mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 20:15:06

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Neža
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8   Dol
Natisni
Avtor Tema: Neža  (Prebrano 25304 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #90 : sreda, 07.02.2007 : 18:46:53 »

Veš, da pridem kdaj v Horjulštajn. Mam že mal domotožja. Nič mi ne pošiljaj. Velja samo osebna predaja.  Tongue
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #91 : petek, 09.02.2007 : 09:56:32 »

Svrka
sem bila včeraj..precej cajta..pa te ni bilo  Cry škoda. , pa drugič, dobiš osebno  Tongue

sorry Neža, da vpadamo v tvojo temo...lepo se imej in ubogaj Tršico.  Wink
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #92 : petek, 09.02.2007 : 15:07:31 »

MaxyTT, a si že pripravila Nežkino šolsko torbo za jutri in speglala rumeno rutico? Wink Smiley

lp, Katarina
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #93 : petek, 09.02.2007 : 17:28:47 »

Sva se čisto oborožili.  Smiley Smiley Šolska torbica pripravljena! Cheesy
Vidiš, vidiš, rumena rutica nama pa manjka. Imava pa rdečo, za pionirčke.  Wink Wink
Se vidimo jutri! Se že veseliva -  vsaj jaz, za Neli bomo pa jutri videli, kako priden prvček črvček bo.  Smiley Smiley A beležka za podpise je tudi obvezna?  Wink

LP
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #94 : petek, 09.02.2007 : 18:15:52 »

A beležka za podpise je tudi obvezna? Wink

LP

Valda, nekam bo vendar treba čebel'ce beležit! Smiley

lp, Katarina
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #95 : petek, 09.02.2007 : 18:47:24 »

Ave ima tudi že pripravljeno torbico, bo pa jutri najbrž samo z atom prišla v šolo, ker je mama zbolela Sad Upam, da jima bo dobro šlo, glede na to, da je ata prešprical teorijo zadnjič Cool No saj smo imeli doma potem en kratek povzetek Wink

Za naprej pa se tudi jaz že veselim telih naših šolskih srečanj Smiley Smiley
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #96 : petek, 09.02.2007 : 21:31:16 »

Ave ima tudi že pripravljeno torbico, bo pa jutri najbrž samo z atom prišla v šolo, ker je mama zbolela Sad


Ok, bomo prizanesljivi do ateja. Mama naj se pa hitro pocajta! Smiley

lp, Katarina
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #97 : nedelja, 04.03.2007 : 16:02:55 »

Malo novičk o Neli, ko je ravno 2 meseca od kar je pri naju.
Neli se je doma sedaj že čisto razkomotila in si priborila fotelj v dnevni sobi, fotelj na hodniku (drugega zasedajo mačkoni, jaz si pa stoje čevlje obuvam in sezuvam  Tongue) in ležišče ob postelji, kjer se potem pusti čohat, dokler mene dokončno ne zmanjka. Drugače je zelo pridna in v stanovanju nobenih problemov, ne ko smo skupaj, ne ko je sama z mucki. Poleg naju se je zelo navezala tudi na starše in sestro (smo v isti hiši) in tudi oni nanjo, tako da jih je vedno zelo vesela. Tudi na sprehodih je zelo pridna, vsaj dokler ji pred nos ne skoči kaka srnica. Tongue Potem pa cela žurka. Zadnjič sva šle tam čez ena polja in kar naenkrat cca 20 metrov pred nama iz gozda na polje šibne 6 srnic - Neli je kar cepetat začela, cvilit, seveda je verjetno brezzveze omenit, da kako sem bila grozna, da nisem hotela z njo za njimi šibat.  Roll Eyes Grin  Noro rada pa se vozi z avtom, tako da se sedaj učiva kako počaaaaaaasi iti v avto, ker drugače kar pribezlja v box.  Smiley Smiley Vožnjo prenaša odlično - večinoma prespi in samo sem pa tja malo preveri smer vožnje. V šolo pa tudi pridno hodiva in sem na Neli res ponosna, saj se pridno uči oziroma se kar obe učiva. Kljub temu, da je tudi na sprehodih pridna, pa je ne spuščava z vrvice, ker sva ugotovila, da ima izreden voh in tudi nagon, tako da je bolj varno, da je lepo na fleksiju, ker bi se drugače znalo zgodit, da bi šibnila za kako sledjo.

Še nekaj slikic:

Takole izgleda, ko ima kdo kakšno hrano v rokah:  Smiley
http://www.moj-album.com/slike/523609/0EHCsNSa4LrZr6tK.jpg

Takole se je pa TT, ki se je najdlje branil, ko je prišla k nama, prvi opogumil, da zlele k Neli na kavč. Slikica je temnejša, ker je bilo to zvečer in ko sem ju videla, sem tako hitro slikala, da tudi luči nisem hotela prižgat:
http://www.moj-album.com/slike/523609/vYmiVaeV03y5a4yo.jpg

Takole smo jo danes mahali na Sv.Lovrenca nad Polhovim Gradcem:
http://www.moj-album.com/slike/523609/hhjiHWzWtc0z_DDb.jpg
http://www.moj-album.com/slike/523609/Xu9G3LwJ0d4DqHCQ.v.jpg

Pa še ena s sprehoda:
http://www.moj-album.com/slike/523609/3b076y2llTbY1aQJ.v.jpg

LP
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #98 : nedelja, 04.03.2007 : 16:10:52 »

Samo da imate lepo skupaj:D Tista prva fotka je pa direkt za na plakat...kakšni učki Grin

LP, Maja
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #99 : nedelja, 04.03.2007 : 16:14:56 »

Super slikce MaxyTT, se prav vidi kako uživate pri vas doma Cheesy.

Neli mi je bila včeraj v šoli tok prisrčna ko ti je vrvico grizla Grin. Sej vem da zate ni bilo fajn, ker potem ni poslušala kaj ji govoriš, samo kok se je punca razživela, to se mi pa zdi super. Sploh ker je pomojem med starejšimi v šoli, sploh na začetku se mi je zdela, da je že malo bolj resna, pa da tele otročarije niso zanjo Tongue.

Super ste.
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #100 : nedelja, 04.03.2007 : 17:54:34 »

Neli je v šoli zmeraj bolj zabavno, sploh ko se vodnica trudi ostati resna, Neli bi imela pa žurko.  Grin Saj meni je jasno zakaj to naredi (ker je dalj časa na mestu in potem ko se premakneva zaradi vaje, je vsa vesela), ampak bo treba pa to odpravit, ker ni lušno, ker ji potem vse kaj drugo hodi po glavi kot pa sama vaja.  Roll Eyes
Tudi drugače se je Neli res zelo razživela in zna biti zelo razigrana, ko jo prime. Metanje palic je sploh zakon, tudi vlečenje ji gre dobro od rok, se spraviva pa tudi kak fuzbal špilat tam po kuhinji in dnevni sobi (zadnjič nama je uspelo celo rožo sklatit z mize  Tongue). Če ne gre drugače, si pa Maxa za žrtev izbere in potem skače in se poja okoli njega. Ampak najbolj smešna pa je, ko jo kakšen izmed muckov malo začopati po zadnji plati (ne tako zares s kremplji) pa tako zacvili, kot da bi jo iz kože dajali.
Lušna je, res. Al' je ne zamenjam za nič na svetu.  Smiley
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #101 : nedelja, 04.03.2007 : 21:02:52 »

MaxiTT tole je bilo pa lepo prebrat. Srečno!
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #102 : ponedeljek, 16.04.2007 : 18:46:39 »

Neli je ta vikend prvič okusila morje, saj smo se malo potepali po Punatu na otoku Krku. Vožnjo super prenesla, celo pot prespala. Najbolj lušna je bila na meji, ko je hrvaški carinik vprašal, če imamo kaj za prijavit, pa mu je Neli vse povedala. Ko smo se vračali nazaj, pa jo je naš carinik ekstra pozdravil, ker se ji očitno ni zdelo fer, da samo nama reče nasvidenje.  Grin Grin

Prvič je namočila tudi tačke v morje. Se še malo boji vode in sedaj namoči samo prve tačke ali pa se vsede tik ob morju. Ali pa zato, ker je morje še tako hladno, saj jaz dalj od namakanja nog tudi nisem prišla.  Tongue

Psi in mucki so bili tokrat čisto v drugem planu, saj je Neli ugotovila, za znajo bit martinčki ful bolj zabavni,tako da ni bil nihče varen pred njo. Smiley Smiley Prisegam, da nobenemu nisva skrivili repka in so ji vsi popihali prej v špranje.  Smiley

Takole uživamo na plaži:
http://www.moj-album.com/slike/523609/PuPMDXia1zwdJTcd.jpg
http://www.moj-album.com/slike/523609/SGZZ0H8hnqjSQoUg.jpg

Tole je pa čisto prvi srečanje z morjem, ko še ni bila sigurna a bi al' ne bi:
http://www.moj-album.com/slike/523609/UQG0RNI4eQ1Vez7g.jpg
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #103 : ponedeljek, 16.04.2007 : 20:06:55 »

Kakšen krasen pes je ratala.  Wink
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #104 : ponedeljek, 16.04.2007 : 21:17:05 »

Uživa 100 na uro! Le tako naprej! Smiley
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Neža
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines