mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 08:46:58

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Mešanec z rotvajlerjem
Strani: 1 2 [3] 4  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mešanec z rotvajlerjem  (Prebrano 9313 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #30 : sobota, 12.08.2006 : 09:22:24 »

Kako vama ga bo pa sploh uspelo nahranit in počistiti pesjak? Si sploh ne predstavljam ....  Undecided

LP
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #31 : sobota, 12.08.2006 : 09:42:33 »

Tako kot s Kalo in še kom, ki ni pustil v pesjak...brezglavo ne napada, tudi včeraj ni. Dosti lažja je znana situacija: pesjak in hud pes v njem, pa zanka, prijazen pristop in hrana brez kakšne napetosti, pa bo.
Logiran

smrček2
rad pišem
****
Sporočil: 327


« Odgovor #32 : sobota, 12.08.2006 : 10:03:01 »

Smetuljčka,
veš da si se oz. se boš odločila prav. Nekateri pač ne želijo oz. ne morejo sprejeti pomoči, pa če je še tako dobronamerna- so jih pač ljudje Undecided naredili take.  Naredi kot je prav- ti že veš.
Slinast, moker in deževen poljubček ti pošilja Shy, jaz pa samo en lp
Logiran
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #33 : sobota, 12.08.2006 : 11:40:02 »

od daleč in le čakal na kakršen koli Smetkin znak, ki bi pomenil BEŽI, POMAGAJ, zdaj lahko pomagaš ... pač, kar koli.

 Shocked Okej, kr zmrazi me ob temle. Jest se tut pridružujem hvalnicam na čast Poloni  in Ines  ker vama tko uspeva tole najboljše zavetišče na svetu in ker so živalce pa seveda tut mi Wink lahko veseli, da vaju mamo. Kiss
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #34 : sobota, 12.08.2006 : 17:05:13 »

Ines, tudi vam čestitke za pogum in ves trud.Res sta enkratni! Jaz sicer nisem kak strahopetec, vendar pa kolikor se poznam, vem, da mi živci ne bi prenesli tako nevarno situacijo, bi sigurno na mestu otrpnila od strahu. Tako sem naredila nekoč, ko se je proti meni zakadil renčeč pes mešanec, čeprav že na pogled ni bil videti tako nevaren kot tale mešanec Rotija.
Res smo se najbrž vsi ustrašili za vaju, ali nima Živalski vrt neke pištole, s katero bi ga omamili? Ne vem, nekoč sem nekje pobrala ta podatek, samo ne vem ali drži?
l.p.
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #35 : sobota, 12.08.2006 : 18:56:22 »

Za takšne hude primere niti nebi bilo slabo imeti kakšno takšno zadevico. Predvsem zaradi varnosti naših dobrih dušic. Kaj pa bi bilo z vsemi žvaukami (in otrokoma), če ju en tak hud pesjan zamenja za kosilo...  Lips Sealed  Shocked
lp
T.
Logiran
Tejka
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 78


« Odgovor #36 : sobota, 12.08.2006 : 19:33:30 »

Mene pa nekaj zanima - kaj pa če se v teh 8 dneh pojavi lastnik? In recimo zagotavlja, da mu nudi ustrezne bivalne razmere (čeprav vsi vemo, da ni tako!) ...?
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #37 : ponedeljek, 14.08.2006 : 11:49:59 »

Uh, tejka, resnično upam, da ga ne bo. Se pa sprašujem isto.... (Pa še enkrat upam, da ga ne bo.)
Logiran
Tejka
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 78


« Odgovor #38 : ponedeljek, 14.08.2006 : 11:53:21 »

Ja, tudi jaz upam, da ga ne bo... Čeprav bi ga bilo po eni strani fajn izslediti in mu preprečiti (če se to po naši zakonodaji sploh da!), da bi tako zavozil življenje še kakega psa  Angry...
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #39 : ponedeljek, 14.08.2006 : 11:54:39 »

Uh, tejka, resnično upam, da ga ne bo. Se pa sprašujem isto.... (Pa še enkrat upam, da ga ne bo Sad.)

Smetka, v vsem se mi zdi, da si se prav odločila. Zato obema vsa priznanja za dobro delo Cool!!!! Ko sem vse to prebrala, se globoko strinajm s tabo. Mislim, da je bolje tako za vse - tudi za kužkota.

lp polonak
Logiran
honki
rad pišem
****
Sporočil: 398


« Odgovor #40 : ponedeljek, 14.08.2006 : 14:25:20 »

Smetka

Citat
Ja, 8 dni in čao, če mislite, da je tako to za povedat...

Smetka ni bilo tako misljeno kot si razumela, mogoce sem se narobe izrazila, vsekakor pa nisem obsojala, ne tebe in ne drugih.
Ne spoznam se na te stvari in stvar je bila pod vprasajem, ker nisem vedela da je tak proces, in poleg tega te niti poznam ne, tako da te tudi nebi upala obsojati, v kakersnemkoli pomenu. slisim pa same dobre stvari o tebi, vsej kar berem tukaj na forumu.

Se spravljam v horjul pa nekako ne najdem casa. - bo se ze prisel.....

izrazat prek napisanega kjer ni mogoce vsega obrazlozit ni lahko.....
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #41 : ponedeljek, 14.08.2006 : 23:41:43 »

"Ustrezne" bivalne razmere v takšnem primeru preverimo. Tale jih ni imel, sem prepričana.
Logiran

Tejka
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 78


« Odgovor #42 : torek, 15.08.2006 : 13:44:35 »

Vas prav občudujem - Horjulčane! Mene bi bilo takega človeka še bolj strah srečat kot psa!!!
Logiran
arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #43 : četrtek, 17.08.2006 : 21:23:21 »

Temu zafuranemu revežu se pa čas počasi izteka, a ne? Sad
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #44 : nedelja, 20.08.2006 : 23:19:07 »

Kuža uspavan.
Logiran

Strani: 1 2 [3] 4  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Mešanec z rotvajlerjem
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines