mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 12:26:00

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Ko pokukajo iz obcestnega jarka ...
Strani: 1 [2] 3 4  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Ko pokukajo iz obcestnega jarka ...  (Prebrano 12839 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #15 : sreda, 09.08.2006 : 07:31:55 »

paparaco ODLIČNO!  Grin

Te bibe bodo po mojem kar nekaj majhnega! Za primerjavo je na eni od fotk človeška roka, ki je je bolj drobne konstitucije... male klobasice pa so velike približno toliko kot ta roka...  Smiley

stopljena ostržka
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #16 : sreda, 09.08.2006 : 09:28:18 »

Te bibe bodo po mojem kar nekaj majhnega!

Mogoče bodo pa take nemške doge - tako kot Medison  Grin Cheesy
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #17 : sreda, 09.08.2006 : 09:41:36 »

paparaco ODLIČNO! Grin

stopljena ostržka

Očitno mi je to, da sem šla še prej malo nazdravljat, samo še koristilo in izostrilo pogled! Cheesy Cheesy

lp, Katarina
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #18 : sreda, 09.08.2006 : 09:57:35 »

Očitno mi je to, da sem šla še prej malo nazdravljat, samo še koristilo in izostrilo pogled! Cheesy Cheesy

lp, Katarina

Hi,hi,hi, ne vem,ne vem, nekam od blizu si morala ti to slikat.  Wink Wink

So pa res lušne bučke male.  Kiss
A potem je obveljalo Begi, Megi, Regi? Se vse tako fajn rima. Smiley

LP
Logiran
Frida1
novinec
*
Sporočil: 11


« Odgovor #19 : sreda, 09.08.2006 : 15:06:52 »

Na njihovo srečo pride mimo dobra gospa, ki ji ni vseeno za male kosmatinke, jih vzame v svoj dom, jim ponudi hrano, toplo zavetje ...

Gospodična  Smiley je prišla mimo s svojo psičko, ki se je tudi takoj odzvala na te male bibe  Smiley.
V glavnem, res so tako cartkane kot so videti na slikcah in bilo mi je v veselje, da sem jim pomagala do lepšega življenja.
Najlepše pa se moram zahvaliti zavetišču Horjul (Ines), ker nisem pričakovala takšnega odziva in tolikšnega srca, kot ga premorejo v tem zavetišču.

Malim bibam želim, da bi se jim življenje nadaljevalo lepše kot pa se jim je začelo.

Aja, pa obljubim, da pridem na obisk v Horjul  Wink
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #20 : sreda, 09.08.2006 : 20:49:23 »

o, srečna najditeljica je med nami...

kako je že to pri zakladih? tisti, ki ga odkrije, je potem tudi lastnik?  Roll Eyes

saj se hecam!!!  Wink dobrodošla med nami, ki tudi menimo, da tolikšnega srca ne premorejo vsa zavetišča!
Logiran
Frida1
novinec
*
Sporočil: 11


« Odgovor #21 : četrtek, 10.08.2006 : 10:23:01 »

Ja saj če ne bi bila situacija drugačna, bi verjetno tudi obdržala kakšno bibo, mogoče celo vse tri.
Pri nas imamo že vse življenje pse. Pred tremi meseci smo imeli celo tri, vendar smo se morali od najstarejše psičke posloviti  Cry. Zdaj sta nam ostala dva, ena je v moji oskrbi, drugi pa v očetovi. Stvar je tudi taka, da psička živita z nami v stanovanju in se mi ne zdi fer, da bi k hiši pripeljala še tri psičke, ker pravzaprav ne vem kam bi jih dali, ker sta že naša dva precej velika  Cheesy Wink, da bi bile pa v boxu se mi pa ne zdi, ker jih imam rada pri sebi, da jih vedno lahko crkljam Smiley. Saj upam, da se bodo našli lastniki, ki jih bodo imeli prav tako radi, moram pa priznati, da mi je bilo že po enem dnevu precej hudo za njimi  Cry
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #22 : četrtek, 10.08.2006 : 10:26:43 »

Veš da bomo pazili, kam jih bomo oddali..
Logiran

sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #23 : četrtek, 10.08.2006 : 12:40:00 »

frida1, jaz sem se resnično hecala. čisto zares. sploh nisem resno mislila, da bi ti morala te pesjančke obdržati... če smo natančni, treh pasjih otrok naenkrat ne bi privoščila skoraj nikomur na tem svetu...  Wink

in nikar  Cry  zaradi teh otrok, saj so resnično dobro naleteli. raje pridi med kakšnim vikendom malo sprehajat horjulčke, pa ti bo takoj jasno, da ni razloga za  Cry   
Logiran
mirjana
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 135


« Odgovor #24 : petek, 11.08.2006 : 08:16:52 »

Mene pa zanima a se je treba kej napovedat če hočeš pridet sprehajat Horjulske zverinice, obstajajo določene sprehajalne ure al kako je s tem?

Lp, Mirjana
Logiran
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #25 : petek, 11.08.2006 : 08:47:38 »

Prej se moraš javit - po telefonu Poloni ali Ines, ni pa določenih sprehajalnih ur. Cool

Če te še kaj zanima, preberi OBVEZNO PREBERI - POMEMBNE INFORMACIJE! (klikni, da se ti odpre tema Wink)
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #26 : ponedeljek, 14.08.2006 : 23:48:04 »

Malim bučam smo predvčerajšnjim in včeraj reševali njihove male rite. So morale skasirat nek siten virus, so bruhale in driskale tako zelo, da je bilo že precej resno. Na zdravilih še vedno, ampak steple so se pa tudi danes že ene parkrat. Uspešno ohranjajo tradicijo znanih in že tradicionalnih horjulskih bojev, tko da bo vse okej  Wink.
Logiran

sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #27 : torek, 15.08.2006 : 17:28:49 »

če imajo energijo za se tepst, potem najbrž res ne umirajo...  Wink
Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #28 : nedelja, 20.08.2006 : 09:02:21 »

A ste o.k.?

firbec ostržka
Logiran
Frida1
novinec
*
Sporočil: 11


« Odgovor #29 : nedelja, 20.08.2006 : 09:55:02 »

Ojoj sram upam, da bo vse vredu z njimi.
Nisem vedela, da se že tepejo  Cheesy. Pri meni vem, da je bila noč kar pestra, saj ena od njih kar precej renči in se spravlja na druge (mislim, da je tista, ki je najbolj rjava po gobčku). Saj verjetno jih je to tudi rešilo, da sem jih sploh slišala in odnesla domov Smiley.
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Ko pokukajo iz obcestnega jarka ...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines