mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 18.04.2024 : 10:20:09

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Mešanec z rotvajlerjem
Strani: 1 2 3 [4]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mešanec z rotvajlerjem  (Prebrano 9302 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #45 : ponedeljek, 21.08.2006 : 09:55:45 »

Čeprav smo že v arhivu, dovoli Smetka, tvoje poslanstvo ima včasih pač tudi žalostne trenutke.

Bivšemu lastniku nove zvezdice (čeprav malo hude) na nebu, bi pa jaz poslala dve sporočili (kljub temu, da najverjetneje tega ne bere):
Pes je dober, ko ti čuva hišo na ketni, se zaganja v nepovabljene goste, ti renči in varuje premoženje, ki ga imaš (materialnega, ker očitno moralnega v tem primeru ne). Ko ti slučajno zaradi ljubezni do sosedove psice uide, nimaš časa še manj pa interesa, da bi ga poiskal, kaj šele, da bi ga skušal vsaj malo socializirati.
In v tem primeru se izkaže  karakteristika besede človek (da ne bo pomote, ne velja na splošno, sploh pa za ljudi na tem forumu ne): "Če daš opici v roke kakršno koli orožje (lahko je to tudi pes na ketni), postane človek".
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #46 : ponedeljek, 21.08.2006 : 13:17:44 »

Upam, da mi bo naslednje pasje življenje lepše..... Kiss
lp polonak
Logiran
Živalca
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 42


WWW
« Odgovor #47 : sreda, 23.08.2006 : 12:25:55 »

Res mi je žal za tegale kužka. Lastnik je moral biti "zelo grozen", da ga ni sociliaziral in se ukvarjal z njim. Pa tako 'lušten' je bil.  Cry
Logiran
Strani: 1 2 3 [4]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Mešanec z rotvajlerjem
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines