mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 04:35:20

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Mešanec z rotvajlerjem
Strani: [1] 2 3 4  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mešanec z rotvajlerjem  (Prebrano 9306 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« : petek, 11.08.2006 : 13:51:46 »

Tole obvestilo je namenjeno lastniku, pes se ne oddaja. Star dve leti, najden na Verdu, zdoma že vsaj teden dni. Brez oznak ali ovratnice, vas čaka v našem zavetišču še točno 8 dni od objave. Potem gre na evtanazijo zaradi agresivnosti. Slika sledi.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1 : petek, 11.08.2006 : 15:45:17 »

http://www.moj-album.com/slike/1601452/68cot5nd4aui1_R6.jpg
http://www.moj-album.com/slike/1601452/CGdlaniINWINedg0.v.jpg
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #2 : petek, 11.08.2006 : 16:01:26 »

Sem samo sebe grizla v jezik...pa vseeno...spraviti tega psa na zanko, v avto in sem je bila cela reč. Kako bomo vozili tu, ne vem. "Živel" je pod dilami na Verdu, mimo so hodili otroci in vsi ostali...in nimam pojma, kako to, da se ni nikomur nič zgodilo. Pes je shiran, razdražen do amena, brez dlake po hrbtu (bolhe itd.). Najbrž bi bilo drugače, če bi bila čebula bula...pa ni. ZELO si želim spoznati lastnika. Ubogi pes.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #3 : petek, 11.08.2006 : 16:04:17 »

Da ne govorim o tem, da se počutim kot komunalna služba. Pobereš in odstraniš odpadek, da ne bo povzročil škode v okolju. Krasen občutek, res. Saj se bom nehala menit sama s sabo, preden še kaj napišem.
Logiran

Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #4 : petek, 11.08.2006 : 16:52:28 »

Smetka, se javim kar tako, da ne boš imela monologe Grin.... te bo kdo še med neprištevne stlačil Grin

Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #5 : petek, 11.08.2006 : 17:04:19 »

He, hvala ti, je prav prišlo  Smiley.
Logiran

delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #6 : petek, 11.08.2006 : 17:34:52 »

Ne morem si pomagat, moram izliti še svojo jezo.Takšne lastnike bi dala, če bi mogla, na prisilno delo v Zavetišče, da bi jim psi, ki čutijo kdo je slab in pokvarjen malo riti zmanjšali.
Morda pa zaide na forum le kdo od takih brezbrižnežev in prebere kakšno od naših mnenj in se mu po čudežu prebudi vest, čeprav močno dvomim.
l.p., Jana
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #7 : petek, 11.08.2006 : 17:43:35 »

Hja, takim obicajno nic ne pomaga prisilno delo ali umerjanje riti, kvecjemu bi si nabavili novo mrcino, ki bi bila se hujsa od prve.
Pomagali bodo enkrat hudi udarci po zepih, morebitni odvzemi psov, pa prepovedi posedovanja psa za naprej, ce ne bo veljalo, pa kaksen pogled izza resetk.
Pa bi bil pocasi mir s takimi prepotentnimi frajercki, ki ne vedo, za kaj se stvari nucajo.
Logiran

rem
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.248


« Odgovor #8 : petek, 11.08.2006 : 17:46:15 »

Obsojam lastnike, mi pa ni vseno,za psa.
Kaj pa je pes kriv, da je agresiven,če je v takem stanju tudi ni čudno, da je agresiven. Ali se takšnim nič ne pomaga, samo osem dni in evtanazija?
Se ne da počakati, da peso sprejme okolje kjer je sedaj?
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #9 : petek, 11.08.2006 : 17:53:52 »

Ne morem si pomagat, moram izliti še svojo jezo.Takšne lastnike bi dala, če bi mogla, na prisilno delo v Zavetišče, da bi jim psi, ki čutijo kdo je slab in pokvarjen malo riti zmanjšali.

Ne strinjam se s teboj. Ne delat v zavetišče, v rest jih je treba spravit.
Oprosti Jana (pa ne administratorka) toliko bolj sem jezna, ker gre za mešanca z rotijem. Že itak imamo lastniki te pasme  toliko težav (neutemeljenih), potem pa še tole. Žal mi je, ampak kuža na sliki kljub slabim izkušnjam in negativnemu vedenju menda zasluži še eno priložnost.
Logiran
honki
rad pišem
****
Sporočil: 398


« Odgovor #10 : petek, 11.08.2006 : 17:58:44 »

kar se sprasuje rem sem se tudi jaz. 8 dni in cao. Undecided
a to zaradi agresivnosti? ali zaradi tega ker vete da lastnik obstaja in tud vete kje je pes zivel?
ne vem, vprasam... sram
Logiran
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #11 : petek, 11.08.2006 : 18:05:43 »

Jest upam, da je Smetka evtanazijo bolj v jezi omenjala, ker je mogoče Fifi njej malo hlače pomeril Tongue (zarad tegale klevetanja ga bom verjetno na naslednjem obisku brez nagobčnika dobila za na sprehod Grin). Ker skrbnika verjetno ne bo ponj, pa tudi če bi prišel, kakšen skrbnik pa je to? Angry
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #12 : petek, 11.08.2006 : 18:08:40 »

Ja, 8 dni in čao, če mislite, da je tako to za povedat...Se mi zdi, da je bilo tule več agresivnih na začetku kot ne. Tudi Nežo danes ni bilo mogoče odpeljati drugače kot z zanko, pa se počasi umirja, čeprav pričakujem, da bo še nekaj časa hotela "merit" hlače. Pa nič hudega, enkrat jih bo že nehala.
Govorim o psu, ki je nevaren. O tem, da mi je hudo zanj. Pa o tem, da sem porabila uro in pol za odlov, ki je bil takšne vrste, da se še zdaj nisem nehala trest. Začela sem se potem, ko je bil pes v avtu. Možna je debata, vsak seveda lahko pove svoje mnenje, temu je namenjeno vso naše pisanje. Povedala sem svojega, ni bilo nepremišljeno, tako je. Pes je nevaren, iščem lastnika, vendar ne novega.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #13 : petek, 11.08.2006 : 18:09:59 »

Ne, ni mi pomeril hlač, sem pazila. In ne bi šlo le za hlače pomerit, če bi uspel v svojih namerah.
Logiran

žana
rad pišem
****
Sporočil: 311


« Odgovor #14 : petek, 11.08.2006 : 18:17:21 »

U, madona! Kako pa je potem ratalo mu nadet nagobčnik? A tu kaj policija pomaga?
Logiran
Strani: [1] 2 3 4  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Mešanec z rotvajlerjem
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines