mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 14:33:29

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Rubi, Buška, Boris in Darko
Strani: 1 [2] 3 4 5 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: Rubi, Buška, Boris in Darko  (Prebrano 19447 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #15 : torek, 15.08.2006 : 20:26:46 »

tudi fanta sta zelo lepa. sta v kakšni sorodstveni povezavi z rubi?
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #16 : sreda, 16.08.2006 : 07:50:07 »

Joj, kako so sladki... Malce shirani, ampak videti je, da bodo s pomočjo Smetke zelo hitro tisti tapravi pesjani za pasje prijatelje Cheesy Cheesy.
Smetka srečno in še kakšno takšno akcijo! Upam, da bo takih zgodb Sad vedno manj.
Vsem novim črnuhcom pa  Kiss! Komaj čakam, da jih pridem sprehodit Cheesy Cheesy.

lp polonak
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #17 : sreda, 16.08.2006 : 09:24:16 »

Jaooooooo Xena  Grin Grin Grin Grin

Da tole povem v službi, letim še pred 1.10.  Cheesy Cheesy Cheesy Naš tehnični je Boris  Grin Grin

LP
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #18 : sreda, 16.08.2006 : 09:30:08 »

tudi fanta sta zelo lepa. sta v kakšni sorodstveni povezavi z rubi?

Ja, s Smetko sva ugotavljali, da sta verjetno kar njena sinčka, domnevno iz prvega legla.

lp, Katarina
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #19 : četrtek, 17.08.2006 : 16:44:24 »

Kot zdaj kaže, je Buškica slepa. Zato tudi toliko vpitja in renčanja.
Logiran

sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #20 : četrtek, 17.08.2006 : 17:51:44 »

ojoj...
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #21 : četrtek, 17.08.2006 : 17:52:52 »

Ni panike  Smiley. Jaooo....
Logiran

sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #22 : četrtek, 17.08.2006 : 17:54:17 »

ni panike, ker...? stojijo v vrsti za pse, še posebej za slepe?  Smiley
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #23 : petek, 18.08.2006 : 06:23:44 »

Moja soseda ima popolnoma slepo psičko. Ker je le-ta oslepela nekje pri osmih letih (zdaj jih ima 14) ni bilo nobenih problemov, saj je bila popolnoma vajena gibanja tako v stanovanju kot po že navajenih sprehajalnih poteh. In kolikor malo sem jaz poznavalec, se psi itak orientirajo s tistimi brčicami na glavi, kar jim je v veliko pomoč takrat, ko začne zaradi starosti vid pešati.
Morda se pa za Buško le najde kdo, ki ve, koliko pesjanarjev nudi pomoč slepim ljudem in bo v tem primeru vrnil protiuslugo tako, da jo bo vzel za svojo.
Lep dan!
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #24 : petek, 18.08.2006 : 10:55:01 »

tudi jaz imam popolnoma slepega psa. pa se v svojem okolju zelo dobro znajde. za neznano okolje pa ima mene, ki mi zaenkrat oči še služijo, tako da sploh ni problema. kljub svojim častitljivim letom je pravi veseljak, ki ima za sabo dolgo zgodovino, o kateri lahko le ugibamo iz drobcev njegovega vedenja in zdravstvenega stanja. ampak on se ne sekira kaj preveč - ima svoje ''krdelce'', ves čas je obdan z bitji, ki mu izkazujejo skrb in nežnosti in pri fehtanju za priboljške itak prekosi vse ostale. in čeprav je po rangu zadnji, je nekako uspel pri meni izboriti zadeve, ki jih načeloma sploh ne dovolim (npr. spanje na postelji). kako mu je to uspelo, pravzaprav ne vem, ampak tale simpatičen stari slepko me ima v malem krempeljcu. in vem, da bi bilo življenje običajno tudi z vsakim drugim slepim psom. 

pa punči recimo je tudi popolnoma slep. pa mu tega ne bi pripisali, če bi ga le videli v elementu, kako dirja za žogico po ravnem terenu.

zase vem, da če bi jaz posvojila buško, bi pri meni živela povsem običajno pasje življenje, v vsestransko veselje in zadovoljstvo. ampak vem tudi, po kakšnih načelih posvojitelji zbirajo tistega, ki ga bodo sprejeli v familijo...  Undecided
Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #25 : nedelja, 20.08.2006 : 09:08:14 »

Kaj je z malo pesjankico in njeni obilno žlahto?

firbčno razpoložena ostržka, ki jo bo Smet ubila, ker samo sprašuje, ona pa ima res preveč časa za odgovarjanje...  Roll Eyes
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #26 : nedelja, 20.08.2006 : 09:59:00 »

Kaj je z malo pesjankico in njeni obilno žlahto?

firbčno razpoložena ostržka, ki jo bo Smet ubila, ker samo sprašuje, ona pa ima res preveč časa za odgovarjanje... Roll Eyes

Sem vidla včeri mami Rubi in otroka. Mami je ena tako nežno bitje, ki bi zamenjalo vse svoje imetje za neskončne ure crkljanja. Kiss
Tamala pa raziskuje, skače, čiča, daje lupčke, ugrizne v kak nos, če ji ga pomoliš malo preblizu, sicer pa zelo prikupna mala kepa. Ta bo dala nekomu obilo veselja in če bo res imela težave z vidom, sem prepričana, da se to sploh opazilo ne bo! Smiley

odgovarjajoče nastrojena mama R Cool
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #27 : nedelja, 03.09.2006 : 21:17:32 »

Z Buško je vse ok!!! Kiss



Taprava mala kokica! Smiley

lp, Katarina
Logiran
kaalen
rad pišem
****
Sporočil: 254


« Odgovor #28 : sreda, 06.09.2006 : 11:54:46 »

no, Ruby sem pa jst dones peljala na sprehod - je ena taka zelo mirna psička, ki se ji moraš najprej pustiti povohati, da vidi da ji ne boš nič hudega naredil, potem pa je zelo crkljiva. Na povodcu pa tudi zna lepo hoditi in si vzame sprehod lepo počasi in z užitkom.
Logiran
šnapi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 407


« Odgovor #29 : petek, 08.09.2006 : 22:00:50 »

Darko in Boris še malo preplašena vendar po nekaj metrih sprehoda že pripravljena na čohanje. Darko malo bolj previden, Boris pa se lepo parkira ob noge in uživa ob čohanju. Pa tud lubčke talata  Cheesy Cheesy
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Rubi, Buška, Boris in Darko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines