazali so mi, kje je moje ležišče in kar hitro sem ga uporabil, saj sem bil že zelo utrujen. Ona se je vrnila k prijateljem. Moški in ženska iz doma sta me peljala tudi na sprehod, potem pa sem šel spat. Ponoči sta prišla še on in ona. Malo sem bil zbegan, nisem vedel, kam naj bi šel spat, sem šel kar na njuno posteljo, pa nista bila za to. No, pa smo naredili kompromis in sem spal ob njeni postelji.

Drugo jutro spet na vrt. Nisem se počutil prav varno. Pri sosedih imajo enega takega Jacka kot je bil verjetno eden od mojih staršev. Tudi njega sem narenčal, pa je bila ona precej huda in mi je prepovedala tako nevljudno početje. Potem sva se srečala (z Jackom) še  na cesti, pa sva se počasi  kar uredila. Mislim, da bova prijatelja. Peljali so me tudi na dolg sprehod ob Kamniški Bistrici. Všeč so mi kužike, z njimi sem takoj navezal stike, kužki pa mi niso preveč simpatični.

Pa novosti še ni konec. Potem sta me on in ona spravila v avto (tega že poznam) in smo šli v ono drugo hišo na Krasu. Ker sem bil res utrujen, sem celo pot spal. Je bilo kar v redu. Tista hiša je pa hecna, ima polno vrat, no pri enih mi je uspelo priti na plano, pa me je ona videla in me priklicala nazaj, preden bi lahko raziskal vas, v kateri hiša stoji. Sem že malo ubogljiv in sem na oster klic "pridi" kar pohitel nazaj.

Sedaj zvečer po dolgem sprehodu dremam v njeni pisarni. Ima mehek tepih in mi je kar lepo. Mislim, da sem jima všeč, vsaj tako kaže. No, seveda se bomo morali privaditi eden na drugega, ampak to še pride in potrudili se bomo.

Coki
(kadar je ona huda mi reče tudi Cokel)







Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #44 : nedelja, 01.10.2006 : 18:36:14 »

Togaaaaa! Pa si me spravila v jok!  Smiley

uživaj Coki in seveda vsi z njim!

happy ostržka
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: COKLFLEK
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines