mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 11:12:49

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Simpatice punce iscejo nove domove
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Simpatice punce iscejo nove domove  (Prebrano 10128 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #15 : torek, 13.12.2005 : 09:57:53 »

Pa to je kot zakleto, telih črnuhic ni vedno manj ampak vedno VEČ - zdaj namreč iščejo nov dom 3, ker se je ena vrnila Cry!!!! In kar je najhuje, niti ni kakega posebnega zanimanja zanje... pa take fejst babe so, no!

Nekaj novih fotk:

http://www.moj-album.com/slike/76039/sOPdlNYz8viPjvmd.v.jpg

http://www.moj-album.com/slike/76039/jBWGgMj3sj1kw1sj.v.jpg

http://www.moj-album.com/slike/76039/OjpISuMmomSr5lwJ.v.jpg


Razigrane, vesele, nežne in poskočne - kaj se hočete več? Aja, pa STERILIZIRANE tudi, seveda!

lp, Katarina
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #16 : četrtek, 22.12.2005 : 17:40:05 »

Ena je danes šla v nov dom. Upam, da bo tudi ostala...sicer ne vem, kaj bi lahko šlo narobe, ampak pri teh treh mi itak ni nič jasno. Zaenkrat sta torej spet "le" še dve, ki rabita nov dom.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #17 : petek, 23.12.2005 : 15:05:34 »

Evo, zdaj se pa lahko začne boj za zadnjo črno damo;D. Samo še ena išče nov dom.
Logiran

flatka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 597


« Odgovor #18 : petek, 23.12.2005 : 17:58:34 »

 Cheesy

Jeee....,
Še malo se je treba potruditi.  Smiley
Naj jim Božiček prinese lepe domove!

Lp
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #19 : sobota, 24.12.2005 : 11:09:13 »

Evo, zdaj se pa lahko začne boj za zadnjo črno damo;D. Samo še ena išče nov dom.

Na fotki s svojim kameradom Smajlijem:
http://www.moj-album.com/vstopnica/whnjsi9hou/?os=1720524

lp, Katarina
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #20 : torek, 17.01.2006 : 15:47:01 »

Ena še vedno čaka na pravega. Tri se pridno javljajo, pošiljajo slike, se učijo novih stvari in so res pridne pesjanke. Tale - najmanjša in najbolj skodrana - pa še kar čaka...
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #21 : sobota, 28.01.2006 : 16:56:27 »

Uf...tale je bila pa dolga...tudi četrta je končno našla svoj dom. Srečno. Kiss
Logiran

kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #22 : sobota, 28.01.2006 : 18:55:14 »

Je bil ze skrajni cas. lp
Logiran

TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #23 : sreda, 24.01.2007 : 15:30:45 »

Uf, tole temo bom potegnila z dna 5. strani  Wink

Naša simpatična punca je bila zadnja, ki je šla v nov domek. Zdaj je tu že leto dni, natanko 28. 1. bo minilo. Je švignilo mimo ...  Cheesy
Zakaj je prišla k hiši je malce žalostna zgodba (zaradi bolezni nam je umrla kužika Luna, v žalosti smo Poloni peljali samo opremo in hrano, domov pa šli s Smetko Wink - je Polona že vedela)

Ime ji je Smetka, Smetulja, Smetuljčica, ko je pridna, je tudi Pupa, tako jo kliče sine, ko pa kakšno ušpiči pa Kravica Katka (po risanki, ne vem če poznate, ena taka lumpasta falotka).
Njeno bivališče se je pred kakim mesecem povečalo, tako da ima zdaj poleg dvoseda na voljo trosed in fotelj (lahko izbira, torej Smiley), navajeni smo je, da ima vsekozi umazan smrček, ker z njim nenehno zakopava svoja bogastva - kostke, igračke, sinove copate (če ji uspe kakšno mimo "carine" pretihotapiti ven iz bajte  Grin) ...
Sicer je pridna, nežna, na trenutke glasna (ampak je pač treba narediti red v dolini, a nede?), otroci vseh sosedov jo imajo radi, ona pa še vedno da levo in desno taco za svoje žogice, je ko navita baterija  Cheesy

Njen najboljši prijatelj ima cca 40 kg več od nje, ime mu je Argos, po izobrazbi je francoski ovčar, ampak mu kljub častitljivemu rodovniku ni odveč zabavati se z našo plebejčico.
Doma ima za družbo dva falota mačje sorte - Maco in Murija, ki jima z veseljem odstopi svojo posodico s hrano, posreduje v njunih prepirih ...

Smetka (naša, ne Polona) je naredila še marsikaj drugega za našo družino. Jaz visim tu gor, pošiljam naokoli sporočila o novih prebivalcih Horjulštajna, ki iščejo svoj kavč, zbiramo tudi kakšen šold ali dva za Horjul (zdaj bo nova pošiljka, obljubimo), naša družinica se zaradi nje mnogo bolje organizira in predvsem mnogo več tiči doma ali na potepih po okoliških hribih itd.

Skratka, po 1 letu, kar jo imamo, želim reči - Polona, hvala zanjo.  Kiss
Je prava naša zlata ribica!

Že 100 let ji delam spletno stran, ampak zaradi pomanjkanja časa nisem prišla daleč, bo pa, obljubim Wink
lahko si jo pa ogledate v vsej njeni lepoti (sneg obožuje, čeprav smno ga letos samo povohali, no, od danes naprej bo morda malce več te bele lepote Wink

http://freeweb.siol.net/tinacmal/main.html?src=http%3A%2F%2Ffreeweb.siol.net%2Ftinacmal%2F


Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #24 : sreda, 24.01.2007 : 17:40:49 »

TinkaraC, vam je pa psička res prinesla sončka domov in vi njej tudi, sicer ne bi bila tako prijetna. Srečno še naprej  Wink  Kiss  Smiley
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #25 : sreda, 24.01.2007 : 18:53:32 »

A je potem po tejle vaši deklini Smetka (Polona) dobila ime?  Wink

Krasna je! Čimveč skupnih trenutkov in čimdalj!!!  Kiss

LP
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #26 : četrtek, 25.01.2007 : 11:14:02 »

MaxyTT, kot mi je povedala Polona, je ime kot prva nosila ena druga izredna kužika, ki se ji je ful usedla v srce.
In zdaj, pravi, vsake toliko, spet pride kaka "Smetka" naokoli, taka nežna, prijetna, simpatična, izredna - ki si zasluži tak ime Smiley a ni fino  Tongue
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #27 : četrtek, 25.01.2007 : 13:03:33 »

taka nežna, prijetna, simpatična, izredna - ki si zasluži tak ime Smiley a ni fino Tongue
Kot Polona.  Smiley Wink

LP
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #28 : četrtek, 25.01.2007 : 13:46:40 »

jep  Wink
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Simpatice punce iscejo nove domove
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines