mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 02:17:58

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Bloodhound
Strani: [1] 2 3  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bloodhound  (Prebrano 8250 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« : četrtek, 10.08.2006 : 19:30:20 »

Tetovirna številka 20 (2 sigurna, 0 ne tako zelo, ker je številka v ušesnem pregibu), odrasel samec, cca 3 leta, kovinska ovratnica, najden Razdrto - Veliko Ugeljsko, čaka lastnika. Takoj, če se da, prosim.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1 : četrtek, 10.08.2006 : 19:53:06 »

Pes je tukaj, ne tam, kjer je bil najden.
Logiran

kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #2 : četrtek, 10.08.2006 : 20:17:32 »

Zjutraj poklici na KZS. Ce nimajo ravno dopustov in ce je pes vpisan v slovensko rod. knjigo bodo hitro ugotovili cigav je.
01 23 40 950
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #3 : četrtek, 10.08.2006 : 20:22:48 »

KZS na dopustu do 15. Pes je bil tam že tri dni, torej je najmanj toliko od doma. A bi morda lahko kdo opazil, da ga ni doma??
Logiran

kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #4 : četrtek, 10.08.2006 : 20:30:47 »

Mogoce ti lahko pomagajo v Društvu ljubiteljev goničev Slovenije. Sedez imajo v Ajdovscini, tole pa je njihov mail gonici@gmail.com. Tukaj imajo svojo temo:
 http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,7104.0.html

Nasla sem tudi en mobitel za informacije 041 713 317. Verjetno je od Tomaza Jamska (najdes ga pod nickom Hubertus). Bloodhoundov ni toliko, da ne bi hitro nasli lastnika. Razen, ce ga je kak bedast italijan ven fliknil, ko je sel na morje. Roll Eyes
Logiran

kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #5 : četrtek, 10.08.2006 : 20:31:27 »

Pardon, na tem forumu sodeluje pod nickom PETIT. lp
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #6 : četrtek, 10.08.2006 : 20:35:20 »

Petit že obveščen, številka je po vsej verjetnosti naša.
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #7 : četrtek, 10.08.2006 : 20:37:38 »

S Tomazem sem ze govorila, trenutno nima podatkov o sportnih kinologih in njihovih psih, bo pa poskusal kaj povprasati, poizvedeti...

Jaz sem pregledala goro Kinologov, kjer so navedena legla. Ker vseh nimam, prosim, ce lahko nekdo, ki ima vse Kinologe letnik 2002, 2003 in 2004, da pogleda, ali je bilo med predvidenimi legli kaksno leglo bloodhoundov ter javi Smetki ali sem podatke z naslovom vzreditelja.
Thenks.
Logiran

kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #8 : četrtek, 10.08.2006 : 20:43:07 »

Sem sele zdaj videla, da si napisala, da ima cifro 20. Kinologe imam verjetno vse, ampak jutri pred popoldnevom ne morem preverit. Naj kdo drug pogleda. Upam, da bo pes cimprej doma. Mi je prav zalostno, da tudi za rodovniskega psa, ki ima tetovirno stevilko, pa se dokaj malo jih je te pasme pri nas, ni mogoce ekspresno najti njegovih lastnikov. Kaj sele za neoznacenega mesanca. Sad lp
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #9 : četrtek, 10.08.2006 : 20:50:51 »

Jaz se na zalost ne spomnim nobenega legla te pasme, ki bi bil tukaj oglasevan v zadnjih petih letih, bom pa takoj, ko nafotram domace bejbe Grin, preverila tudi vse stare oglase.
Pa da vidimo.

Res bo pa pomagal pregled Kinologov, ce se komu da Smiley.
Logiran

sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #10 : četrtek, 10.08.2006 : 20:55:27 »

Mi je prav zalostno, da tudi za rodovniskega psa, ki ima tetovirno stevilko, pa se dokaj malo jih je te pasme pri nas, ni mogoce ekspresno najti njegovih lastnikov.

ja, se absolutno strinjam. še bolj pa je žalostno to, da je tudi za rodovniškega psa potrebno narediti vraga in pol, da se najde in obvesti lastnike, namesto da bi po vsaj treh dneh, ko ga pogrešajo, sami obvestili zavetišče in medije, da ga pogrešajo in redno preverjali, če je bil najden. nenazadnje so lastniki dolžni iskati svojega psa.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #11 : četrtek, 10.08.2006 : 20:57:55 »

Saj je možno, da je pes tudi starejši, pa ima lepe zobe...kar se tiče vedenja, pa starost težko določam: sedi v pesjaku, kadar se premakne, hoče mrežo grist, kadar je pri miru, se dere ali zavija ali oboje. Zunaj vleče tako, da se moram prijet česarkoli mogočega, da ostanem na nogah. Fajn, res. KZS na dopust, še bolj fajn.
Logiran

sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #12 : četrtek, 10.08.2006 : 21:10:23 »

zunaj vleče... morda bi ti rad zrihtal malo svežega ''štofa'' za pečenko, ti pa ne pustiš, da bi ti izrazil svojo hvaležnost, da si ga pobrala s ceste...

ja, upam, da pride gazda čim prej po njega...
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #13 : četrtek, 10.08.2006 : 22:17:09 »

Huh, med starimi oglasi ni niti enega huberta ali bloodhunda za prodajo, tako da...
Je komu uspelo prelistati kinologe?
Logiran

sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #14 : četrtek, 10.08.2006 : 22:39:44 »

jaz žal tu ne morem nič pomagat, ker nimam te revije...  Undecided
Logiran
Strani: [1] 2 3  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Bloodhound
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines