mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 15:59:02

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Rubi, Buška, Boris in Darko
Strani: 1 2 3 4 5 [6]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Rubi, Buška, Boris in Darko  (Prebrano 19456 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #75 : sobota, 08.12.2007 : 20:52:48 »


Ps. sem občudovala fotografije na poletnem mojpes.net natečaju in Rubi je res en srček, taka elegantna psička Kiss

Lp, Maja

He he in občudovala jo boš lahko tudi kot miss enega od zimskih mesecev v XXL koledarju! Cool Smiley

lp, Katarina (koledarje lima! Wink)
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #76 : sobota, 08.12.2007 : 21:08:55 »

V to pa sploh nisem dvomila glede na prvovrsten Xenin okus Wink

ps. Katarina, Pri Smetki se nahaja vec vrst cokolade, ki jih sicer nisem prinesla jaz, ampak ti samo namigujem hehe Grin Wink

Lp, koledarsko-nestrpna Maja
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #77 : sobota, 08.12.2007 : 21:57:29 »

Mi je zelo žal, ampak jih nisi spravila v omaro. Brčica se ti najlepše zahvaljuje  Tongue.
Logiran

alexy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.308



WWW
« Odgovor #78 : sobota, 08.12.2007 : 22:50:05 »

Brcica al Smetka? Wink Cheesy Grin
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #79 : nedelja, 09.12.2007 : 13:20:25 »

Mi je zelo žal, ampak jih nisi spravila v omaro. Brčica se ti najlepše zahvaljuje Tongue.

Ha, ha, tole me je pa do solz nasmejalo. Grin

lp Katarina
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #80 : nedelja, 09.12.2007 : 13:23:57 »

Mi je zelo žal, ampak jih nisi spravila v omaro. Brčica se ti najlepše zahvaljuje  Tongue.

Ni za kaj Brčica...
Logiran
srčica rubi
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 110


« Odgovor #81 : ponedeljek, 10.12.2007 : 12:15:02 »

Lep pozdrav vsem Smiley

Res lepo, da se spomnite na našo Rubi Wink  frajla se ma super! Praznovali smo pa tudi že prvo obletnico njenega prihoda.. žal je to ravno v teh pokajočih mesecih in je revica bolj boga in prestrašena.. svoje dneve in noči preživlja v kopalnici, ker je tam najbolj mir, vrata si pa kar sama odpre s tačko.. za kljuko sicer še ne zna, ampak priprta vrata pa kr sama odrine in že je notri  Cheesy  hehe.. pa tudi sicer je vedno bolj nagajiva in rada razmetava postelje in grize vse kar ji pod zobke pride  Cheesy  ko jo zasačiš pri delu in nazjaš pa povesi uhlje, dobi velike oke in maha z repom da ji skoraj rit odtrga tak da je potem zelo težko biti jezen nanjo Roll Eyes   no ja.. to so taki prikupni izbruhi igre.. recimo  Tongue

Drugače je pa kar pridna. Zdaj pa je tudi v soli pri Katarini.. no letos ne več, drugo leto pa spet.  Moram pa povedat, da je ena taka lisica, ko ji ni para! Doma vse uboga, ko pride pa v šolo se pa pusti gluho in protestira.. kao ˝spet si me sm zvlekla, zdj te bom pa ignorirala˝  Angry

Ima pa tudi najboljšo prijateljico, psičko Ado, ki je tudi edina psička, ki jo prenaša.. vse druge pa bolje da naredijo velik lok okoli nje, ker drugače je joj!  Samčki so pa itak najbolj fajn za dirkat po travniku in nabirat kroge Grin  Je pa tudi pravi deratizer, jih zvoha več metrov pred sabo, kar je sicer vredu, ko me opozori na bingljajoče podgane na vejah dreves, ki so ob poti, pa se potem lahko izognem kakemu neprijetnemu presenečenju, ki bi mi padlo za vrat  Shocked..  je pa ne priporočam za opremljene prostore..

aha.. še to.. njene slike si pa lahko pogledate    tukaj!

Pa lepe praznike vsem Smiley

Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #82 : ponedeljek, 10.12.2007 : 12:18:48 »

O ježeš, tale je pa v faco skoraj taka kot naša Glu Grin Luštna, hehe Grin
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #83 : ponedeljek, 10.12.2007 : 12:39:57 »

Joj, kaka lepotička Smiley Pa dlaka se ji sveti, kot da je božična jelka Cheesy

Tale fotka, mi je pa res svetovna...kot da se smeje Smiley


Lepo se imejte še naprej Kiss

Lp, Maja
Logiran
srčica rubi
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 110


« Odgovor #84 : torek, 11.12.2007 : 13:22:31 »

hmm.. katera fotka? neki je zaštekalo pri objavi.. dajmo ponovit vajo  Wink
Logiran
srčica rubi
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 110


« Odgovor #85 : torek, 11.12.2007 : 13:24:38 »

aja.. pa zdej imata obe z Ado tiste bliskajoče ovratnice za nočne sprehode tako, da sta res kot božični jelki  Grin 
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Rubi, Buška, Boris in Darko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines