mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 15:55:34

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: OMEJENA SERIJA MAJIC - AKCIJA
Strani: [1] 2 3 4 5 6 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: OMEJENA SERIJA MAJIC - AKCIJA  (Prebrano 16148 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« : četrtek, 17.08.2006 : 20:33:27 »

Ekola, projekt, ki se je začel odvijati na 34. strani teme "Zavetišče Horjul", počasi dobiva svojo pojavno obliko! Smiley Takrat se je Jana (delavec@amis.net) prijazno ponudila, da bosta skupaj z možem za Zavetišče Horjul natiskala nekaj majic s fotkami tamkajšnjih začasnih prebivalcev.  Jaz sem prevzela izbiro in pošiljanje fotk in tako vam danes lahko predstavimo 12 simpatičnih motivovSmiley

Tokratna serija je zelo omejena (v stilu "visoke mode" pač Cool), kar pomeni, da je na razpolago vsega skupaj le 15 majčk in sicer v velikosti M (medium) in L (large). Ob tem naj povem, da so številke precej velike - tistim, ki sicer nosite L, vam bo tokrat popolnoma prav M, tiste pa, ki nosite M ali S, boste dobile - spalno srajčko! Grin

Kako do majice? Wink
Odločili smo se, da zadevo izpeljemo popolnoma donatorsko in sicer, vsak ki bo za zavetišče Horjul doniral 10.000 sit ali več, dobi majčko po lastni izbiri, oz. izbiral bo med tistimi, ki bodo še na voljo. Prepričana sem namreč, da ko boste majčke videli, se ne boste mogli odločiti, katero bi, predvsem pa, da jih bo zmanjkalo do konca tega vikenda!! Cheesy Cheesy 

V miru si oglejte fotke majčk, ob fotki bo navedena zaporedna številka (kataloška, he he), in velikost, ki je na voljo.
Potem pa mi prosim na gsm 041 409 840 pošljite sporočilo s podatki:
- katero majčko želite (zaporedno številko)
- katero velikost
- koliko boste donirali
- ter vaše polno ime
Od mene pa boste nazaj po sms-u dobili potrditev naročila, oz. če željene majčke ni več na voljo, informacijo, med katerimi motivi še lahko izbirate. Prav tako se bomo dogovorili, kako bomo izmenjali majčke in donacije.

Huh, upam, da nisem česa pozabila, če pa sem, pa dopolnim v naslednjem postu. Roll Eyes

Evo, majčke:

ŠTEVILKA 1, velikost L



ŠTEVILKA 2, velikost L



ŠTEVILKA 3, velikost M



ŠTEVILKA 4, velikost M in L



ŠTEVILKA 5, velikost L



ŠTEVILKA 6, velikost L



ŠTEVILKA 7, velikost L



ŠTEVILKA 8, velikost L



ŠTEVILKA 9, velikost M



ŠTEVILKA 10, velikost M in L



ŠTEVILKA 11, velikost L



ŠTEVILKA 12, RAHLO VIOLA ODTENEK, velikost M in L


Kajne, da bo izbira težka?? Cheesy Grin

Ob tem naj se še enkrat zahvalim Jani in možu za tole super idejo, ter nujno podporo!!

P.s. Upam, da mi gsm pregori!! Cheesy

Lp, Katarina
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1 : četrtek, 17.08.2006 : 20:44:45 »

Tretja in šesta sta sploh....hmpf...a lahko sama sebi doniram  Grin. Prav neverjetno, kako mi kateri od njih še vedno uspe zlesti nekam...
Logiran

_Bučka_
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 78


« Odgovor #2 : četrtek, 17.08.2006 : 21:00:05 »

Oooo, kako so super ... res bo težka izbira. Xena mislim, da je najbolje, da imaš polnilec non stop pri sebi, ker bo telefon polno zaseden Grin Cheesy. Grem kar takoj štet drobiž  Smiley...
Logiran
prstica
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 41


« Odgovor #3 : petek, 18.08.2006 : 07:38:36 »

Jooooooj, kako so luškani. : )))))
Jaz sem pa ravno moj mesečni budget nakazala Repku.
Bom probala mojega dragega nahecat, da kaj prispeva.
Se mi zdi super ideja, toda dobro bi bilo (če se bo akcija ponovila, kar srčno upam da ja) da bi imeli na voljo tudi manjše številke, ker bi jaz tako majčko z veseljem nosila okoli po mestu. Toda v povečani M se pa res zgubim. : ))))
Logiran
bolha2
odvisnež
*****
Sporočil: 871


« Odgovor #4 : petek, 18.08.2006 : 07:43:39 »

Ja, jaz sem "mojo" majčko rezervirala  Grin in mislim, da jo bo kar fant nosil. Za naslednjo serijo pa prosim še ženske modele majčk. Grin Cheesy Xena, a so majčke že vse šle? Če niso, bi bilo dobro objaviti katere so še ostale, ker sem jaz včeraj mislila, pa saj ne bom dobila, ker so pomoje že vsi navalili in skoraj nisem poslala sms-a.
Lp
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #5 : petek, 18.08.2006 : 07:48:10 »

He, he, dobro nam gre od rok - do zdele sem spravila v promet že štiri majčke in sicer
št 2 (L), št. 3 (M), št. 4 (M) in 6 (L). Šestico, na kateri je Zmago, bodo nosili njegovi posvojitelji! Sem jih imela malo na sumu, da se bodo javili. Super. Kiss

lp, Katarina
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #6 : petek, 18.08.2006 : 07:57:06 »

Jooooooj, kako so luškani. : )))))
Jaz sem pa ravno moj mesečni budget nakazala Repku.
Bom probala mojega dragega nahecat, da kaj prispeva.
Se mi zdi super ideja, toda dobro bi bilo (če se bo akcija ponovila, kar srčno upam da ja) da bi imeli na voljo tudi manjše številke, ker bi jaz tako majčko z veseljem nosila okoli po mestu. Toda v povečani M se pa res zgubim. : ))))

Najprej, HVALA v imenu Repka! Kiss
Se mi zdi, da bi bil tvoj dragi prav sexi z eno tako fotko na majčki, skoraj neustavljivo privlačen, he he  Wink.
Seveda, potrudili se bomo, da bo še kaka taka akcija, številke pa tudi manjše, tokrat smo testirali mašino, fotke in idejo, v naslednji rundi pa pridejo v poštev mere. Cool

lp, Katarina
Logiran
Jolly1
rad pišem
****
Sporočil: 312


« Odgovor #7 : petek, 18.08.2006 : 08:24:20 »

Uaaaa kake hude majčke!!!!!!

Takoj rezerviram majčko št. 11 z mojim Kastrotom. Te pa v teku dneva pokličem Xena, da se dogovoriva za prevzem in donacijo.

Lp, Slavi
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #8 : petek, 18.08.2006 : 08:28:31 »

Na naslednjih majicah bo še mojpes.net zraven, a ne? Brez njega bi bilo - vsaj meni - še bistveno težje....sicer je pa res super ideja, izvedba in vse ostalo..
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #9 : petek, 18.08.2006 : 08:30:26 »

Uaaaa kake hude majčke!!!!!!

Takoj rezerviram majčko št. 11 z mojim Kastrotom. Te pa v teku dneva pokličem Xena, da se dogovoriva za prevzem in donacijo.

Lp, Slavi

He, he, tudi vas sem čakala. Sprejeto! Grin

lp, Katarina
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #10 : petek, 18.08.2006 : 08:33:42 »

Ze gledam odkod naj spraskam teh 10 cukcev, bi imela tisto enko. Wink
Logiran

Sanny
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 336



« Odgovor #11 : petek, 18.08.2006 : 08:44:22 »

Jst bi rezervirala št. 12 M - Help majčko Cheesy Grin. 10 čukcev bom pa nakazala popoldne, a velja Xena??
Logiran

Choose a job you love, and you will never have to work a day in your life, Confucius
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #12 : petek, 18.08.2006 : 08:49:26 »

Juhej, enka čaka Kajči, 12 M pa Sanny!! Grin Grin Hvala punce!!

lp, Katarina
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #13 : petek, 18.08.2006 : 08:50:32 »

Caki, da spraskam, no. Cry Undecided
Logiran

maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #14 : petek, 18.08.2006 : 08:52:52 »

Jaz imam pa Bučko in Brčico  Cheesy Cheesy Jupiiiiiiiii  Smiley Smiley Takoj boljš volje na tale gužvasti dan

LP

Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: OMEJENA SERIJA MAJIC - AKCIJA
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines