mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 10:21:18

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Sivo bela tigra Čiča, Domžale
Strani: 1 [2] 3 4 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Sivo bela tigra Čiča, Domžale  (Prebrano 22850 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
tjas
rad pišem
****
Sporočil: 392


« Odgovor #15 : sreda, 11.04.2007 : 16:42:21 »

ČIČA je ostala, kar Čiča! Smiley

novi lastniki sporočajo, da se imajo super. čiča pridno raste, bolj v širino kot v višino in je trenutno na dijeti. je prava dama, ki se vsak dan nastavlja soncu in dela družbo lastnici, ko se le ta uči in pripravlja na izpite.
To je za zdaj vse, ko pa bo kaj novega pa javim. Slike bodo tudi kmalu.  Wink
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #16 : torek, 29.05.2007 : 22:09:18 »

Čakam na slike.
Logiran

kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #17 : četrtek, 07.06.2007 : 15:10:52 »

Na to mackonko sem pa cisto pozabila. Tjas bo kaj slik? lp
Logiran

tjas
rad pišem
****
Sporočil: 392


« Odgovor #18 : petek, 08.06.2007 : 06:17:34 »

Imam nekaj slik, vendar jih ne znam dati gor.
Vendar se Čiča vrača v zavetišče, tako da bo Smetka posredovala nove slike.

Vem da bo vprašanje zakaj, zato bom tudi jaz napisala.
Čičo sem posvojila 25.12.2006, ker je moj maček ni ni ni sprejel sem jo bila premorana oddati nazaj v zavetišče. Nato pa se je pojavila možnost, da jo neka družina vzame. Tako naivna kot sem (beri:verjamem vsem ljudjem tisto kar mi oblubijo da bodo naredili in zagotavljajo po enournem pogovoru), se je nakoncu izkazalo da te ljudje niso primerni skrbniki za Čičo.
Meni je iskreno žal da je do tega sploh prišlo nisem si mislila, da se lahko to zgodi meni,.. je pa dobra šola za naprej. NIKOLI VEČ NE BOM ZAUPALA LJUDJEM!

Če je narobe, da sem to napisala Smetka, zbriši moj post prosim.

Lp


lp
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #19 : petek, 08.06.2007 : 12:55:34 »

Kakor vem, posvojitelj - glede na posvojitveno pogodbo, ki jo je podpisal - ne more oddajati živali naprej drugim posvojiteljem mimo vednosti zavetišča....zato po mojem mnenju tukaj tvoje "naivno zaupanje" drugim ljudem nima prav nič relevance, ker se gre (razvidno iz tvojega posta) za tvojo napako oz. kršenje posvojitvene pogodbe. Jaz bi se na tvojem mestu predvsem zamislila nad tem.

Lp, Maja
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #20 : petek, 08.06.2007 : 13:04:37 »

V Čičini temi brez debat, dokler ne pride mačka nazaj, prosim. Potem bomo kakšno rekli na to in še katero drugo temo.
Logiran

kaalen
rad pišem
****
Sporočil: 254


« Odgovor #21 : nedelja, 17.06.2007 : 12:33:39 »

Je Čiča že nazaj?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #22 : ponedeljek, 25.06.2007 : 15:13:09 »

Pravkar slikana na vrhu moje omare v predsobi.




Čiča je nazaj. Ko bo nekaj več časa, bom napisala tudi nekaj stavkov o tem, kaj za nas pomeni podpis posvojitvene pogodbe. Zdaj grem pa odpravit bolhe in narediti življenje bolj udobno za našo mačko, ki je prišla nazaj domov iz Bosne.
Logiran

PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #23 : ponedeljek, 25.06.2007 : 15:48:43 »

Ufff, sem vesela, da je tole uspelo.
Logiran
tjas
rad pišem
****
Sporočil: 392


« Odgovor #24 : ponedeljek, 25.06.2007 : 16:15:05 »

Ufff, sem vesela, da je tole uspelo.

Ne moreš si šele misliti, kako sem jaz vesela, da je Čiča spet nazaj! Smiley
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #25 : ponedeljek, 25.06.2007 : 16:23:43 »

Ooooo, Čiča, samo da si na varnem nazaj!!!!  Kiss Kiss

LP
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #26 : ponedeljek, 25.06.2007 : 18:25:32 »

Ne moreš si šele misliti, kako sem jaz vesela, da je Čiča spet nazaj! Smiley

to ti pa verjamem. Smiley  Smiley  Smiley
Logiran
Vitaminka
novinec
*
Sporočil: 14


WWW
« Odgovor #27 : ponedeljek, 25.06.2007 : 19:54:07 »

..iz Bosne? Shocked Shocked Shocked
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #28 : ponedeljek, 25.06.2007 : 20:17:05 »

V to, da je Čiča nazaj, je vloženega enega tipkanja, ogledov, pregovarjanja po telefonu, vsega mogočega.... da ni za povedat. Bom obnovila na kratko, ker nočem niti razpravljat o tem več, ker imam vsega zadosti... povedat pa vseeno želim, ker je čas, da ljudje nehajo podpisovat pogodbo s figo v žepu.
tjas jo je posvojila zase. Kar se mene tiče, je izpolnjevala pogoje za posvojitev. Ker se ni razumela z njenim drugim mačkonom, sva se dogovorili, da se dne tega in tega vrne v zavetišče. Čiče ni bilo in kar nekaj časa sem porabila za to, da sem izvedela, kje naj bi domnevno bila. No... tudi tam je ni bilo in po vsemu mogočemu in nemogočemu sem končno izvedela, da je mačka v Bosni, blizu Bihaća.
Kršitev pogodbe - sledila bi tožba. Brezpogojno, brez najmanjšega razmišljanja, brez česarkoli. Ko je pogodba podpisana, velja. Nimam je pripravljene zato, ker nimam drugega pametnejšega dela kot printat papirje in podpisovat jih, preden žival gre od tu. Tudi ne piše tam zastonj, da nenapovedano preverjamo, kaj se dogaja z živaljo.
Še nekdo je v kršitvi pogodbe in upam, da se bo ta teden uredilo tako, da bo psička prišla nazaj. Če ne, se bo uredilo pač po daljši poti.
Ne živim z njimi, se ne ukvarjam z njimi, se ne trudim za njih in ne trošim svojega .... marsičesa... zastonj za njih. Zato, da bodo ljudje podpisovali in posvajali živali brez obveze do njih.

Čička je tu, utrujena, malo pokašljuje, ima parazite. Ko bo prišla k sebi, bo iskala nov dom zase. Kakšnega, se ve... piše v pogodbi. Velja za vse.
Logiran

tjas
rad pišem
****
Sporočil: 392


« Odgovor #29 : torek, 26.06.2007 : 06:41:24 »

..iz Bosne? Shocked Shocked Shocked

Ja tako je!

Tako kot je že Smetka zapisala, skrajšano verzijo, se podpišem pod njen post. Dodala pa bi le-to, da so mene imeli drugi za norca in se norčevali. Čiča bi bila lahko nazaj že v prvem roku, vendar,...
Res tega nisem pričakovala. Vendar je sedaj Čiča na varnem.

Polona tebi pa svaka čast, za tvoje opravljanje dela. Si ženska s karakterjem, odločna, ljubezniva,.. ko sem govorila s teboj že prvič si izžarevala neko pozitivno energijo, od včeraj naprej pa si zame super ženska! Wink
Polona le tako naprej, in ne daj se. V to tudi ne dvomim! Wink

LP, TJAŠA
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Sivo bela tigra Čiča, Domžale
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines