mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 18.04.2024 : 12:57:42

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Rubi, Buška, Boris in Darko
Strani: 1 2 3 [4] 5 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: Rubi, Buška, Boris in Darko  (Prebrano 19520 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
LORDI
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 54


« Odgovor #45 : sreda, 08.11.2006 : 17:15:32 »

Pa tako lepi so, saj bo prišel pravi tudi za njih. Ljudje se včasih kar dolgo odločajo za kakšnega.

Lp Brigita
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #46 : sobota, 11.11.2006 : 11:30:00 »

Rubi je v novem domu  Cheesy. Je zamenjala naš pesjak za toplo posteljo  Smiley. Srečno tudi tej prijetni in mili punci.
Logiran

drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #47 : sobota, 11.11.2006 : 11:32:29 »

Tole Martinovo si boš pa zapomnila, kajne. Le tako naprej!
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #48 : sobota, 11.11.2006 : 11:36:10 »

Srečno Rubi.
Zdaj pa hitro še fanta v nov dom.
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #49 : sobota, 11.11.2006 : 11:53:58 »

Pa tolikokrat sem jo sprehajala. Ta bo dala srečo novim lastnikom. Je res prijazna in vodljiva psička. Še sedi se je takoj naučila, ko je videla priboljšek. Srečno!  Grin  Cheesy  Wink
Logiran
luncica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 511


« Odgovor #50 : sobota, 11.11.2006 : 13:42:16 »

 Kiss Srecno, srcica!
Logiran
Živalca
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 42


WWW
« Odgovor #51 : sobota, 11.11.2006 : 13:51:50 »

Bravo, Rubi.  Cheesy

Logiran
luncica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 511


« Odgovor #52 : ponedeljek, 13.11.2006 : 09:41:22 »

Vau!!!!!! Sem ravno s sprehoda... In ne boste verjeli, koga sva z Lunco srecali! Ja, Rubi!!!! In to dvakrat!

Njena mama je cisto zaljubljena vanjo, hci prav tako, Rubi je posebej nora na hcer in jo pogresa, ko je ni doma. Mama pravi, da je cista srcica, sploh in oh zelo prijazna kuzika... Malo je se plasna, ampak se ob drugem srecanju moje mrcine ni vec bala...

Joj, kok sem vesela! Cheesy Prav dan mi je polepsala!
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #53 : ponedeljek, 13.11.2006 : 10:04:25 »

Ti pa meni s tem sporočilom.
Logiran

luncica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 511


« Odgovor #54 : ponedeljek, 13.11.2006 : 10:09:10 »

Cheesy Heh, pa se kdaj! Se jo bom naslednjic spomnila se pofotkat vsaj s telefonom, danes sem jo morala celo precohat, tako da se niti slucajno nisem spomnila. Kaksen cukrcek je to bitjece! Smiley
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #55 : ponedeljek, 13.11.2006 : 10:35:22 »

Sem tudi jaz vesela, ko tole berem.  Wink
Logiran
srčica rubi
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 110


« Odgovor #56 : torek, 14.11.2006 : 13:43:51 »

kuku, srčica Rubi tu Wink no ja.. njena lastnica. Naj povem, da se je Rubi prav lepo navadila na svoj novi dom. V soboto je navdušeno ovohavala okolico in vsako vejco, listek in travno bilko posebaj. V nedeljo pa jo je začel mučiti želodček sram in se je tudi pokakala in polulala na tepihu v dnevni sobi, za kar smo pa sami krivi, ker ob dveh zjutraj napol v spanju nismo pravilno razumeli njeno javkanje in tekanje po stanovanju gor in dol, pa nam je revca dala vedeti da ni zato ker bi jo bilo strah. Seveda sem se potem precej skobacala iz posetlje in jo peljala ven, da se olajša dokonca, vanish je pa poskrbel, da so madeži izginili Cool. V ponedeljek smo jo pa takoj peljali k veterinarju, da jo pregleda in ji je dal zdravila. Zdaj bo ta teden na dieti potem ko se pozdravi pa jo čaka še cepljenje. Revica je bila zgleda po pregledu tak vznemirjena (dobila je kar dve inekciji Undecided), da ji je bilo slabo in je po izstopu iz avta bruhala, verjetno tudi zato ker se je med vožnjo stalno vrtela in skakala zdaj dol, zdaj gor z zadnje klopi.. namreč na poti domov iz zavetišča ni bilo težav, saj je celo pot prespala. Zdaj jo pa do nadalnega ne bom nič vozila, da si malo opomore od slabe izkušnje in da ne zasovraži avta. No, še dobro da je klinika Tristokosmatih le 5 min vožnje stran (če ni gužve in rdečih semaforjev).

Drugače pa doma samo poležava, najraj na moji postelji, a je tako vljudna, da ko grem spat sama od sebe odide na svojo blazino na hodniku in tam pridno leži do jutra, ko me pride s poljubčki zbudit  Smiley 
Na sprehod gre pa vsak dan 3× in to po kako urco ali več, če je čas in predvsem ugodno vreme, česar se prav veseli in ko vidi, da se obuvam in vzamem njen novi povodec, kar veselo maha z repkom in včas poskakuje.. zunaj je pa čist razigrana in vsakega obrajta, sploh pse seveda, ne dovilim pa ji da bi se podila za ptiči in mačkami, kar tudi s prvim ˝ne, pusti.. pridna˝ razume. Seveda je za vsako stvar, ki jo naredi prav navelko pohvaljena in scrklana Kiss.. no.. scrklana je že tak al tak.. hehe, sva se pa res ujeli v karakterju ni kaj! Grin

toliko (čeprav veliko informacij) za zdaj, pa lep pozdrav
Helena
Logiran
srčica rubi
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 110


« Odgovor #57 : torek, 14.11.2006 : 13:50:26 »

aja.. da ne pozabim.. vaš povodec in ovratnico vam vrnem pa prot koncu tedna, nažalost brez Rubi, ker ma mislim za enkrat vožnje dovolj, da ne začne to povezovat z neprijetnim. Bom jo pa prav gotov pripelala na obisk, čez kak mesec, da se zares navadi na nas pa da jo ne zmedemo. Upam, da ne bo še kmalu prevelkega snega, pa če bo, da pri vas kej splužijo.

lp
Helena
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #58 : torek, 14.11.2006 : 13:52:20 »

Simpatično.
Veliko sreče, veselja in zdravja! Čisto vsem!
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #59 : torek, 14.11.2006 : 13:58:16 »

SrčicaRubi
Dobrodošla. Sem bila prisotna v Horjulu, ko sta jo z mamo prišli iskat. Sem takoj vedla, da boste srečni z njo. Malo potrpljenja bo že treba, kasneje pa obilo veselja.  Smiley Smiley Smiley
Lepo uživajte vsi z njo in radi jo imejte.  Kiss
Mojca
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Rubi, Buška, Boris in Darko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines