mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 05:44:12

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Rubi, Buška, Boris in Darko
Strani: 1 2 3 4 [5] 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: Rubi, Buška, Boris in Darko  (Prebrano 19554 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #60 : torek, 14.11.2006 : 21:42:45 »

 Grin zdaj pa vidim, da je prišla k zares prijaznim ljudem. Srečno  Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #61 : sreda, 15.11.2006 : 07:59:36 »

Iii, kako fino je take lepe reči prebrat Cheesy Cheesy! Ali se sprehajate ob Ljubljanici? Če je tako, potem upam, da se bomo čimprej srečali, da še meni to polepša dan Grin. Rubika je bila res ena taka nežna dušica, ki je samo čakala na eno majceno pozornost. Kiss
Veliko sreče in enga čohca za Rubi!
Polonak
Logiran
srčica rubi
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 110


« Odgovor #62 : sreda, 15.11.2006 : 11:23:56 »

ja, ob Ljubljanici in po celih Fužinah, celo do Štepanjskega naselja sva šli zadnič.. pravi iziv, ko so mačke švigale sm in tja in je bla čist zmedena, jz pa tud k nisem več vedla kdaj ji nj rečem ˝NE˝ in kdaj ˝pridna˝ ker je bla čista zmešnjava. Je pa prava senzacija! Ne samo da bi se vsak kuža igral z njo, ampak tud vsak otrok k jo sreča bi jo božal! Ja res je prava mala zvezda! Edin kar me mal skrbi je, da brez mene noče nikamor.. včer sm rekla mami nj jo pele vn da se še nanjo navad, pa je prišla od stanovanja samo do stopnišča za ven in se je Rubi obrnila in jo potegnila nazaj k stanovanju in sem morala zraven. No sej, če bi mama mal bol odločno rekla da gre bi šla.. mislim da ji kr mal preveč popušča. Sej je cukr s tistimi velkimi okami in k te pogleda se ti srce kar stopi, sam mora pa vedet kak se obnašat a ne?

no upam, da se res kmalu srečamo, sploh ker je rubi čist razugrana in bi ji prav prišlo če bi se s kakim kužkom malo poigrala.. včer se je hotla s čivavo pa ni bla ravno primerna ko je rubi kr mal prevelka za tazga malega pesona.

lp, Helena
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #63 : četrtek, 23.11.2006 : 11:59:10 »

Super,  Cheesy, potem pa se zagotovo kdaj srečamo Cheesy Cheesy. Sicer zdaj, ko je že tema, ne hodim tako daleč - naš rajon je namreč od Kajuhove pa do mostu čez Ljubljanico v Fužine....tam po osvetljenih poteh.... Cool.
Moja tel št. je 041 464 419, pa kakšno rečemo in se dobimo, če ste za.
En dooolg čohec Rubi. Kiss....

Lp Polonak
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #64 : četrtek, 23.11.2006 : 12:12:21 »

SrčicaRubi
Jst pa nisem z vašega konca. Ampak tako usput, mi je moja prijateljica Viki pisala od kod jst poznam Rubi...ker pravi da se PASJE MAME VOHAMO, je pa sodelavka od tvoje mami...in mi je strogo naročila, da ji moram poslat sliko od moje Lize...pa sem jo poslala...moram pač upoštevat prijateljice in ubogat...kaj pa hočemo, svet je pa res majhen. Se lahko zmeniva pri Vikci, me je že klicala na raport, pa pridemo, ane, samo kaj dobrega naj naredi za večerjo, kaj praviš, A SI ZA ?  Tongue
Pa seveda prideva, ti z Rubi in jst z mojo Lizo.  Smiley
Mnjam, se mi že sline cedijo, ti zaupam, da zelo dobro kuha, pa še v veselje ji je...pa ji privoščiva ta užitek  Tongue
Pokliči me, da se zmeniva..pa svoji mami to sporoči, da pride tudi ona.
Velja ?  Smiley Tongue
LP Mojca od Lize
Logiran
srčica rubi
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 110


« Odgovor #65 : četrtek, 23.11.2006 : 12:26:03 »

hehe.. ja svet je res majhen, ko smo takole čisti tujci kar naenkrat prek znancev povezani. Take stvari se mi stalno dogajajo da čez čas izvem, da je neko novo poznanstvo vbistvu že dolgoletno poznanstvo nekoga, ki ga tudi sama poznam že vrsto let.. ali pa kot v primeru lune, da živi nekje blizu.. ah ta naš mali svet nas včas kar malo  Cheesy  ne vem, če bi bilo tako, če ne bi bili v Sloveniji. No, še dobro da smo, ker so take stvari meni prav prikupne  Grin

liza-asta ja, sem absolutno za to, da Rubi dobi kako prijateljico in se z njo poigra, da ne bi čez čas prišle na plano kake negativne reakcije na pse zato, ker bi imela premalo stika. Jaz ji trenutno če psa ne poznam ne dovolim vedno da se mu približa, ker se je že zgodilo da jo je eno malo ščene nazjalo, čist brez veze  Angry 
To soboto jo peljem k veterinarju še cepit pa bi se morda res popoldan dobili, da se malo zdivja, kot nagrado, ker bo tak pridna pri zdravniku  Tongue

luna tebi bom pa poslala sms, pa se bova potem dalje menili, da se čimprej lahko srečamo  Smiley

lep sončkov pozdrav vsem
Helena
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #66 : četrtek, 23.11.2006 : 12:31:12 »

SrčicaRubi
Torej si ZA  Smiley
Povej mami, ona bo pa Vikci, pa me pokliče, da se zmenimo KDAJ.  Tongue
No super, zmenjeno, se vidimo...pa pesjanke tudi.  Wink
lp Mojca
Logiran
srčica rubi
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 110


« Odgovor #67 : četrtek, 23.11.2006 : 12:44:01 »

sem sporočila dalje, pa naj ga. Vika pove kdaj ji bo ustrezalo. Potem se pa tak med sabo obvestimo. Smiley

lp
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #68 : četrtek, 23.11.2006 : 13:39:47 »

OK
LP Mojca
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #69 : četrtek, 23.11.2006 : 18:13:35 »

Madonca, vidim da vas veliko hodi na sprehode po "najinih" poteh, pa se nikoli ne srečamo  Sad. No če kdaj vidite eno kravico (beri nemško dogo), sivo s črnimi flekci, ki pelje na sprehod blondinko z ali brez dveh prikolic kar tulite, vlecite rokave,... To sva namreč midve s Thebo  Wink.
lp
T.
Logiran
srčica rubi
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 110


« Odgovor #70 : sobota, 30.12.2006 : 12:53:43 »

Ojla  Smiley

na naslovu http://hellenchy.moj-album.com  si lahko ogledate slike naše ljubljenke  Kiss
Ima se fino, je razvajana in dobro ji gre. Včas je malo muhasta in hitro se naveliča enolične prehrane, tako da ji je treba stalno menjati vrsto konzerve in briketov, seveda pa ima tudi širok asortima priboljškov, najraj takih žvečljivih Cheesy in kot je razvidno ima tudi že dobro prijateljico s katero se kar vsak dan podita naokoli  Wink  no.. ko je tetameta doma  Smiley

zdaj pa kosilo in potem ven na travnik za miškami in grizljanjem Ade  Grin  upam, da ne bodo preveč pokal, da je ne zmotijo!

lep pozdrav
Helena in Rubi
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #71 : sobota, 30.12.2006 : 22:18:19 »

ja res je postala prava dama tale Rubi, se je spomnim kakšna suhcana in prestrašena je bila, ko je prišla v Horjul. Uživajte še naprej in Srečno v letu 2007, Rubi pa enga  Kiss
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #72 : sobota, 30.12.2006 : 22:26:32 »

REs prava dama.In to brez povodca.Ubogljiva psička torej.In zelo lepa Kiss
In srečna....
Srčica Rubi počohaj jo še v mojem imenu.
Imejte se lepo še naprej!
Logiran
srčica rubi
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 110


« Odgovor #73 : nedelja, 31.12.2006 : 09:18:36 »

Ja res je pridna in ubogljiva, samo zažvižgaš pa že prileti  Smiley  no, ko se igra s kakim psom je treba vajo parkrat ponovit, ampak sej gre. Samčki so sploh mahnjeni nanjo in ponavadi ko imajo na izbiro še kako psičko se vedno najbolj zanimajo za Rubi. Naša mala dama pa seveda navdušeno skače naokoli ko kak zajc oz. srna, ker ma dolge noge  Cheesy  enkrat jo je bilo treba kar stran odvlečt, da je šel kuža lahko domov, ampak je tak jokal za njo, da je blo joj  Cry

Ma samo da je ona polna življenja, ko jo je tak lepo gledat, ko dirka okoli in ima vesel izraz na obrazu  Smiley

čohec tudi vsem vašim kosmatincem!

Helena in Rubi
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #74 : sobota, 08.12.2007 : 20:49:17 »

Pozdravček Smiley

Rubi je ena od tistih, na katere se velikokrat spomnim, pa sem rekla da malo pofirbcam kako ste kaj Wink

Ps. sem občudovala fotografije na poletnem mojpes.net natečaju in Rubi je res en srček, taka elegantna psička Kiss

Lp, Maja
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Rubi, Buška, Boris in Darko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines